Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 24

Kaip aš jį pasirinkau?

Kaip aš jį pasirinkau?

"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Tiesa, kad pasirinkti žmogų, su kuriuo ketinate kurti šeimą, yra labai svarbu. Tačiau kyla klausimas, kaip pasirinkti. Daugelis moterų sesijų metu sako, kad santykių pradžioje viskas buvo kitaip ir kad vyras elgėsi kitaip.

Pasirinkimo kriterijai dažnai būna labai subjektyvūs, ir teisingai, nes kiekvienas ar kiekviena renkasi pagal save. Tačiau tuo tarpu šioje situacijoje naudinga apsvarstyti keturis dalykus, susijusius su būsimo vyro ir tėvo pasirinkimu.

Pirmasis - nustatyti, koks vyras iš tikrųjų yra prieš jus. Juk vyriškis, vildamasis tapti vyru, visada veda savo reklaminę kampaniją. Ir jis parodo tik geriausią savo pusę. Pabandykite išsiaiškinti (paklausti), kokie jo charakterio bruožai iš pradžių gali likti šešėlyje.

Dažnai moterys painiojasi dėl charakterio akcentavimo. Ir supainioja ryškų cinizmą su stiprybe, o išorinį ramumą - su santūrumu ir plastišku charakteriu. Tačiau iš tiesų gali būti kitaip. Šioje situacijoje ir šeimos kūrimas yra rimtas sprendimas, todėl naudinga surinkti daugiau informacijos apie žmogų, vadinamųjų, iš nepriklausomų šaltinių.

Antrasis dalykas yra sveikata. Žinoma, ne tik fizinė, jei jums svarbu, kad vėliau ne tik grožėsitės jo liemeniu, bet ir bendrausite su vyru. Be to, pasiteiraukite apie paveldimumą, nes tai svarbu jūsų būsimiems vaikams.

Atskirai reikėtų atkreipti dėmesį į įpročius, ypač tuos, kuriuos vyras stengiasi nuslėpti. Jei jis primygtinai ir gana dažnai vartoja alkoholį, gali būti, kad jam gali išsivystyti alkoholizmas. Tas pats ir su narkotikais, jei jis staiga dingsta, o paskui vėl atsiranda ir keistai atrodo, tai yra priežastis susimąstyti. Tas pats pasakytina ir apie lošimo "įprotį". Priklausomybė nuo azartinių lošimų yra rimta liga ir su tokiu žmogumi tenka gyventi.

Trečias dalykas yra statusas. Tai, kad žmogus į pasimatymą gali atvykti brangiu automobiliu, dar nereiškia, kad jis jį išsinuomojo ar pasiskolino iš draugo. Paklauskite savęs, kokius vaidmenis jis atlieka ir ką jis moka gerai, o kas kelia abejonių. Kas jis yra iš tikrųjų?

Ketvirta ir, ko gero, svarbiausia yra kultūra. Tas kultūros lygis, kuris leis jums bendrauti su žmogumi be įtampos. Nes jei jūs baigėte Maskvos valstybinio universiteto filologijos fakultetą, o jis, turėdamas mersedesą, baigė 9 klases, akivaizdu, kad bendrauti bus nelengva. Ta pati istorija, jei jis baigė du universitetus, o jūs - tik vidurinę mokyklą.

Taip pat svarbi jūsų kultūrinio tobulėjimo kryptis. Juk jei jums labiau patinka repas, o jam - rokas, vargu ar nesutarsite. Be to, jūsų vidinės kultūros kryptis daro įtaką jūsų pasaulėžiūrai, kurios pakeisti beveik neįmanoma.

Sutelkę dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus, daug didesnė tikimybė, kad padarysite mažiau klaidų rinkdamiesi žmogų, su kuriuo ketinate praleisti didžiąją gyvenimo dalį.

Gyvenkite laimingai! Psichologo patarimai.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau