Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 28

TYRIMAI: Kiaulpienių lapų ekstraktas blokuoja spyglių baltymų prisijungimą prie ACE2 ląstelių paviršiaus receptorių

(Paranormal) Sukurtus SARS-CoV-2 spyglių baltymus gali sustabdyti įprasta "piktžolė", kuri kasmet naikinama vejose. Vokietijos universitete atlikto tyrimo metu nustatyta, kad paprastoji kiaulpienė (Taraxacum officinale) gali blokuoti spyglių baltymų prisijungimą prie ACE2 ląstelių paviršiaus receptorių žmogaus plaučių ir inkstų ląstelėse. Vandens pagrindu pagamintas kiaulpienių ekstraktas, gautas iš džiovintų augalo lapų, buvo veiksmingas prieš spyglių baltymą D614 ir daugybę mutantų, įskaitant D614G, N501Y, K417N ir E484K.

Kiaulpienių ekstraktas blokuoja SARS CoV-2 smaigalio baltymus ir jų variantus

Mokslininkai naudojo didelės molekulinės masės junginius, paimtus iš kiaulpienių ekstrakto vandens pagrindu, ir išbandė juos žmogaus HEK293-hACE2 inkstų ir A549-hACE2-TMPRSS2 plaučių ląstelėse. Kiaulpienė blokavo baltymo S1 subvieneto spyglio baltymo ir žmogaus ACE2 ląstelių paviršiaus receptoriaus sąveiką tarp baltymų. Šis poveikis taip pat galiojo ir prieš dominuojančių apyvartoje vyraujančių variantų, įskaitant Jungtinės Karalystės (B.1.1.7), Pietų Afrikos (B.1.351) ir Brazilijos (P.1) variantą, spyglio baltymo mutacijas.

Kiaulpienių ekstraktas sustabdė SARS-CoV-2 smailiojo pseudotipo lentiviruso dalelių prisitvirtinimą prie plaučių ląstelių ir sustabdė uždegiminį procesą, vadinamą interleukino-6 sekrecija. Kadangi tyrimas buvo atliktas in vitro, reikalingi tolesni klinikiniai tyrimai, kad būtų galima suprasti, kaip kiaulpienių ekstraktas absorbuojamas ir panaudojamas žmogaus organizmo biologinėse sistemose.

Kadangi vakcinos silpnina bandos imunitetą, natūralios vaistažolės žada tikrą prevenciją, stipresnį imunitetą

Nors eksperimentinių vakcinų kūrimui ir propagandos kampanijoms buvo išleista dešimtys milijardų valstybės lėšų, pasaulis ir toliau kovoja su naujomis kvėpavimo takų infekcijomis, nes SARS-CoV-2 spaudžiamas mutuoti į įvairius variantus. Nėra įrodymų, kad koronavirusus galima išnaikinti Žemėje, todėl ateityje bus labai svarbus žmonių prisitaikymas. Kiaulpienių ekstraktas yra viena iš daugelio vaistažolių, padedančių sveikam imuniniam atsakui. Dar geriau, kiaulpienių ekstraktas gali padėti visiškai išvengti infekcijų, nes blokuoja tikslų kanalą, kuriuo prisijungia smaigų baltymai ir sukelia virusų dauginimąsi.

Kiti natūralūs junginiai buvo tiriami atliekant molekulinio dokavimo tyrimus. Nobiletinas yra flavonoidas, išskirtas iš citrusinių vaisių žievelių. Neohesperidinas, hesperetino darinys, yra flavanono glikozidas, taip pat randamas citrusiniuose vaisiuose. Glicirizinas yra molekulinis junginys, išskirtas iš saldymedžio šaknies. Visos trys šios natūralios medžiagos taip pat blokuoja spyglių baltymų prisijungimą prie AKF2 receptorių. Hidroalkoholinis granatų žievelių ekstraktas blokuoja spyglių baltymą prie AKF2 receptoriaus su 74 proc. veiksmingumu. Atskirai ištyrus pagrindines sudedamąsias dalis, punicalaginas buvo 64 proc. veiksmingas, o elago rūgštis - 36 proc. veiksminga.

Šiuos natūralius junginius (kartu su kiaulpienių ekstraktu) galima lengvai masiškai gaminti, derinti ir naudoti kaip prevencinį vaistą visiems būsimiems spyglių baltymo variantams. Šios vaistažolės visuotinai pripažįstamos saugiomis, o kiaulpienių lapų ekstrakto perdozavimo atvejų nėra žinoma. Europos mokslinio fitoterapijos kooperatyvo duomenimis, rekomenduojama kiaulpienių lapų dozė yra 4-10 gramų karštame vandenyje išmirkytų kiaulpienių lapų iki trijų kartų per dieną.

Tyrimo autoriai įspėja, kad pasikliovimas vakcinomis yra rizikingas ir pavojingas ne tik asmens sveikatai, bet ir bandos imunitetui. Pasitikėjimas vakcinomis skirtas tik antikūnų sustiprinimui ir pasirodo esąs labai rizikinga intervencija, duodanti trumpalaikius rezultatus. Dažnai pranešama apie vakcinų sukeltus sužalojimus. Po skiepijimo taip pat dažnai pasitaiko pakartotinių infekcijų, nes vakcina sukelia spaudimą pradiniam sukurtam spyglio baltymui mutuoti.

Autoriai daro išvadą: "Taigi, tokie veiksniai, kaip mažas toksiškumas žmonėms ir veiksmingas penkių atitinkamų spyglių mutacijų prisijungimo prie žmogaus ACE2 receptoriaus slopinimas, kaip nurodyta in vitro, skatina nuodugniau išanalizuoti T. officinales veiksmingumą SARS-CoV-2 prevencijai ir dabar reikia papildomų patvirtinančių klinikinių įrodymų."

Šaltiniai:

Biorxiv.org

NaturalNews.com

ScienceDirect.com

Straipsnio autorius: Lance D Johnson. Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:27 „Argi jūs nežinojote, kad jūsų?“ sūnus ją vedė, kai ji jau buvo nėščia?“— pareiškė nepažįstamas svečias

Prieš daugelį metų jos sūnus Jegoras paliko tėvų namus ir išvyko toli toli. Tokio pabėgimo priežastis buvo tame, kad jis nenorėjo susitaikyti su tokia ateitimi, kokią jam buvo numatę tėvai. Iš pradžių jis net neskambindavo, pyko ant jų ir niekaip ...

Skaityti daugiau

10.06.2023 laikas 10:21 Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Išmintinga ir pamokanti pasakėčia apie pavydą
Pavydi – reiškia myli. Tuo , kad ši nuomonė klaidinga, įsitikino dauguma. Pavydas gali sugriauti pačius tvirčiausius santykius. Ypač skaudu, kai pavydas yra be pagrindo, ir jūs patys tai žinote.

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau