Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 25

Jau pirmadienį Rusijos didmiesčiuose gali dingti maisto produktai

Šiandien mūsų skaitytojas Misteryo rado labai svarbų vaizdo įrašą apie problemą maisto paskirstymo centre netoli Kalugos. Vaizdo įrašas buvo greitai pašalintas, tačiau jį taip pat paskelbė kanalas "Stop melui":

Nežinome, kiek laiko truks vaizdo įrašas, todėl trumpai papasakosime jo esmę. Sunkvežimio vairuotojas važiuoja pro didžiulį maisto sandėlį, prie kurio sustatyti šimtai sunkvežimių. Sandėlio sunkvežimių krovėjai, kuriems buvo įsakyta apsipilti švęstu vandeniu iš švirkštų, atsistatydino, o visas darbas sandėlyje sustojo - nėra kam iškrauti sunkvežimių.

Tai pagrindinis vaizdo įrašo, kurio autorius nusiteikęs optimistiškai ir žada, kad priverstinis skiepijimas greitai baigsis. Tačiau mes nesutinkame su jo nuomone ir iš tiesų padėtis gali būti labai bloga, o netrukus bus dar blogesnė. 

Rusijos Federacijoje savanoriški skiepai yra gerai žinomas dalykas: žmonės surenkami ir jiems siūloma arba švirkštis, arba rašyti atsistatydinimo pareiškimą. Labai retai žmonės randa jėgų susiorganizuoti, grąsinama atleisti visus iš karto - ir tada viršininkai įjungia atbulinę pavarą:

Nežinome, kaip baigėsi istorija su mokytojais, tačiau sandėlis - tai ne mokykla, o šiek tiek kitoks reikalas, labai užsitęsęs dėl galimos finansinės rizikos. Jei sandėlis sustos - sunkvežimiai neribotą laiką stovės prie vartų, o jų prastovos kainuos pinigus, kurių sąskaita galiausiai bus išrašyta sandėlio savininkams. Be to, ne visuose sunkvežimiuose yra šaldytuvai, todėl daugybė daiktų sugenda ar net supūva. Mažiausiai, nuostolių vėl bus reikalaujama iš sandėliavimo įmonės. 

Galiausiai nepamirškime, kad šis atvejis vyksta ne Europoje, kur tokie klausimai sprendžiami teismuose, o Rusijos Federacijoje, kur klausimai kartais sprendžiami pamerkiant kojas į cementą:

Šioje situacijoje viršininkui būtų labai sunku įtikinti parduotuvės savininkus ignoruoti riziką ir spręsti vakcinų klausimą, nes jis rizikuoja ne tik verslu, bet ir viskuo kitu. Todėl visiškai nesuprantama: kaip apskritai buvo leista susidaryti tokiai situacijai? 

Krovėjai yra rimti vyrai - jei jie pasakė savo viršininkams, kad nesiskiepys ir išeis iš darbo, jie taip ir padarė. Todėl, jei krovėjai kategoriškai atsisako skiepytis, o viršininkai daro spaudimą sandėlio savininkams, ką daryti? Galite atsivežti rusų iš Vidurinės Azijos, Maskvoje jų daug - ir jie su dideliu džiaugsmu pakeis maištaujantį proletariatą.

Verslo savininkai visada taip ir daro, t. y. pirmiausia atsiveža naujų darbuotojų, o tik paskui ima pirštais badyti į senuosius. Būtent taip globalistai pasielgė 2020 m. pavasarį, kai Amerikos sunkvežimių vairuotojai streikavo prieš karantiną.  Jie atsivežė naujų darbuotojų iš Afrikos ir per dvi savaites išmokė juos vairuoti sunkvežimį. Kas trukdo tą padaryti dabar?

(P komentaras: o, kas gali paneigti, kad dabar atvykstantys šie emigrantai, galimai ukrainiečiai, baltarusiai nepakeis Lietuvos žmonių darbuose, kurie nesutinka su valdžios iškeltomis sąlygomis? Įdomu, kas dirbs Lietuvos verslininkams? Ar nebūs, čia nutraukta maisto produktų pristatymo grandinę? Valdžia, to pati negali užgarantuoti, nes nežino kiek kitą diena gali ateiti į darbą. Kitas klausymas, kam reikalingos migrantams/ pabėgeliams statomos stovyklos? Galimai, Lietuvos piliečiams. Tai šie atvykeliai gali būti tik priedanga, statyti stovyklas sveikiems, blaiviai mąstantiems žmonėms... Pagalvokite)

Nematome jokios priežasties, kuri trukdytų tai padaryti, todėl visa ši istorija atrodo labai keista ir gali būti kažko kito priedanga. Pavyzdžiui, organizuoti maisto tiekimo į miestus sutrikimus, kurie dabar turi rimtą priežastį: sakoma, kad taip ir taip, krovėjai pasitraukė, o mes nepajėgūs tai padaryti. 

Nežinome, kiek teisinga mūsų prielaida, bet Kaluga, Brianskas, Smolenskas patenka į šio sandėlio aptarnavimo zoną, todėl problemos su maistu ten bus garantuotos. Tačiau, jei visa tai yra tam tikra pasaulinė schema, tuomet "krovėjų atleidimai" gali prasidėti ir kituose regionuose, o vėliau kažkas panašaus bus ir didmiesčiuose:

Žinoma, tikimės, kad tai neįvyks kaip Pietų Afrikos Respublikoje, bet kas žino, todėl stebėsime įvykius. 

(P komentaras: Taigi, kas nutiks, jei žmonės, savo noru, be jokių įtakotojų, alternatyvių naujienų, kurie plakasi prie valdžios patys išeis iš darbo nepaklusę, valdžios neteisėtiems veiksmams iš darbo? Kas tada dirba? Geriausias pavyzdys Dieveniškės bendruomenė, kurie patys išeina savo noru, be jokios valdžios, patys stoja už savo teises. Ir jiems patarimas, neįsileisti psiaudo žurnalistų, prisiplakelių, valdžios atstovų į savo bendruomenę. Nes jie pasinaudos savo naudai, pasikels savo prestižą, o jūs vėl liksite apgauti. Kai kovojate patys, žinote už ką kovoti.)

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau