Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 16

Ką turi išgirsti moteris, klausydamasi vyro?

(Paranormal) Labai dažnai moteris klausydamasi vyro girdi ne tai, ką sako vyras, o tai, ką ji nori girdėti. Kas neatitinka jos ateities vaizdelio, tas yra praleidžiama pro ausis, kas gali sugriauti jos susikurtą vyro įvaizdį, tas yra ignoruojama. Tarsi kažkoks meilės filtras mūsų smegenyse koreguoja įeinančią informaciją apie žavųjį princą.

Dažna moteris tiki turinti stebuklingų galių pakeisti vyrą. Laikui bėgant vyras elgiasi taip, kaip sakė, o moteris lieka nustebusi ir įskaudinta: „Kaip čia dabar, taip vyksta? Juk aš galvojau, kad jis pasikeis, aš jį pakeisiu, jis subręs, jis apsigalvos…“. Čia jau, kaip iš to anekdoto, vyrai veda ir tikisi, kad moteris nesikeis, o moteris išteka, nes galvoja, kad vyras keisis. Tik dažniausiai įvyksta priešingai.

Žodžiai toli gražu ne viską pasako apie žmogų, bet jų ignoruoti negalima.

1. Klausydama, ką sako vyras, neignoruokite tos informacijos, kuri nesutampa su Jūsų norais ar svajonėmis, nedarykite tokių pagreitintų išvadų, kad jis pasikeis, subręs, susitupės. Jei vyras sako, kad nenori turėti vaikų, tai ir reiškia, kad jis nenori turėti vaikų, o ne tai, kad aš jam įrodysiu, kad vaikų turėti yra faina, jis dar jaunas, subręs ir užsinorės. Jei vyras rėžia, kad nenori rimtų santykių, tai ir reiškia, kad santuokos nebus ir čia ne pasaka „Gražuolė ir pabaisa“ ir Jums nepavyks pabaisą ar plevėsą atversti į princą ar rimtą šeimos vyrą. Nesvarbu kiek vaikystėje stebuklinių pasakų skaitėte ar kiek animacinių filmukų žiūrėjote, tai nesuteikia jums galių pakeisti vyrą pagal savo norus. Galite būti pati švelniausia fėja, kantriausia globėja, seksualiausia katytė, bet vis tiek jis gali likti toks, koks yra.

2. Įsiklausykite į vyro ateities planus. Šeima ir vaikai ar viršvalandžiai ir karjera, ar draugai ir vakarėliai, ar… Išgirskite, kaip vyras projektuoja savo ateitį, o gal jis neturi jokių tikslų ir planų ir gyvena tiesiog šia diena. Tai irgi informacija. Priimkite vyro tikslus ir planus kaip realybę. Jei vyras orientuotas daryti karjerą, tai jis nenori būti super tėtis ir ūkiškas vyras, o jei jis svajoja apkeliauti pasaulį, tai jo planuose nėra namo, šuns ir „rimto darbo“. Išgirskite ir kur yra Jūsų vieta jo ateityje, ar iš vis ji yra. Ar vyras kalbėdamas apie savo ateitį, vartoja žodį „mes“, ar planuoja bendras atostogas, namus ir pan. Girdėkite ir nepripieškite savo įsivaizdavimų apie tai, kaip bus.

3. Neatmeskite savo kūno pojūčių. Mūsų kūnas dažnai greičiau atpažįsta ir sureaguoja į manipuliacijas ar melą. Jei Jums kyla baimė, nepasitikėjimas, sumišimo jausmas, nenurašykite jų, neskubėkite padaryti išvados, kad Jums tik vaidenasi, kad viskas yra tvarkoje. Stebėkite kūno pojūčius ir reaguokite į jų siunčiamus signalus. Mūsų protą dažnai yra lengviau apgauti, nei mūsų kūną.

4. Atsižvelkite į vyro pasakojimus apie praeitį. Tikrai esate girdėjusi pasakymą, kad tai kaip vyras kalba apie savo buvusiąją, taip jis kalbės ateityje apie Jus. Jei dėl savo gyvenimo nesėkmių kaltina buvusią merginą, tėvus, ar dar kažką, tai parodo, kad jis nėra brandus žmogus, linkęs prisiimti atsakomybę. Vyras gali šauniai statyti oro pilis ateityje (sukursiu verslą, uždirbsiu milijoną, gyvens kartu, statysim namą…), bet pažiūrėkite, kuo jis gyvena dabartyje, t.y. ar deda pastangas, kad ta šviesi ateitis ateitų ir kaip gyveno prieš Jus.

5. Stebėkite vyro veiksmus ir paanalizuokite ar jie sutampa su jo žodžiais. Ar vyras laikosi duotų pažadų, ar jo iškomunikuotos vertybės sutampa su elgesiu. Tarkim, jei jis skalambija, kad jam didžiausia vertybė šeima, bet Jūs esate jo meilužė, tai jau faktas, kad šeima jam nėra verta įsipareigojimo ir ištikimybės. Jei vyro veiksmai prieštarauja žodžiams VISADA žiūrėkite į tai, kaip vyras elgiasi.

Išgirskite, ne tik klausykite, neignoruokite tai, kas yra sakoma (jei vyras sako, kad nenori, neplanuoja, nesiruošia tai jis IŠ TIKRO to nenori , neplanuoja ir nesiruošia) ir dar neužsimerkite prieš faktus, net jei saldūs žodžiai ir labai glosto širdį. Likite plačiai atmerktomis akimis ir ausimis be meilės filtro.

Psichologė-psichoterapeutė Gintarė Jurkevičienė

Šaltinis: psichika.eu

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 204
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.03.2021 laikas 19:49 Gydomasis Sirupas Kepenims, Inkstams, Virškinamojo Trakto Ligoms
Taigi jai davė receptą, kuris visiškai padėjo pasveikti nuo kepenų cirozės. Bet juo, kaip paaiškėjo, galima gydyti beveik visas kepenų, inkstų ir virškinamojo trakto ligas.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:26 Išgydykite padidėjusią prostatą, diabetą, gastritą ir ne tik! Gerkite šią gydomąją arbatą iš 1 komponento!
Neįtikėtina gydomoji priemonė! Moliūgas yra labai sveika daržovė, tačiau jo sėklos yra dar sveikesnės. Kaip vieno ingrediento arbata gydo padidėjusią prostatą, diabetą ir gastritą

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 20:27 Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitar...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:57 Skiepytis atsisakęs G.Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“

Nors Lietuvoje nuo COVID-19 pirmiausiai buvo skiepijami medikai, tačiau „Vakaro žinios" jau rašė, kad, pavyzdžiui, Marijampolės ligoninės chirurgas-ortopedas Gediminas Akelaitis skiepytis nesutiko. Gal jau persigalvojo ir gavo dozę? Juk kai kurie žmonės net be eilės vakcinuotis veržias...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 17:56 Orkaitėje kepta lašiša su džiūvėsėlių plutele ir šparaginėmis pupelėmis
Tai labai paprastas būdas pagaminti lengvą bei skrandžio neapsunkinančią vakarienę iš lašišos orkaitėje. Prie šios lašišos kartu iškepsime šparagines pupelės, kurio čia tinka tiesiog idealiai.

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 16:19 Keptuvėje kepti kiaulienos nugarinės kepsniukai su svogūnų ir gervuogių padažu
Šis svogūnų ir gervuogių padažas idealiai dera prie kiaulienos kepsniukų. Jis gaunasi šiek tiek ir saldokas, ir rūgštokas. O paruošti jį visai nesudėtinga. Tikrai rekomenduoju išmėginti tokį derinį. Jis Jus gali labai teigiamai nustebinti!...

Skaityti daugiau

04.03.2021 laikas 09:20 Dozens of Italian teachers fall ill after getting vaccinated for coronavirus

Several dozen teachers in Italy called in sick from work after Wuhan coronavirus (Covid-19) vaccines from AstraZeneca left them violently ill.

Skaityti daugiau