Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 27

JK pirmą kartą pristato skaitmeninį sveikatos pasą

JK vyriausybė ruošiasi išleisti naują „skaitmeninį sveikatos pasą“, kad galėtų stebėti beveik kiekvieno piliečio gyvenimo aspektą. Ir viskas daroma tik visuomenės labui ir sveikatos priežiūros sistemai tobulinti.

JK įsikūrusi VST Enterprises, pirmaujanti kibernetinio saugumo įmonė, bendradarbiaudama su JK vyriausybe, sukūrė programą pavadinimu „COVI-PASS“, kad galėtų sekti „jūsų Covid-19 testavimo istorija, imuninę analizę ir kitą svarbią medicininę informaciją“ naudodama patentuota matricos kodą, vadinama „VCode“, rašo newswars.com.

Covid-19, naujoji pasaulio tvarka, COVI-PASS

Svetainė COVI-PASS skelbia šią technologiją, kaip „saugiausią pasaulyje skaitmeninį sveikatos pasą, sukurtą remiantis patentuota technologija, suteiktą Europos Komisijos „kokybės ženklu“ ir naudojamą įvairiuose Jungtinių Tautų projektuose“.

Pats „VCode“ apibūdinamas, kaip universali technologija, galinti saugoti visą svarbią jūsų gyvenimo informaciją naudojant karinio lygio šifravimo programinę įrangą.

„Saugiai pasirinkite, bet kokios formos informaciją savo asmeniniam VCode®. Jūsų VCode® gali saugoti viską, kas patogu, nuo identifikavimo duomenų iki medicininių įrašų, mokėjimo būdų, automobilių registracijos numerių, vizitinės kortelės informacijos, socialinės žiniasklaidos nuorodų ir dar daugiau – viskas iš vieno kodo“.

Bendrovės teigimu, ši technologija „leis“ žmonėms saugiai grįžti į darbą, teigdama, kad technologijos gali tapti privaloma žmonėms grįžti į darbą. COVID-PASS sujungia ir parodo Covid-19 testo rezultatus su vartotojo sveikata ir imuniniu atsaku, naudodamas saugius biometrinius šliuzus, leidžiančius žmonėms saugiai grįžti į darbą ir gyventi“, - rašoma svetainėje.

Sporto rinkodaros įmonė Redstrike Group bendradarbiaudama su VST Enterprises, jau diegia šią technologiją, kur vyksta grupiniai sporto renginiai, tvirtindama, kad žmonės gali grįžti į kasdieninį gyvenimą tik išlaikę „oficialius testus“.

Kaip pranešėme praėjusį mėnesį, depopuliacijos karalius Billas Gatesas reklamavo „imuniteto pasus“, be kurių įvedimo JAV neįmanoma atnaujinti ekonomikos. Na, kaip sakoma, štai ir jie: taip pageidaujami globalistų elektroniniai pasai.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau