Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 19

Kaip gauti silicio natūraliu būdu, stiprinti kolageno struktūra ir kaulai būtų sveiki!

Visų pirma, turbūt pagalvosit, kam silicis yra reikalingas organizmui? Kokį naudingą vaidmenį gali suteikti žmogaus sveikatai? Žinoma, daug nežinau, manau kiekvienas mineralas suteikia žmogaus organizmui teigiamą naudą (paranormal.lt).

Daug nesiplečiant, turbūt ir jums visiems tai neįdomu. Svarbu, receptas ir rezultatas.

Pasirodo silicis yra vienas pagrindinių oligoelementų, dalyvaujančių visose organizmų atramose. Sąnarių kremzlė yra jungiamasis audinys, kurį sudaro ląstelės, vadinamos chondrocitais, kurie yra kremzlėje. Ji yra sudaryta iš glikozaminoglikanų ir kolageno.

silicis, natūralus silicis, kaulai, sąnariai, kolagenas, kaulai

Silicis daro du didžiausius poveikius jungtiniams audiniams:

1 –Vaidmuo jungtiniuose audiniuose                

Sujungus su kolagenu, elastinu, keratinu ir proteoglikanu, silicis padeda audinių struktūrai, tvirtumui, atsparumui ir elastingumui. Kolagenas yra struktūrinis proteinas, kurį suformuoja trys amino rūgščių jungtys. Šios jungtys yra susijusios tarp savęs vandenilinėmis ir kovalentinėmis jungtimis; silicis įsiterpia tarp kai kurių iš šių jungčių ir taip sustiprina kolageno struktūrą.

2- Vaidmuo kolageno sintezėje

Organinėje struktūroje silicis taip pat dalyvauja kolageno ir proteoglikanų sintezėje. Iš esmės žinoma, kad silicis yra būtinas prolyl-hydroksilasui, fermentų veiklai, kolageno biosintezės pagrindas. Jis stimuliuoja kolageno sintezę jungtiniuose audiniuose ir palengvina bei sukuria kremzlę.  Kolageno funkcija suteikti audiniams mechaninį atsparumą tempiant. Todėl jis atsakingas už sąnarių lankstumą ir mobilumą.

[Silicis yra natūralus cementas, kuris leidžia išsaugoti mūsų kūno kolageno struktūrą. Bėgant metams jo trūkumas deformuoja kolageno „mezginį“.]

Atlikus daug tyrimų buvo įrodytas pagrindinis silicio vaidmuo formuojant jungiamuosius audinius (dermą, kaulą, kremzlę...)

Sąnariuose silicis apsaugo visą kremzlinį audinį ir skatina kolageno formavimąsi. Atliekant praktinius bandymus buvo gauti labai geri rezultatai dėl organizmo praturtinimo siliciu. Silicis labai veiksmingai veikia sąnarių maudimą, susijusį su kremzlių nusidėvėjimu. Sąnariai įgyja daugiau lankstumo ir daugiau mobilumo.

Odos jungiamuosiuose audiniuose silicio praturtinimas tiesiogiai veikia odos senėjimą (tvirtumą, raukšles, dėmes, ...).

Tačiau kalbant apie sąnarių senėjimą, silicis leidžia sulėtinti laiko poveikį stiprinant kremzlės struktūrą:

Stipriai nudėvėta kremzlė niekada nebebus tokia pati.

Todėl naudojamas prevenciniais tikslais silicis yra veiksmingiausias, konkrečiai nuo penkiasdešimties metų, kai senatvės procesas greitėja. Toliau, svarbu pasidomėti silicio tipu, kurį reikia naudoti, kadangi ne visos silicio formos yra vienodai pasisavinamos.

Rūpinkitės savimi ir būkite sveiki su paranormal.lt!

Daugelis žmonių silicio išviso nevartoja, ar tiesiog nežinodami gauna su maistu. Kiti, perka farmacijos sukurtus nežinomus maisto papildus, kur nežinia kiek jame yra veiklios medžiagos. Tai, ką daryti mums mirtingiesiems, kaip natūraliu būdu papildyti silicio atsargas, kad kaulai, sąnariai tinkamai funkcionuotu? Jei mažai silicio mūsų kaulai tampa silpni ir pažeidžiami, greitai lūžta, skauda ir t.t.

Geriausias būdas gauti silicio natūraliu būdu! Labai paprastas ir pigus variantas. Jums reikės!

Daigintų miežių ar kviečių. Juose yra rekordinis silicio kiekis 2000 procentų. Jūs žinojote? Tai puikus variantas papildyti atsargas. Dabar sudėkite juos į maišytuvą užpilkite šilto vandens ir sumalkite. Malkite apie 2 minutes.  Viskas. Gausite silicio pieną. Jūsų dienos atsargos papildytos. Ir sąnariai bus stiprūs ir sveiki. Praeis skausmai.

Kitas receptas: paimkite stiklinę miežių supilkite į vandenį, vandens reikėtų 3 litrus. Ir verdame 1.5 valandos. Iš šį miežinį vandenį mes geriame. Šiame vandenyje didelis kiekis silicio. Aukščiau, pateiktas receptas yra paprastesnis, dar vadinamas gyvasis silicis, kuris iš karto patenka į ląsteles.

Daugelis naudoja topinambus ten silicio yra 20 procentų. Taip pat silicio yra dilgėlėse. Galite taip pat vartoti dirvinį asiūklį, vieni jį verta 2 minutes, kiti tiesiog užpliko ir sako virti nereikia. Dar kiti, tiesiog sumala maišyklėje vieną šaukštą asiūklio su stikline vandens, taip gaunamas gyvas produktas.

Taigi, būkite sveiki, o pasirinkimas didelis! Svarbu sužinojote, ko mums reikia, kad sąnariai, kaulai būtu sveiki!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau