Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 11

6 priežastys, kodėl moterys nustoja gerbti vyrus

6 priežastys, kodėl moterys nustoja gerbti vyrus

Deja, tai dažniausia daugelio porų skyrybų priežastis. Ji nuolat kelia skandalus, nuolat ko nors reikalauja ir kaltina juos dėl visų mirtinų nuodėmių. Galiausiai ji baigia pavadinti savo vyrą baidykle ir šykštuoliu. To priežastis - pagarbos mylimam vyrui praradimas. Kas buvo paleidžiamoji jėga?

1. Visiškas paklusnumas sutuoktiniui.

Norėdamas įtikti savo poniai, jis ne iš karto suprato, kad ji sėdi jam ant kaklo. Merginos yra gana paslaptingos asmenybės. Ilgą laiką jos bus patenkintos paklusniu charakteriu, bet paskui ims priekaištauti vyrui dėl jo švelnaus charakterio.

Įdomu: Kodėl žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto?

Kitaip tariant, visada reikia ieškoti vidurio, kitaip santykiai žlugs.

2. Jokių užgauliojimų ir rūpinimosi.

Silpnosios lyties atstovėms reikia nuolatinio dėmesio ir meilės. Jos nori žinoti ir suprasti, kad yra mylimos ir vertinamos. Taigi vyras turėtų atkreipti dėmesį į šį dalyką.

Tačiau pasitaiko atvejų, kai dėl to kalta pati dama. Šūkavimai, skandalai ir spaudimas neigiamai veikia vaikinus, mažina jų darbingumą ir norą. Todėl vėliau kyla visos problemos.

3. Pirmas žingsnis už jo.

Vyras eina pirmas ir atsiprašo. Tačiau tai yra neteisinga. Poroje reikia aiškiai apibrėžti savo vaidmenį. Jei kalta mergina, kam manipuliuoti savo partneriu? Dėl pramogos ar norėdami pasijusti pranašesni?

Sveika: Kas nutiks, jei kasdien suvalgysime po česnako skiltelę?

4. Visų norų išpildymas.

Visi žmonės yra tarsi maži vaikai. Daug duoti - kyla pavojus sugadinti tą, kurį mylite. Prie gero dalyko greitai priprantama. Malonumo palydovas teisus ir tai reikia daryti, tačiau dovanas rinkitės išmintingai ir laiką, kada jas dovanoti.

Atrodo kvailai, jei vaikinas išpildo visus norus. Jauna dama turėtų sugebėti pati išspręsti kai kuriuos savo klausimus be nuolatinio vyro kišimosi.

5. Agresyvus elgesys.

Niekas nepriima grubumo kaip normos. Vyras praras pagarbą, jei visas konfliktines situacijas spręs agresyviai ir aštriai. Toks elgesys gąsdina. Kiekvienai merginai reikia vyro, kuris ja rūpinasi ir supranta, o ne smurtautojo.

Skanu: Šokoladiniai pūstų ryžių kąsneliai vos iš trijų ingredientų (vaizdas)

6. Išklausyti, ką kiti nori pasakyti.

Ypač jos motinos. Jautri tema, tačiau ją reikia aptarti. Svarbu aiškiai atskirti savo gyvenimą ir šeimą nuo tos, kurią turėjote iki santuokos. Jūsų motina neduos jums blogų patarimų, tačiau neturėtumėte jos įtraukti į savo santuokinį gyvenimą. Tai turi pernelyg žalingą poveikį ir pasekmes.

Pagarbą galima atkurti bet kada, svarbiausia rasti tinkamą raktą šiai užduočiai atlikti. Būtina aptarti bėdas ir rasti kompromisą.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau