Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 2

JT ir WEF įsako vyriausybei pradėti normuoti vandens tiekimą į žmonių namus

JT ir WEF įsako vyriausybei pradėti normuoti vandens tiekimą į žmonių

Pasaulio ekonomikos forumas ir JT įsakė vyriausybėms pradėti normuoti žmonėms tiekiamą vandenį, nes tai yra jų "Didžiojo persitvarkymo" programos žmonijai dalis.

Globalistinės organizacijos Niujorke rengia konferenciją apie vandenį, kuri yra dalis JT siekio įgyvendinti 17 darnaus vystymosi tikslų - sąrašo, kuris, jei būtų visiškai įgyvendintas, suteiktų globalistiniam elitui visišką visos žmonių veiklos kontrolę.

Washingtontimes.com praneša: Nėra skurdo. Nulis bado. Gera fizinė ir psichinė sveikata visiems. Lyčių lygybė. O dabar - švarus vanduo ir sanitarinės sąlygos.

Tai yra keli pirmieji darnaus vystymosi tikslai, kuriuos įgyvendina Jungtinių Tautų Ekonomikos ir socialinių reikalų departamentas.

Nors jie skamba reikšmingai, velnias slypi detalėse. Vienas dalykas yra, tarkime, krikščionims siūlyti pagalbą alkaniems, pavargusiems, vargšams per dešimtinę ir labdaringą veiklą. Vienas dalykas yra, tarkime, ne pelno siekiančiai organizacijai, kurios misija yra labdaringa, aprūpinti skurstančiuosius labai reikalingomis prekėmis. Vienas dalykas yra Džo Q. Mokesčių mokėtojui (Joe Q. Taxpayer) pačiam įkišti ranką į savo kišenę ir paaukoti šiek tiek pinigų vargšui, patekusiam į akivaizdžią bėdą.

Visai kas kita, kai vyriausybė paima mokesčių dolerius ir imasi reguliuoti mūsų visų gyvenimą, kad mus visus pastūmėtų į tobulą pasaulį, kuris niekada neįvyks.

Visai kas kita, kai pasaulinė vyriausybinė institucija apsimeta turinti galią išnaikinti skurdą, prastą sveikatą, taršą, badą ir neišmanymą, panaikinti bet kokią diskriminaciją, suteikti visiems gerai apmokamas darbo vietas - visa tai kontroliuojant gamybos ir vartojimo priemones, užtikrinti taiką ir teisingumą visame pasaulyje, pažadėti, kad viskas bus nirvana, jei tik visos pasaulio vyriausybės atsisakys savo suvereniteto, nusilenks Jungtinių Tautų išrinktųjų diktatui ir atsisakys pinigų, laisvės ir pasirinkimo.

Tai dėl kolektyvinio gėrio, ar ne?

Pasaulio akys nukrypo į vandenį.

"[Šia konferencija siekiama didinti informuotumą apie pasaulinę vandens krizę ir nuspręsti, kokių veiksmų imtis, kad būtų pasiekti tarptautiniu mastu sutarti su vandeniu susiję tikslai", - neseniai paskelbtame pranešime rašė Pasaulio ekonomikos forumas.

"Pasaulinė vandens ekonomikos komisija, pradėjusi veikti 2022 m. Pasaulio ekonomikos forumo metiniame susitikime, pateiks ataskaitą apie žaidimus keičiančius būdus, kaip vertinti ir valdyti vandenį kaip bendrąjį gėrį", - rašė Pasaulio ekonomikos forumas tame pačiame naujausiame pranešime.

Kaip Paryžiaus susitarimu buvo pažadėta nutraukti taršą - jei tik žmonės nustos skraidyti lėktuvais, važinėti automobiliais, šildyti namus ir naudoti dujines virykles - taip dabar ši klestinti vandens sutartis, be abejo, pažadės nutraukti troškulį. Taip, troškulio pabaiga - jei tik pasaulio žmonės susivienys ir laikysis visų būsimųjų JT nurodymų dėl vandens.

Šio būsimo reguliavimo modelio ypatumai dar nežinomi. Bet užuominos yra. Jungtinės Tautos planuoja apsaugoti vandenį, kuris naudojamas maudynėms, vandenį, kuris naudojamas vystymuisi, vandenį, kuriame gyvena jūros gyventojai, vandenį, kuris naudojamas transportui. Taigi būsimoji kontrolė greičiausiai bus sutelkta į vandens naudojimo gyvenamosiose vietovėse apribojimus ir brangiai kainuosiančius mokesčius už prieigą prie šio vandens; į draudimus naudoti vandenį žemės ūkyje ir brangiai kainuosiančius mokesčius ūkininkams; į griežtą laivų, galinčių plaukioti jūromis, upėmis ir kanalais, tipų ir skaičiaus kontrolę ir brangiai kainuosiančius mokesčius už šią transporto rūšį.

Tada bus reikalaujama kompensacijų - kaip ir anglies dvideginio kompensacijų atveju, JT vandens reikalų patikėtiniai reikalaus prekiauti veikla, kad kompensuotų tariamą vandens kelių taršą.

Tiek daug apie slidinėjimą vandens motociklais. 

Tiek daug žvejybos savaitgaliais su šeima. Tai bus per brangu - ir per daug reguliuojama.

"Gamtinių išteklių, įskaitant vandens ir maisto, krizės patenka į dešimtuką didžiausių rizikų, su kuriomis žmonija susidurs artimiausią dešimtmetį", - rašė Pasaulio ekonomikos forumas.

Isterija yra vietoje. Isteriški teiginiai kaitina žiniasklaidą. 

"[P]asaulio atšilimui toliau veikiant, įprasti orai tampa praeitimi, o tai didina mūsų vandens krizę", - rašė Pasaulio ekonomikos forumas.

Štai taip.

Dvigubas klimato panikos ir vandens krizės smūgis: Tegul baimė sklinda.

"Akivaizdu, kad turime permąstyti savo požiūrį į tai, kaip geriausiai paskirstyti ir įvertinti vandenį", - rašė Pasaulio ekonomikos forumas. "Kaip galime pasidalyti išlaidas, susijusias su visuotinio atšilimo paaštrėjusių sausrų ir potvynių prevencija ar jų padarinių sušvelninimu?"

Į šį klausimą pasauliniai biurokratai nori atsakyti taip: visą žmogaus veiklą atiduodami Jungtinių Tautų ir jų pasirinktų pasaulinės politikos partnerių kontrolei.

Štai kur veda ši vandens konferencija. Globalistai nesustos, kol nepagrobs visos valdžios iš visų žmonių visose tautose, net jei jiems teks tai daryti po lašą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 14:16 763 įžymybių mirtys po Covid vakcinacijos! Kiek gi tada tokių mirčių tarp gyventojų?!

763 įžymybių mirtys po „Covid“ vakcinacijos ir šimtai įžymybių, tapusių vakcinacijos aukomis - didžiulis vakcinacijos nusikaltimas išaiškėja dėka svarių įrodymų! Kla.TV surinko 17 valandų filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotos siaubi...

Skaityti daugiau