Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 26

Kaip neturtingo vyro žmonos elgesys nulemia skurdą

Kodėl skurstančių vyrų žmonos būna vienodos? Ne pagal išvaizdą, nes kartais jos būna labai save prisižiūrinčios ir gražios. O pagal jų ypatingą elgesio būdą, kuris buvo įskiepytas tokios pat „nelaimingos“ motinos. Jos virtuoziškai programuoja savo vyrą skurdui. Kadaise gana sėkmingą ir perspektyvų partnerį jos paverčia nevykėliu ir niekam tikusiu.

Jau daug prirašyta straipsnių ir knygų apie tai, kad būtent nuo žmonos elgesio priklauso vyro finansinė sėkmė. Deja, tokias tiesas skaito mažuma protingų moterų, kitos kuria savo santykius pagal principą „aš – princesė, o tu privalai viską“. Tai toks parazituojančių moterų tipas, kurių užduotis – išsunkti viską iš vyro, visus jo finansinius ir gyvenimiškus syvus, nieko neduodant mainais.

Dėl to dažniausiai būna kalti tėvai, kurie nuo mažens augino mergaitę kaip princesę, kaldami jai į galvą, kad ji yra ypatinga ir vyrai turi ja rūpintis. Išaugusi tokia „parazitė“ ieško sau aukos, prisisiurbia prie jos ir, kai jau nebelieka ko išsunkti, skiriasi ir ieško kitos aukos. Taip iki senatvės.

Psichologija, skurdas, žmona

Kaip joms pavyksta normalų vyrą paversti nevykėliu? Jos veikia pagal seną, laiko patikrintą schemą.

1 .Izoliuoja nuo giminių

Visai nepastebimai žmona parazitė supykdo vyrą su visais jo giminaičiais. Vyrui tenka klausytis nuolatinių skundų dėl skriaudų, kurias jo motina ar senelė padarė jai. Ji priverčia išsinuomoti ar nusipirkti atskirą būstą. Sava teritorija – tai pirmasis jos reikalavimas po vestuvių.

2. Nustato savas gyvenimo taisykles

Kai pora įsigyja būstą, žmona priverčia vyra užrašyti turtą jai, o kreditą mokėti pačiam. Jos argumentai būna neatremiami: ji rūpinasi vaikų ateitimi ir bando apsidrausti nuo galimos vyro neištikimybės. Įsigijusi savo būstą, ji gauna instrumentą vyrui spausti.

3. Paima visą valdžią namuose

Šią galimybę jos įgyja susilaukusios vaikų. Manipuliacijos prasideda dar nėštumo metu. Moteris augina vyro kaltės jausmą bet kokiu pretekstu: ‚Nesugebi pasirūpinti savo šeima, savo vaiku! Tu manęs nemyli. Tu – beširdis, dėl mūsų nesistengi. Kiti turi tai ir tai....“

4. Nuslopina vyro valią

Tam užtenka pažeminti jo savivertę. Nuolatiniai priekaištai, skandalai, įžeidinėjimai. Vyro nebetraukia grįžti namo, jis pradeda išgėrinėti, kad sumažintų stresą ir įtampą. Seksą žmona naudoja tik kaip spaudimo priemonę. Geriausiu atveju vyras įsitaiso meilužę, blogiausiu – nusigeria.

5. Nustoja juo rūpintis 

Kad galutinai „sunaikintų vyrą“ jame ir kad jo nenuviliotų kita, žmona nustoja rūpintis savo vyru. Jam perka pigius drabužius, maitina nekokybišku maistu (pavyzdžiui, pusfabrikačiais), ignoruoja jo sveikatos problemas. Palaužtas ir prislėgtas vyras blogai atlieka savo darbą, jo verslas ir karjera žlunga, rašo portalas „Man-woman.com“.

Štai taip gana sėkmingą vyrą moteris sugeba paversti nevykėliu ir jį dėl to paskui kaltinti.

Pasaulyje pasitaiko ir tokių moterų, kurios sugeba išaukštinti savo vyrus ir užprogramuoti juos sėkmei bei materialinei gerovei.

Alfa.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 206
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
08.03.2021 laikas 10:06 Įminta Diatlovo perėjos paslaptis? Dėl 9 šiurpių mirčių buvo kaltinami „ateiviai ir sniego žmonės“
Naujas tyrimas atskleidė, kad devynis studentus, 1959 m. keliavusius slidėmis Sibire, pražudė snigo griūtis. Ne ateiviai ar sniego žmonės, kaip kadaise buvo tikima.

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 08:55 Brandi ir nebrandi meilė: nuo poreikio iki savęs priėmimo
„Myliu tave, nes tu man esi labai reikalingas“. Nebrandi meilė – tai spąstai, kurių pagrindas yra vidinis poreikis. Jeigu norite sukurti tvirtus santykius, būtina suvokti, kuo skiriasi brandi meilė nuo nebrandžios....

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 23:06 Sveikatą atstatantis receptas: 1 burokėlis, 2 morkos, 1 obuolys

Kurdamas šį receptą specialistas rėmėsi tuo, kad ingredientai turi būti paprasti ir prieinami, kad kiekvienas žmogus galėtų paruošti šią priemonę. Receptas tikrai lengvas, todėl kad burokėliai, morkos ir obuoliai turi visus būtinus mikroelementus ir kainuoja nebrangiai.

...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 17:07 Žudanti saulė: Trečiojo reicho veidrodis

Tarp daugybės išties unikalių technologijų, kurias Antrojo pasaulio karo metu sukūrė vokiečių mokslininkai, yra daug labai keistų. Kitaip projektą „Saulės patranka“ pavadinti neįmanoma – didžiulis orbitinis veidrodis, kuris savo spinduliu degina ištisus miestus, išgarina upes ir...

Skaityti daugiau

07.03.2021 laikas 16:05 Legenda apie Konvio upę ir pabaisą Afanką
Kalbama, jog kažkada buvo laikai, kai žmonės, gyvenantys Konvio slėnyje, nuolat kentėdavo nuo didžiulių potvynių, kurie pražudydavo jų galvijus ir pasėlius. Tačiau šių nelaimių priežastis nebuvo natūralus reiškinys: visi žinojo, kad potvynius sukelia Afankas....

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:47 Kaimiški tradiciniai bulviniai vėdarai su pienu

Daugelio lietuvių pamėgti ir metai iš metų gaminami kaimiški bulviniai vėdarai. Man asmeniškai patinka ir bulviniai, ir kraujiniai vėdarai. Tad gaminu kartais vienokius, o kartais kitokius, pagal tos dienos norus.

...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:28 Veganiški / vegetariški raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai (orkaitėje)
Tokie raudonųjų lęšių ir morkų maltinukai mūsų šeimą labai sužavėjo. Kepsime juos dar tikrai ne vieną kartą. Skonis šiek tiek net priminė tikrą mėsą. Todėl jei ieškote, ką pagaminti tiems, kurie nenori valgyti veganiškai, toks receptas gali būti nuostabus kompromisas tarp įprastų bei veganiškų malti...

Skaityti daugiau

08.03.2021 laikas 09:20 Omletas su pienu, keptas orkaitėje
Tai fantastiškas patiekalas vėlyviems pusryčiams - omletui padaryti prireiks vos kelių minučių ir kol jis keps orkaitėje, galėsite laiką leisti lovoje. Man asmeniškai šis omletas labai primena, lygiai tokį koks būdavo patiekiamas darželiuose....

Skaityti daugiau