Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Kovo » 15

Jolanta Blažytė: Kas Yra Normalu?

Nedaug suklysiu sakydama, kad tikrai yra normalu, kai tiek ES, tiek Lietuvos vadovai pasisako už demokratinius procesus Rusijoje ir Baltarusijoje...

Bet šiandien žvelgiu toliau ir suprantu, kad tiek ES vadovams, tiek mūsų užsienio reikalų ministrui yra ir daugiau pasaulyje vykstančių „normalių" dalykų - mat dėl to jie niekam nereiškia jokių pretenzijų. Pavyzdžiui:

NORMALU, kai Kinijos komunistinis režimas visus tą režimą kritikuojančius žmones masiškai grūda į kalėjimus, darbo stovyklas ar geriausiu atveju išmeta gyventi į gatvę.

NORMALU, kai iš viešosios erdvės dingsta ir turtingiausias Kinijos verslininkas Jack Ma. Ir dingsta iš karto po to, kai verslo forume pasako Kinijos komunistų lyderiui nelabai patikusią kalbą.

NORMALU, kad 2050m. Kinija planuoja tapti galingiausia pasaulio militaristine valstybe ir savo karine galia parodyti vidurinį pirštą visam NATO blokui.

NORMALU, kai Kinija jau ruošiasi genetiškai modifikuoti savo armijos kareivius, kad anie būtų bebaimiai ir bejausmiai.

NORMALU, kai Kinija masiškai vagia iš Vakarų valstybių jų sukurtas technologijas ir dešimtmečio bėgyje planuoja parsivežti į savo šalį visus geriausius pasaulio talentus.

NORMALU į ES beveik be muito įsileisti kinietiškas prekes, kurias gamina komunistinio režimo „perauklėjimo" stovyklose dirbantys vergai.

NORMALU, jei po 10 ar 20 metų visa pasaulio karinė ir intlektualinė galia atsidurs jokios demokratijos nepripažįstančių ir prieš savo tautą (kol kas tik prieš savo) genocidą vykdančių komunistų rankose.

NORMALU, kai Kinijos komunistai pasistengia, kad į vis dar galingiausios pasaulio valstybės JAV prezidento postą būtų pasodinta Džozefo vardą turinti ir jokių mentalinių gebėjimų nebeturinti mumija. (Ach, tiesa, apie Kinijos įtaką JAV prezidento rinkimuose kalba tik sąmokslo teoretikai)

NORMALU, kai dabartinio JAV prezidento sūnelis prekiavo įtaka, už tai iš Kinijos komunistų rieškučiomis sėmė milijonus dolerių ir niekas to „nematė".

NORMALU, kai Kinijos komunistai nuvažiuoja į Baltuosius rūmus ir ten sėdinčiai mumijai, ups, t.y. prezidentui liepia neperženginėti „raudonųjų linijų", t.y. nelįsti į Taivano ir Honkongo reikalus. Normalu, kai „mumija" šiuos nurodymus nuolankiai išklauso - o kaip gi, negi nenusilenksi savo sūnelio finansiniams donorams.

NORMALU, kai PSO vadovauja geras Kinijos komunistų draugas, kuris 2019 gruodžio mėnesį niekaip nenorėjo girdėti Taivano sveikatos ministerijos perspėjimų apie Kinijoje atrastą pavojingą virusą.

NORMALU, kai kažkoks Kinijos komunistų partijos rubuilis per partinį suvažiavimą pasidžiaugia, kad COVID viruso pagalba Kinija parklupdė ant kelių tiek JAV, tiek Europą. Ir jokie Vakarų valstybių pareigūnai tam rubuiliui nepareiškia jokių pretenzijų.

NORMALU, kai Kinijos komunistai pasiunčia „tolyn" PSO ekspertus, atvažiavusius į Wuhaną tirti viruso kilmės, pasakydami jiems, kad virusas išlindo iš į Kiniją importuotų šaldytų produktų.

NORMALU, kai už mūsų saugumą atsakingą valstybę JAV valdo diedukas, kuris jau du mėnesius nesugeba surengti spaudos konferencijos ir atsakyti į visam pasauliui rūpimus klausimus. Mat diedukas yra tiesiog mentališkai nepajėgus. Beje, diedukas net nesugeba atsiminti JAV gynybos sekretoriaus Lloyd Austin vardo ir pavardės ir vadina jį tiesiog „The guy, who runs that outfit.."

NORMALU, kai prieš klimato kaitą kovojanti Greta Thunberg liepia Vakarų pasauliui nebenaudoti plastikinių puodelių, tačiau visiškai „nemato" iš Kinijos gamyklų kaminų besiveržiančių ir jokiais filtrais nevalomų juodų dūmų, intensyviai ir toliau statomų anglimi kūrenamų jėgainių bei vandens užtvankų, pakreipiančių net žemės ašį.

NORMALU, kai Kinija, saugodama JAV diplomatus nuo koronos, testuoja juos per „aną galą". Asmeniškai man jau atrodo, kad Kinijos komunistai per „aną galą" testuoja visą Vakarų pasaulį. O pasaulis tuo džiaugiasi.

Suprantu, kad Vakarai nėra ragavę komunizmo skonio, todėl nelabai žino ką tai reiškia. Ir nežinodami kartais maloniai priima visus jiems brukamus komunizmo atributus.

Bet gi MES?

Autorius: Jolanta Blažytė, Jolanta BLAŽYTĖ. Facebook profilio nuotr.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau