Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 20

Pratimai kaklui: atlaisvina užspaustus raumenis ir normalizuoti spaudimą

Toliau aprašytieji pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, darant visus pratimus, turi užimti apie 4-5 min. per dieną.

Šie 5 pratimai skirti įsitempusių kaklo raumenų atpalaidavimui ir, daromi visi kartu, turi užimti 4-5 minutes per dieną. Jeigu darytumėt juos reguliariai (geriausia rytais), tai greitu laiku pajausite, kad jūsų kaklo ir viršutiniai nugaros raumenys atsipalaidavo, o tai padės kraujui ir nervų energijai geriau patekti į galvą ir smegenis.

sveikata, mankšta, pratimai, kaklas, įtampa, nugara

5 pratimai kaklui

Pratimas 1.

Atsistokite laisvai, rankos nuleistos. Pakelkite pečius kaip galima aukščiau. Laikydami juos pakeltus, kaip įmanoma toliau nuveskite juos atgal, nuleiskite ir sugrįžkite į pradinę padėtį, tokiu būdu darydami pečiais apskritimus gana greitu tempu.

Pakartokite pratimą 25 kartus, kad pečiai nesustodami judėtų apskritimų judesiais.

Pratimas 2.

Tas pats, kaip ir 1 pratime, tik į priešingą pusę. Pakelkite pečius kaip galima aukščiau. Laikydami juos pakeltus, kaip įmanoma toliau nuveskite juos į priekį, nuleiskite ir sugrįžkite į pradinę padėtį, tokiu būdu darydami pečiais apskritimus gana greitu tempu. Pakartokite pratimą 25 kartus.

Pratimas 3.

Smakrą nuleiskite kaip galima žemiau ant krūtinės, kaklą atpalaiduokite, po to pakelkite galvą ir atmeskite ją, kaip galima labiau atgal.

Pakartokite 12 kartų.

sveikata, mankšta, pratimai, kaklas, įtampa, nugara

Pratimas 4.

Smakrą nuleiskite kaip galima žemiau ant krūtinės, kaip praeitam pratime, po to lėtai pasukite galvą į kairę, atmeskite atgal, pasukite į dešinę, sugrįžkite į pradinę padėtį.

Apskritimą piešiantis judesys turi būti tolygus, su maksimalia amplitude, bet be įtampos.

Pakartokite pratimą kita kryptimi. Pakartokite 6 kartus į vieną pusę ir 6 – į kitą.

Pratimas 5.

Pasukite galvą kaip galima labiau į kairę (kūnas lieka tiesus), sugrįžkite į pradinę padėtį. Pasukite galvą kaip galima labiau į į dešinę.

Pakartokite 10 kartų lėtu tempu.

  1. P. S. Vieną kartą, po lenktynių, aš staigiai nušokau nuo dviračio. Viskas pradėjo plaukti prieš akis, aš ėmiau alpti. Treneris pasakė, palenk galvą žemyn, pasiek smakru krūtinę. Kai tai padariau, galvos svaigimas iškart praėjo. Tada aš supratau, kokią jėgą turi pratimai, ir ką reiškia, laiku jį atlikti.

Vieną ir tą patį pratimą galima daryti skirtingu ritmu ir efektas bus kitoks.

Pabandykite atlikti 3 pratimą vos vieną kartą, bet lėčiau, užlaikant galvą maksimaliose padėtyse. Toks pratimas subalansuoja aukštą arba žemą kraujospūdį.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau