Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 24

Kinija ieško vaistų nuo viruso, ir panašu, jis bus baisus

Du Kinijos gydytojai, kurie užsikrėtė sunkia COVID-19 infekcija, radikaliai pakeitė odos spalvą. Daktarai Yi Fan ir Hu Weifeng, kiekvienam po 42 metus, buvo užsikrėtę COVID-19, sausio mėnesį gydant pacientus Uhano centrinėje ligoninėje, rašo metro.co.uk.

Kinija, konspiralogija, ligos, epidemija

Anot Kinijos valstybinės žiniasklaidos, pasikeitusią odos spalvą lemia hormonų pusiausvyros sutrikimas, atsirandantys dėl to, kad virusas pažeidė gydytojų kepenis.

Kinija, konspiralogija, ligos, epidemija

Komentaras ir asmeninė nuomonė: originalus naujienų šaltinis – balandžio 18 d., Pekino televizijos stoties vaizdo įraše, galime pamatyti daugiau vaizdinės informacijos (9:59-12:00 minutėje):

Kaip matote, odos patamsėjimas paveikė visą pacientų kūną, tačiau dėl tam tikrų priežasčių veidai tamsėjo kur kas greičiau. Ir kepenys, manomai, nieko dėtos!

Žmogaus odos spalvos pasikeitimą gali sukelti daugybė priežasčių, kaip taisyklė tai gali būti antinksčių darbo nepakankamumas:

Kinija, konspiralogija, ligos, epidemija

Arba dėl kepenų pažeidimo padidėjęs bilirubino kiekis kraujyje:

Kinija, konspiralogija, ligos, epidemija

Kaip iš nuotraukos matoma – žmogus sergančiomis kepenimis labai panašus į Afrikos gyventoją. Be to, pigmentacija turint gelta yra vienoda ir rankos tamsėję labiau už veidą.

Į Adisono ligą (t.y. antinksčių nepakankamumas) taip pat nepanašu, nes ten odos tamsėjimas yra vienodas ir nėra toks radikalus patamsėjimas:

Kinija, konspiralogija, ligos, epidemija

Galima įtarti Kinijos pacientams antinksčių nepakankamumą, nes pacientai ilgą laiką intensyviai gydėsi hormonais. Bet faktas yra tas, kad turėdami tokius tamsius veidus, pacientai veikiausiai jau būtų negyvi, nei gyvi, nes antinksčių nepakankamumas turi daugybę skirtingų blogų simptomų, nuo kurių žmogus mirštą.

Jei pažvelgsite į afrikiečių nuotraukas, pamatysite, kad jų pigmentacija yra stipresnė nei jų rankų pigmentaciją – ką mes ir matome pas kinų pacientus. Todėl, jų atveju galima kalbėti apie odos patamsėjimą dėl padidėjusios melanino gamybos.

Melanino gamyba reguliuoja specialus hormonų paketas, kurio pagrindą sudaro α-melanotropinas. Didžioji dalis hormonų žmogaus organizme yra sujungtos sudėtingomis fiziologinėmis grandinėmis. Pavyzdžiui, adrenalino įvedimas ištraukia beveik visus žmogaus hormonus, kokius žmogus turi. Be to, daugelis hormonų yra sujungti vienas su kitu biocheminėmis grandinėmis, dėl jei pasekoje kenčia vienas hormonas – prie jo prikimba ir kitas. Bet – ne α-melanotropinas. Tik jis išimtinai reguliuoja pigmentaciją ir veikia savarankiškai. Jei valgote, pavyzdžiui, saujomis steroidų ar dar kokius „anti-senėjimo kokteilius“ – galima „pasodinti“ visą hormoninę sistemą, tačiau melanino gamybą niekaip.

Be to, kelia nuostaba, kad tik du pacientai pajuodavo – ir abu taip keistai sutapo, kad gydytojai. Tai leidžia manyti, kad tik jiems, kolegos suteikę specialius vaistus – su pasižadėjimu jų neatskleisti, ar abipusiais susitarimais. Pavyzdžiui, kokį ekstraktą iš hipofizės, paimtą nežinia iš ko. Kadangi atskirti vieną hormoną nuo kito labai sunku arba neįmanomą – į bendrą paketą pateko ir α-melanotropinas, nuo kurio vyrukai ir pajuodavo.

Antru vaistu galėjo būti, taip pat kokia vakcina, kuri galėjo būti išbandyta, pradžiai ir lengvai ant jų. Šiuo atveju mes kalbame apie vakciną nuo COVID-19, kuri keičia DNR.

Todėl dabar net nežinau, kas blogiau: vaistas nuo COVID-19, išgaunamas iš kažkieno „kaukolės“, ar vakcina nuo COVID-19 kuri ‚modifikuoja“ žmogaus genetiką. Be to, žmogus gali laisvai atsisakyti vaistų, bet jeigu pradės skiepyti – tai atsisakyti nuo genomo „atnaujinimo“ bus labai sunku.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau