Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Birželio » 30

Kinų Pratimas "Auksinis Gaidys" - galinga apsauga nuo 100 Ligų

Kinų pratimas "Auksinis gaidys", kurio metu reikia stovėti ant vienos kojos, veikia daugelį organizmo funkcijų, todėl jis dar vadinamas 1000 ligų eliksyru. Tinkama laikysena pasirodymo metu neleis jums įtempti papildomų raumenų ir įtrauks energiją, kuri turės įtakos sveikatos atkūrimui.

Kaip atlikti kinų auksinio gaidžio pratimą

Daugelis žmonių, norėdami palaikyti sveikatą, atlieka pratimus, kuriuos sudaro pratimų rinkinys. Kinų praktikoje yra vienas, kuris gali turėti įtakos daugeliui organizmo funkcijų. Tačiau tai reikia atlikti teisingai, o ne per jėgą, tada bus rezultatas.

Kaip atlikti kinų pratimą:

 • atsistokite tiesiai, atsipalaiduokite ir kelis kartus giliai įkvėpkite;
 • Pakelkite vieną koją. Svarbiausia, kad ji nesiektų grindų. Ji gali būti tiesi priešais jus arba šiek tiek sulenkta per kelį ir atitraukta atgal;
 • atsiremkite į pėdą, kad išlaikytumėte pusiausvyrą;
 • rankos turi būti ištiestos priešais, bet žemiau krūtinės ląstos, šiek tiek sulenktos per alkūnes į vidų delnais, tarsi viena norėdami su jomis sudaryti ratą, bet nesuimkite rankų.  Laikykite juos taip, jei koja iškelta į priekį. Kitoje padėtyje jie gali būti laikomi atskirai nuo liemens;
 • užmerkite akis ir susikoncentruokite į pratimą. Tai padaryti sunkiau, tačiau geriau atkuriamas vestibulinis aparatas.

Atlikite kinų pratimą su kiekviena koja paeiliui, keisdami jų padėtį. Galite pradėti nuo 1 minutės, o vėliau - nuo 5 ar daugiau minučių.

Kinų mankšta kaip eliksyras nuo 1000 ligų

Kinų gydymo praktikoje visada atsižvelgiama į energijos judėjimą, kuris turi būti subalansuotas - Yin ir Yang. Manoma, kad kai sutrinka pusiausvyra, atsiranda ligos. Pratimas "Auksinis gaidys, stovintis ant vienos kojos" yra vienas iš nedaugelio, galinčių paveikti vidaus organus.

Per pėdas eina kanalai, sujungti su šešiais svarbiais organais. Kai pėda spaudžiama, probleminė sritis gali pradėti varginti. Tai rodo silpną sveikatą. Reguliariai atlikdami pratimus, sustiprinsite kanalus ir atstatysite sveikatą.

Kokią įtaką daro pratybos:

 • palengvina išsiblaškymą;
 • gerina galūnių kraujotaką;
 • teigiamai veikia hipertenziją ir hipotenziją;
 • cukrinis diabetas;
 • osteochondrozė;
 • išialgija;
 • atkuria klausą;
 • mažina galvos svaigimą, triukšmą ir kitas galvos problemas;
 • atkuria pusiausvyrą ir veikia kitas ligas.

Atlikdami "Auksinio gaidžio" pratimą galite gydyti ligos šaknis, o ne jos padarinius.

Kad pratimas nebūtų toks nuobodus, galite įsijungti muziką arba įsivaizduoti save ant jūros bangų, kur turite išlaikyti pusiausvyrą ir balansuoti ant lentos.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau