Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 17

Ką gydo durnaropės?

Norėčiau padėkoti redakcijai ir žmonėms, kurie siunčia žurnalui savo receptus. Žmogaus gyvenime pasitaiko situacijų, kai tradicinė medicina būna bejėgė, o ligonis lieka vienas akis į akį su savo liga. Pasimetę giminaičiai ieško pagalbos priemonių savo sergančiam artimajam. O šis žurnalas kaip tik ir supažindina skaitytojus su liaudies medicinos receptais, kuriuos patikrino ne viena karta ir kurie realiai padeda ir nekenkia sveikatai.

Dabar supažindinsiu su vienu iš gamtos gydytojų - paprastąja durnarope. Ji padėjo daugeliui sugrįžti į normalų gyvenimą. Atsiliepimų apie šiuos augalus turiu daug, ir visi teigiami.

Priminsiu, kad durnaropės valo kraujagysles, valo organizmą nuo rūgšties, normalizuoja kraujospūdį, atkuria kalbą po insulto, gydo nuo trombozės, išeminės širdies ligos, hemorojaus, naikina vėžines ląsteles, padeda atsikratyti išvaržų, normalizuoja medžiagų apykaitą, gerina bendrą savijautą. Štai kelių žmonių, kurie gydėsi durnaropių tinktūra, atsiliepimai.

- Neseniai paskambino vyras (83 metai). Pasakė, kad gėrė durnaropių tinktūrą, paskui nuėjo atlikti tyrimų. Medicinos personalas buvo nustebęs, kad jo tyrimai kaip aštuoniolikmečio.

- Moteris iš nedidelio miestelio parašė, kad ilgą laiką ją vargino skausmai visame stubure, ypač kaklo ir krūtinės srityse. Priežastis - tarpslankstelinių diskų išvarža. Negalėjo pasukti kaklo ir net pasilenkti. Dešimt dienų gėrė durnaropių tinktūrą ir pajuto žymų pagerėjimą. O po gydymo kurso išvaržos pranyko.

- 86 metų močiutei viena koja dėl varikozės buvo patinusi nuo kulno iki kelio. Po gydymo durnaropių tinktūra koja susitvarkė: tinimas praėjo, venos sumažėjo, sąnarių lankstumas sunormalėjo. Be to, cukraus kiekis kraujyje buvo 24 vienetai. Padedant durnaropėms, šis rodiklis sumažėjo iki 11 vienetų. Močiutei praėjo ir kojų pirštų patamsėjimai.

- Kita moteris atsikratė laužančio skausmo rankose, dėl kurio plaštakos pabalo ir pasidarė šaltos. Mėnesį vartojo tinktūrą, ir sąnarių skausmai praėjo, rankos ir kojos sušilo (susitvarkė kraujotaka).

- Vienas vyras turėjo širdies aritmiją, skausmai beveik pasiekdavo gerklę. 

Jam davė durnaropių tinktūros Vyras gėrė 12 dienų, pateko j kardiologijos skyrių. Prieš išrašydamas iš ligoninės, gydytojas dar kartą patikrino jo būklę. Širdies skausmai liovėsi, atlikus papildomus tyrimus, infarkto pėdsakų nerasta.

Grįžęs namo, vyras gėrė tinktūrą dar 18 dienų ir džiaugėsi. kad apsiėjo be operacijos.

- Moteriai (pati gydytoja) nutiko miokarditas (tai susirgimas, kai širdies raumuo negali siųsti kraujo širdies link), gerklėje atsirado navikas, dėl kurio ji beveik negalėjo nuryti, valgė tik skystas košes ir gėrė daržovių nuovirus. Moteris gėrė kelis durnaropių tinktūros kursus, ir navikas pranyko.

- Jaunuoliui, kuriam buvo nustatyta diagnozė «židininis meningitas», pradėjo siaurėti regimasis nervas, vargino
galvos skausmai. Jis pavartojo 2 kursus, ir problema išnyko.

- Moteris turėjo kiaušidžių cistą. Vartojo tinktūrą, atliko tyrimus - cistos neliko.

- Berniukui pradėjo augti mėsa ant dantenų. Išvežė operuoti, nupjovė tą antaugą. Bet navikas augo toliau. Tada berniukas pavartojo 2 durnaropių tinktūros kursus, ir antaugos išnyko.

- Vyrą su skrandžio onkologija išsiuntė namo kaip beviltišką. Namuose jam pradėjo duoti gerti durnaropių tinktūrą. Netrukus jis atsikėlė, ėmė daryti namuose nesudėtingus darbus. Tiesa, jam teko laikytis dietos - atsisakyti pieno, kiaušinių, mėsos. Rašo Virginija.

Turite, savo liaudies receptą, norite pasidalinti su kitais, kelkite nuotraukas, prisijunkite ir rašykite bloge.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.12.2020 laikas 08:02 Detektyvų karalienė Agata Kristi
Anglų rašytojos Agatos Kristi intriguojantys detektyviniai romanai pagal tiražą (daugiau nei 4 mlrd. egzempliorių daugiau nei šimtu kalbų) tarp britų leidinių nusileidžia tik Biblijai ir garsiojo dramaturgo bei poeto Viljamo Šekspyro kūriniams....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 22:25 Ką daryti jeigu dėvint kaukę rasoja akiniai?
Koronos laikais kaukės nešiojimas privalomas daugelyje situacijų, pavyzdžiui, naudojantis viešuoju transportu. Kaukė gali būti nepatogi tiems, kurie nešioja akinius. Dėvint kaukę dėl iškvepiamo šilto oro akiniai aprasoja. Laimei, yra keletas patarimų, kaip to išvengti....

Skaityti daugiau

30.11.2020 laikas 21:49 Pasninkas – organizmo valymo metas. Paskutinė pasninko diena

Nuo lapkričio 30 d. prasideda adventas – laiko tarpas, kai laukiama Kristaus gimimo. Pagal senus papročius, per adventą žmonės pasninkauja, nevalgo mėsos ir riebių patiekalų, kad organizmas išsivalytų bei pasiruoštų naujiems metams.

...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:56 Situation Update – Nov. 30th – Is Joe Biden preparing to CONCEDE? Rumors emerge of Biden seeking pardon deal from Trump

By some accounts, Joe Biden is preparing to concede the election and is reaching out to Trump to negotiate a pardon for all the crimes committed by himself and his family members.

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 08:43 Nuomonės Ir Komentarai: Barakudų Pasaulis
Neprotingų gyvūnų gražesni, spalvingesni, ryškesnės išvaizdos būna patinai. Stengiasi atkreipti kitos lyties dėmesį ir po įnirtingos kovos su kitais norinčiaisiais patelę renkasi nugalėtojas. Pas mus atvirkščiai - puošiasi, ryškinasi, vilioja ir po varžytuvių su kitomis norinčiomis vyrą renkasi mote...

Skaityti daugiau

01.12.2020 laikas 07:55 Silkės salotos/mišrainė su obuoliais ir avokadais
Aš šias salotas-mišrainę su silkę gaminu kiekvienais metais per Kūčias, nes ji yra mano šeimos mėgstamiausia. Kad nepažeisti įvairių tradicijų, tuomet pasigaminu ir veganišką majonezą, kad nebūtų naudojami gyvulinės kilmės produktai....

Skaityti daugiau