Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 28

TYRIMAI: Kiaulpienių lapų ekstraktas blokuoja spyglių baltymų prisijungimą prie ACE2 ląstelių paviršiaus receptorių

(Paranormal) Sukurtus SARS-CoV-2 spyglių baltymus gali sustabdyti įprasta "piktžolė", kuri kasmet naikinama vejose. Vokietijos universitete atlikto tyrimo metu nustatyta, kad paprastoji kiaulpienė (Taraxacum officinale) gali blokuoti spyglių baltymų prisijungimą prie ACE2 ląstelių paviršiaus receptorių žmogaus plaučių ir inkstų ląstelėse. Vandens pagrindu pagamintas kiaulpienių ekstraktas, gautas iš džiovintų augalo lapų, buvo veiksmingas prieš spyglių baltymą D614 ir daugybę mutantų, įskaitant D614G, N501Y, K417N ir E484K.

Kiaulpienių ekstraktas blokuoja SARS CoV-2 smaigalio baltymus ir jų variantus

Mokslininkai naudojo didelės molekulinės masės junginius, paimtus iš kiaulpienių ekstrakto vandens pagrindu, ir išbandė juos žmogaus HEK293-hACE2 inkstų ir A549-hACE2-TMPRSS2 plaučių ląstelėse. Kiaulpienė blokavo baltymo S1 subvieneto spyglio baltymo ir žmogaus ACE2 ląstelių paviršiaus receptoriaus sąveiką tarp baltymų. Šis poveikis taip pat galiojo ir prieš dominuojančių apyvartoje vyraujančių variantų, įskaitant Jungtinės Karalystės (B.1.1.7), Pietų Afrikos (B.1.351) ir Brazilijos (P.1) variantą, spyglio baltymo mutacijas.

Kiaulpienių ekstraktas sustabdė SARS-CoV-2 smailiojo pseudotipo lentiviruso dalelių prisitvirtinimą prie plaučių ląstelių ir sustabdė uždegiminį procesą, vadinamą interleukino-6 sekrecija. Kadangi tyrimas buvo atliktas in vitro, reikalingi tolesni klinikiniai tyrimai, kad būtų galima suprasti, kaip kiaulpienių ekstraktas absorbuojamas ir panaudojamas žmogaus organizmo biologinėse sistemose.

Kadangi vakcinos silpnina bandos imunitetą, natūralios vaistažolės žada tikrą prevenciją, stipresnį imunitetą

Nors eksperimentinių vakcinų kūrimui ir propagandos kampanijoms buvo išleista dešimtys milijardų valstybės lėšų, pasaulis ir toliau kovoja su naujomis kvėpavimo takų infekcijomis, nes SARS-CoV-2 spaudžiamas mutuoti į įvairius variantus. Nėra įrodymų, kad koronavirusus galima išnaikinti Žemėje, todėl ateityje bus labai svarbus žmonių prisitaikymas. Kiaulpienių ekstraktas yra viena iš daugelio vaistažolių, padedančių sveikam imuniniam atsakui. Dar geriau, kiaulpienių ekstraktas gali padėti visiškai išvengti infekcijų, nes blokuoja tikslų kanalą, kuriuo prisijungia smaigų baltymai ir sukelia virusų dauginimąsi.

Kiti natūralūs junginiai buvo tiriami atliekant molekulinio dokavimo tyrimus. Nobiletinas yra flavonoidas, išskirtas iš citrusinių vaisių žievelių. Neohesperidinas, hesperetino darinys, yra flavanono glikozidas, taip pat randamas citrusiniuose vaisiuose. Glicirizinas yra molekulinis junginys, išskirtas iš saldymedžio šaknies. Visos trys šios natūralios medžiagos taip pat blokuoja spyglių baltymų prisijungimą prie AKF2 receptorių. Hidroalkoholinis granatų žievelių ekstraktas blokuoja spyglių baltymą prie AKF2 receptoriaus su 74 proc. veiksmingumu. Atskirai ištyrus pagrindines sudedamąsias dalis, punicalaginas buvo 64 proc. veiksmingas, o elago rūgštis - 36 proc. veiksminga.

Šiuos natūralius junginius (kartu su kiaulpienių ekstraktu) galima lengvai masiškai gaminti, derinti ir naudoti kaip prevencinį vaistą visiems būsimiems spyglių baltymo variantams. Šios vaistažolės visuotinai pripažįstamos saugiomis, o kiaulpienių lapų ekstrakto perdozavimo atvejų nėra žinoma. Europos mokslinio fitoterapijos kooperatyvo duomenimis, rekomenduojama kiaulpienių lapų dozė yra 4-10 gramų karštame vandenyje išmirkytų kiaulpienių lapų iki trijų kartų per dieną.

Tyrimo autoriai įspėja, kad pasikliovimas vakcinomis yra rizikingas ir pavojingas ne tik asmens sveikatai, bet ir bandos imunitetui. Pasitikėjimas vakcinomis skirtas tik antikūnų sustiprinimui ir pasirodo esąs labai rizikinga intervencija, duodanti trumpalaikius rezultatus. Dažnai pranešama apie vakcinų sukeltus sužalojimus. Po skiepijimo taip pat dažnai pasitaiko pakartotinių infekcijų, nes vakcina sukelia spaudimą pradiniam sukurtam spyglio baltymui mutuoti.

Autoriai daro išvadą: "Taigi, tokie veiksniai, kaip mažas toksiškumas žmonėms ir veiksmingas penkių atitinkamų spyglių mutacijų prisijungimo prie žmogaus ACE2 receptoriaus slopinimas, kaip nurodyta in vitro, skatina nuodugniau išanalizuoti T. officinales veiksmingumą SARS-CoV-2 prevencijai ir dabar reikia papildomų patvirtinančių klinikinių įrodymų."

Šaltiniai:

Biorxiv.org

NaturalNews.com

ScienceDirect.com

Straipsnio autorius: Lance D Johnson. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 09:01 Kaip atsikratyti inkštirų. 8 naminės veido kaukės

Užsikimšusios veido poros trukdo ir erzina. Gerai, kad šią problemą galima gana nesunkiai įveikti, pasitelkiant improvizuotas priemones.

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 08:50 Žemės vidus vėsta gerokai greičiau nei manyta
Žemė susiformavo prieš maždaug 4,5 milijardus metų. Nuo pat tada, ji viduje iš lėto vėso.

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau