Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Kaip be vargo išplauti nešvarų ištraukimo filtrą?

Pirmas būdas

Parinkite skardą,kurioje tilps filtras. Jei tokios nėra, tiks puodas. Su juo bus daugiau terlionės, kadangi detalę teks vartyti.

Taigi, įpilkite į pasirinktą talpą verdančio vandens. Ištirpinkite sodą, penkis valgomuosius šaukštus vienam litrui. Suberkite ją palaipsniui, kad smarkiai neburbuliuotų.

Dabar įleiskite filtrą ir palikite jį 5-10 min. Jei situacija smarkiai užleista, užmerkite pakartotinai šviežiame tirpale. Galima pavirinti, jei nėra plastikinių elementų.

Finalinis štrichas – nuvalykite nešvarumus dantų šepetėliu ar kempine. Išplaukite valomąja priemone.

Antras būdas

Gausiai suvilgykite šluostę acto rūgštimi. Nušveiskite visas užterštas vietas, ypatingą dėmesį skirdami pačioms seniausioms. Jei atvejis sunkus, palaikykite priemonę iki 12 minučių. O jei ne – iki 7.

Šviežiems nešvarumams geriau atskieskite rūgštį vandeniu proporcija 1:2. Bet seniems visgi geriau švarus koncentratas.

Gerai nuplaukite actą. Išmuiluokite filtrą indų plovikliu, nušveiskite kempine.

Trečias būdas

Nulupkite 1-2 citrinas, perpjaukite jas į dvi dalis. Minkštimu įtrinkite detales

ir palikite jas gerai uždarytame maišelyje 5-10 min.Po to nuvalykite filtrą drėgnu minkštu audiniu.

Didelio užterštumo atveju procedūrą teks pakartoti 2-3 kartus. Kai baigsite, išplaukite kaip įprastai.

Svarbu

Gartraukį ir filtrą plaukite ne rečiau, nei kartą per dvi savaites. Tai užtikrins kokybišką oro valymą. Dar daugiau, gaisro pavojus bus minimalus. Taip, riebalai, kurie nuteka – pavojingi.

Žinoma, nebūtinai užvirti, kaip vaizdo įraše sakome 7 litrus vandens. Jei turime gilę kepimo skardą, ar vonelę, įberti sodos ir užpilti verdančio vandens, žinome prieš tai sudėjus abi groteles vienu metu... Poveikis toks pat efektyvus.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau