Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 14

Jaunų moterų grupė nesugeba atsakyti į paprastą klausimą: "Kas yra moteris?"

Jaunų moterų grupė nesugeba atsakyti į paprastą klausimą

Kas yra moteris?

Tokį klausimą laidos "Whatever" vedėjas Brianas Atlasas (Brian Atlas) praėjusią savaitę uždavė grupei jaunų moterų.

Nė viena iš jų nesugebėjo tiesiogiai atsakyti į šį klausimą.

Apie tai praneša "InfoWars": Viena moteris, kuri pasisakė, iš karto gynė "trans" bendruomenę.

"Jei aš prieinu prie to ir sakau, kad moteris yra tas, kuris biologiškai gimė moterimi, aš suprantu, kad jūs iš ten ateinate. Ir sutinku, kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę, bet aš asmeniškai, aš, kaip asmuo, gerbiu translyčius žmones, gerbiu translytes moteris, todėl nesiruošiu ateiti čia ir pripažinti jų negaliojančiomis tai sakydama", - sakė ji ir pridūrė, kad "nesijaučia patogiai" atsakydama.

Kita moteris taip pat teigė, kad nesijaučia patogiai atsakydama į šį klausimą, ir tvirtino, kad klausimą uždavęs podkasto vedėjas atrodė "pasiryžęs neteisingai suprasti" šią problemą.

Laimei, pabaigoje viena moteris, kuri, regis, nebijojo atšaukti minios, lengvai atsakė į sveikuolišką klausimą: "Moteris yra suaugęs žmogus moteriškos lyties. Vyras yra suaugęs žmogus vyras. XX chromosomos reiškia, kad esi moteris".

Tai tik išryškina destruktyvų cancel kultūros pobūdį, nes daugelis amerikiečių dabar bijo net išsakyti savo nuomonę, nebijodami kraštutinių kairiųjų aktyvistų minios keršto.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau