Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2019 » Sausio » 19

Kaip gauti silicio natūraliu būdu, stiprinti kolageno struktūra ir kaulai būtų sveiki!

Visų pirma, turbūt pagalvosit, kam silicis yra reikalingas organizmui? Kokį naudingą vaidmenį gali suteikti žmogaus sveikatai? Žinoma, daug nežinau, manau kiekvienas mineralas suteikia žmogaus organizmui teigiamą naudą (paranormal.lt).

Daug nesiplečiant, turbūt ir jums visiems tai neįdomu. Svarbu, receptas ir rezultatas.

Pasirodo silicis yra vienas pagrindinių oligoelementų, dalyvaujančių visose organizmų atramose. Sąnarių kremzlė yra jungiamasis audinys, kurį sudaro ląstelės, vadinamos chondrocitais, kurie yra kremzlėje. Ji yra sudaryta iš glikozaminoglikanų ir kolageno.

Silicis daro du didžiausius poveikius jungtiniams audiniams:

1 –Vaidmuo jungtiniuose audiniuose                

Sujungus su kolagenu, elastinu, keratinu ir proteoglikanu, silicis padeda audinių struktūrai, tvirtumui, atsparumui ir elastingumui. Kolagenas yra struktūrinis proteinas, kurį suformuoja trys amino rūgščių jungtys. Šios jungtys yra susijusios tarp savęs vandenilinėmis ir kovalentinėmis jungtimis; silicis įsiterpia tarp kai kurių iš šių jungčių ir taip sustiprina kolageno struktūrą.

2- Vaidmuo kolageno sintezėje

Organinėje struktūroje silicis taip pat dalyvauja kolageno ir proteoglikanų sintezėje. Iš esmės žinoma, kad silicis yra būtinas prolyl-hydroksilasui, fermentų veiklai, kolageno biosintezės pagrindas. Jis stimuliuoja kolageno sintezę jungtiniuose audiniuose ir palengvina bei sukuria kremzlę.  Kolageno funkcija suteikti audiniams mechaninį atsparumą tempiant. Todėl jis atsakingas už sąnarių lankstumą ir mobilumą.

[Silicis yra natūralus cementas, kuris leidžia išsaugoti mūsų kūno kolageno struktūrą. Bėgant metams jo trūkumas deformuoja kolageno „mezginį“.]

Atlikus daug tyrimų buvo įrodytas pagrindinis silicio vaidmuo formuojant jungiamuosius audinius (dermą, kaulą, kremzlę...)

Sąnariuose silicis apsaugo visą kremzlinį audinį ir skatina kolageno formavimąsi. Atliekant praktinius bandymus buvo gauti labai geri rezultatai dėl organizmo praturtinimo siliciu. Silicis labai veiksmingai veikia sąnarių maudimą, susijusį su kremzlių nusidėvėjimu. Sąnariai įgyja daugiau lankstumo ir daugiau mobilumo.

Odos jungiamuosiuose audiniuose silicio praturtinimas tiesiogiai veikia odos senėjimą (tvirtumą, raukšles, dėmes, ...).

Tačiau kalbant apie sąnarių senėjimą, silicis leidžia sulėtinti laiko poveikį stiprinant kremzlės struktūrą:

Stipriai nudėvėta kremzlė niekada nebebus tokia pati.

Todėl naudojamas prevenciniais tikslais silicis yra veiksmingiausias, konkrečiai nuo penkiasdešimties metų, kai senatvės procesas greitėja. Toliau, svarbu pasidomėti silicio tipu, kurį reikia naudoti, kadangi ne visos silicio formos yra vienodai pasisavinamos.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Daugelis žmonių silicio išviso nevartoja, ar tiesiog nežinodami gauna su maistu. Kiti, perka farmacijos sukurtus nežinomus maisto papildus, kur nežinia kiek jame yra veiklios medžiagos. Tai, ką daryti mums mirtingiesiems, kaip natūraliu būdu papildyti silicio atsargas, kad kaulai, sąnariai tinkamai funkcionuotu? Jei mažai silicio mūsų kaulai tampa silpni ir pažeidžiami, greitai lūžta, skauda ir t.t.

Geriausias būdas gauti silicio natūraliu būdu! Labai paprastas ir pigus variantas. Jums reikės!

Daigintų miežių ar kviečių. Juose yra rekordinis silicio kiekis 2000 procentų. Jūs žinojote? Tai puikus variantas papildyti atsargas. Dabar sudėkite juos į maišytuvą užpilkite šilto vandens ir sumalkite. Malkite apie 2 minutes.  Viskas. Gausite silicio pieną. Jūsų dienos atsargos papildytos. Ir sąnariai bus stiprūs ir sveiki. Praeis skausmai.

Kitas receptas: paimkite stiklinę miežių supilkite į vandenį, vandens reikėtų 3 litrus. Ir verdame 1.5 valandos. Iš šį miežinį vandenį mes geriame. Šiame vandenyje didelis kiekis silicio. Aukščiau, pateiktas receptas yra paprastesnis, dar vadinamas gyvasis silicis, kuris iš karto patenka į ląsteles.

Daugelis naudoja topinambus ten silicio yra 20 procentų. Taip pat silicio yra dilgėlėse. Galite taip pat vartoti dirvinį asiūklį, vieni jį verta 2 minutes, kiti tiesiog užpliko ir sako virti nereikia. Dar kiti, tiesiog sumala maišyklėje vieną šaukštą asiūklio su stikline vandens, taip gaunamas gyvas produktas.

Taigi, būkite sveiki, o pasirinkimas didelis! Svarbu sužinojote, ko mums reikia, kad sąnariai, kaulai būtu sveiki!

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 16:42 Mokslininkai mano supratę, kodėl Saulės vainikas taip įkaitęs
Saulės paviršiaus temperatūra siekia 5700 laipsnių. Tai tikrai labai daug, lyginant su mums įprastomis temperatūromis, tačiau Saulę gaubiantis vainikas yra apie 200 kartų karštesnis – jo temperatūra viršija milijoną laipsnių. Kaip gali palyginus vėsus paviršius įkaitinti vainiką iki tokios aukštos t...

Skaityti daugiau

07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

07.05.2021 laikas 16:00 Lakštiniai makaronai su krevetėmis ir špinatais
Man asmeniškai tai labai patikęs būdas paruošti makaronus su krevetėmis. Atrodo viskas pasigamina taip paprastai, bet tuo pačiu rezultatas labai geras. Tikrai rekomenduoju išmėginti jau artimiausiu metu šį puikų patiekalą....

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau