Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 29

Kodėl Kempinės Būna Skirtingų Spalvų?

Indų plovimo kempinėmis naudojasi turbūt visi be išimties. Net laimingi indaplovių savininkai kartas nuo karto praplauna nešvarius indus rankomis.

Kempinės būna įvairiausių formų, dydžių ir spalvų. Suprantama, kad kiekvienas turi savo prioritetus pirmiems dviem punktams, bet argi spalva turi reikšmę? Juk kempinės dažomos tiesiog reklamos tikslais…ar ne?

Žinoma, taip – jei kalbame apie minkštą, pagrindinę poroloninės kempinės dalį. O štai abrazyvinės pusės spalva reiškia grūdėtumą, tai yra dangos kietumo lygį.

Ši medžiaga gaminama iš grubių plaušų ir klijuojama prie poroloninio pagrindo.

Ji dažniausiai būna 3 spalvų:

  1. Žalia.

praktiniai patarimai, kempinės, buitis

Plovimo kempinės su žalia abrazyvine puse gali pašalinti net stipriausius nešvarumus. Tačiau tokia aštri medžiaga gali subraižyti kai kurias dangas. Žalia puse nerekomenduojama plauti keptuvių su nepridegančia danga, dažyto stiklo, emaliuotų indų ir t.t.

  1. Raudona

Raudona spalva reiškia vidutinį aštrumo tipą. Tai optimalus pasirinkimas: tokia kempinė lengva šalinti atsparius nešvarumus ir prilipusį maistą, tačiau ji ne taip braižo indus.

praktiniai patarimai, kempinės, buitis

  1. Geltona

Geltona spalva dažo pačias minkščiausias kempines, kuriomis galima plauti, pavyzdžiui, stiklinius indus. Tokia medžiaga švelni paviršiams, todėl galima trinti intensyviai.

praktiniai patarimai, kempinės, buitis

Dabar jūs žinote tai, ko nežino beveik niekas!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau