Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 13

Patarimai, Ką Daryti Jei Puola Polipai?

Polipų gali atsirasti visur: kvėpavimo sistemoje - nuo nosies iki bronchų, virškinimo trakte - nuo burnos ertmės iki išangės, tulžies ir šlapimo pūslėse, gimdos kaklelyje ir pačioje gimdoje.

Kas tie polipai? Gleivinės, dengiančios visus mūsų vidaus organus, išveši ir atsiranda gerybiniai augliai - polipai. Kartais jie auga kone kekėmis. Diagnozė - polipozė. Polipų gali atsirasti visur: kvėpavimo sistemoje - nuo nosies iki bronchų, virškinimo trakte - nuo burnos ertmės iki išangės, tulžies ir šlapimo pūslėse, gimdos kaklelyje ir pačioje gimdoje. Polipai atsiranda dėl medžiagų apykaitos sutrikimų. Tai užleistas gastritas, kolitas, ginekologiniai susirgimai, inkstų ligos ir t.t.

Polipai būna minkšti ir tvirti, «sėdintys» ir «su kojele». Kartais jie vos pastebimi, bet būna ir labai didelių. Patys polipai nėra pavojingi, bet problema yra ta, kad kai kurios jų rūšys perauga į vėžį.

Nosies polipai

Infekcijų ir alergijų gydymas atkuria kvėpavimą per nosį, bet ne visada. Viena iš tokių išimčių - polipų išvešėjimas nosies ertmėje.

Dažniausiai nosies ir nosies ančių polipozė pasitaiko tiems, kuriuos ilgai ir atkakliai vargina alerginis rinitas: nosies alergija dulkėms, gyvūnų vilnai. Polipai - tai gerybiniai dariniai, tačiau vėliau teks kreiptis j onkologą.

Moteriškų lyties organų polipai

Tai viena iš labiausiai paplitusių problemų. Polipai susiformuoja gimdos kakIelyje ir pačioje gimdoje, endometryje, cervikaliniame kanale, placentoje, tačiau dažniausiai - gimdos kaklelyje. Anksčiau buvo manoma, kad polipai atsiranda tik gimdžiusioms 30-50 metų moterims, tačiau šiandien polipai nustatomi ir pagyvenusioms moterims, ir moksleivėms, Priežastis nėra iki galo aiški, gydytojai mano, kad polipai atsiranda dėl hormoninių sutrikimų, erozijos ar uždegimo.

Paprastai taikomas polipų nusukimas arba abrazija. Tačiau, jei polipai atsiranda nėštumo laikotarpiu arba truputį anksčiau, jie sėkmingai išgydomi.

polipai, polipozė, beržiniai juodgrybiai, šiitake, ugniažololė

Žarnyno polipai

Tai rimčiausias pavojus. Šie polipai auga iš žarnyno sienelių į jo spindį. Priežastis - lėtinis uždegimas. Dauguma gerybinių ir nemažai piktybinių storojo žarnyno ir tiesiosios žarnos polipų galima nustatyti ir pašalinti, naudojant kolonoskopą - ilgą, lankstų optinį prietaisą žarnynui apžiūrėti. Kiti polipai šalinami chirurginiu būdu. Visais atvejais atliekami tyrimai, ar nėra piktybinių ląstelių.

Gydymas

Gali būti, kad gydytojas pasiūlys pašalinti polipus chirurginiu būdu. Yra tinkamų metodų, kuriuos nesunku pritaikyti, naudojant šiuolaikinę įrangą. Deja, polipai linkę atsinaujinti: kartais po chirurginės operacijos jie atauga labai greitai ir jų būna dar daugiau. «Arklinės» hormoninių preparatų dozės gali slopinti polipų dauginimąsi, tačiau jie pridaro daugiau žalos negu naudos. Todėl medikai vaistus tepa (naudodami specialų purkštuvą) tiesiai ant polipų, derindami su geriamais vaistais. Tačiau efektyviausias yra kompleksinis gydymas. Dažnai padeda ir liaudies medicinos metodai.

Grybai šiitake ir beržiniai juodgrybiai padeda kovoti su polipais, ypač derinant su ugniažolių antpilais. Jie ruošiami su degtine arba su vandeniu, naudojami klizmoms, gydant žarnyno polipus, ir apsiplovimams švirkštyne, gydant moteriškų lyties organų polipus. Šie antpilai vartojami ir į vidų. Ugniažolių ir grybų antpilų vartojimą papildo joninio sidabro tirpalai. Tačiau, nepasitarus su gydytoju, jokiu būdu negalima gydytis savarankiškai.

Nosies polipai

Į kiekvieną šnervę įlašinkite po 1-2 lašus ugniažolių sulčių. Pipetę įkiškite kuo giliau. 3-5 minutes jausite lengvą žnaibymą. Paskui procedūrą pakartokite. 

Polipai skrandžio ir virškinimo trakte: 1 arbatinį šaukštelį ugniažolių žolės užpilkite stikline verdančio vandens. Gerkite po 1 valgomąjį šaukštą, likus 20-30 minučių iki valgio. Gydymo kursas - 2 mėnesiai, po mėnesio darykite 5-7 dienų pertrauką.

Polipai gimdos kaklelyje: sutrinkite didelę česnako skiltelę, sudėkite ant marlės ir užriškite siūlu. Prieš naktį dėkite šį tamponą į makštį.
Ryte išmeskite. Kartokite kasdien, kol problema pranyks.

Polipai gali nepasireikšti metų metais, todėl gydytojai mano, kad kiekvienas žmogus, sulaukęs 50 metų, turėtų pasitikrinti žarnyną -tai svarbiausia vėžio profilaktikos priemonė.

Polipai susidaro dėl medžiagų apykaitos sutrikimų - užleisto gastrito, kolito, ginekologinių susirgimų, inkstų ligų ir t.t.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
avatar
0
2
Labukas, ne, ką radau tą radau... gaila, kad negaliu padėti, jei turite bėdų... sveikatos. Na, gal kas atsirastu, kurie padėtų ir patartų. Būtume dėkingi... o gal kiti naudoją šį metodą. Pasidalinkite komentaruose busime dėkingi.
avatar
1
Nėra nurodyta:kiek laiko reikia laikyti užpylus karšu vandeniu ir kokios temperatūros tūri būti vanduo ? Ar po užpylymo ir palaikymo reikia nukošti...
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 16:34 Neįtikėtina! Aptiko „super Žemę“, kuri yra beveik tokio paties amžiaus kaip Visata
Pasirodo, kad planetos iš tiesų gali gyventi labai ilgai. Aplink vieną seniausių galaktikos žvaigždžių - oranžinę nykštukę, pavadintą TOI-561, esančią vos už 280 šviesmečių, astronomai aptiko tris orbitines egzoplanetas. Viena iš jų yra 1,5 karto didesnė už Žemę, apskriejanti aplink savo žvaigždę pe...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vieno puodo patiekalas / troškinys: vištiena su ryžiais ir daržovėmis

Kažkaip taip nutiko, kad paskutiniu metu visai nevalgiau ryžių ir pradėjau jų pasiilgti! Tad šis vištienos troškinys yra su jais. Stengiausi pasirinkti kiek sveikesnį variantą už įprastus baltuosius ryžius, tad panaudojau ilgagrūdžius plikytus ryžius. Jie verda maždaug 20 minučių ir labai tinka š...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis

Vis dažniau su šeima stengiamės valgyti žuvį ir vis dažniau ją kepame. Vyras labai mėgsta ir kepa dažniausiai tik savo pagautą žuvį - tiesiog keptuvėje paprastai, o aš vis ieškau kitokių žuvies paruošimo būdų. Šį kartą vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis. Nu "baisiai"...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Keptas karšis orkaitėje su lašinukais
Laba džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris kartais mėgsta pažvejoti ir dėl to galime pasimėgauti šviežia, ką tik pagauta žuvimi. Jeigu vyras ruošia, tai jis tiesiog ją nuvalo, pasūdo sūryme, pagardina prieskoniais ir tuomet iškepa keptuvėje, apvoliotą kukurūzų miltuose. Mums tada su dukromis lieka tik ...

Skaityti daugiau