Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 14

Kaip sumažinti pilvą ir ištiesinti nugarą

Išplitus sėdimam gyvenimo būdui, daugelis turi problemų dėl stuburo

Šią paprastą efektyvią figūros korekcijos techniką sukūrė japonų gydytojas Fukucudzi prieš maždaug 10 metų. Metodas padeda atsikratyti suglebusio pilvo ir pagerina laikyseną.

Viso tik 5 minutes per dieną skirkite sau, ir jūsų figūra gerokai pasikeis, liemuo taps plonesnis, o nugara tiesesnė. Kai metodas buvo pirmą kartą aprašytas, knyga buvo išleista didžiuliu tiražu – parduota daugiau kaip 6  milijonai egzempliorių. Bet technikos esmę galima aprašyti keletu sakinių ir rekomendacijų.

sveikata, stuburas, pratimai, mankšta

  1. Rankšluostį susukite į volelį, kuris turi būti ne mažiau kaip 40 cm ilgio ir 7-10 cm storio. Suriškite jį, kad neišsivyniotų.
  2. Atsisėskite ant kieto horizontalaus paviršiaus (minkšta lova netiks, geriau – kušetė, masažinis stalas arba pasitieskite fitneso kilimėlį ant grindų), volelį pasidėkite už savęs.
  3. Atsargiai atsigulkite ant nugaros, volelį prilaikykite taip, kad jis būtų skersai kūno, ties juosmeniu – po bamba. Tai svarbu.
  4. Kojas išskėskite į pečių plotį, o pėdas sudėkite taip, kad didieji pirštai liestųsi vienas su kitu, o tarp kulnų būtų 20 – 25 cm tarpas.
  5. Ištieskite rankas už galvos delnais žemyn ir sujunkite mažuosius pirštus.
  6. Atidžiai sekite, kad kojų didieji pirštai ir rankų mažieji liestųsi.
  7. Tokioje padėtyje išbūkite 5 min. Kelkitės atsargiai, nes po šio pratimo kaulai ir sąnariai truputį pasislenka.

Jeigu pratimą atliksite teisingai, pajusite, kad jūsų kūnas išsitiesina. Pilvas po truputį įsitrauks, vidaus organai suras tinkamesnę jiems padėtį.

Iš pradžių gana sunku išsilaikyti 5 minutes, todėl pradėkite nuo mažiau – 2-3 minučių. Rezultatai pastebimi bus jau  po mėnesio tokių nesudėtingų pratybų. Tai puiki fizinių stuburo stiprinimo pratimų alternatyva. Išbandykite šį metodą – stuburas bus  jums dėkingas.

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta