Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 8

Kodėl žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto?

Kodėl žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto?

Jauniems sutuoktiniams šeimos biudžetą geriau aptarti iš karto, "prie kranto", kad vėliau išvengtų nemalonių staigmenų. Pavyzdžiui, vyras ar žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto, pasilieka uždirbtus pinigus ir gyvena sutuoktinio sąskaita. Kaip su tuo kovoti ir ar įmanoma įtikinti antrąją pusę, kad reikia investuoti į kiekvieną pusę?

Įdomu: Kodėl moterys skleidžia gandus viena apie kitą?

Šeima yra vientisa sistema, turinti savo ekonominį pagrindą. Turėtumėte nedvejodami aptarti finansinius klausimus iš karto po vestuvių, o dar geriau - iš anksto. Pavyzdžiui, žmona moka už komunalines paslaugas, o vyras, kuris uždirba daugiau, moka už maistą ir drabužius. Kai kurios poros tam tikrą sumą palieka šeimos poreikiams, o likusią sumą taupo dideliems pirkiniams. Arba išleidžiamas vyro atlyginimas, o žmonos pajamos atidedamos į šalį.

Skanu: "Kai nenorite vargti su biskvitu ir nerimauti dėl rezultato": šį pyragą gaminu be orkaitės (jis skanus)

Sprendimas realizuoti pajamas turi būti bendras ir sutartas. Kai tokio susitarimo nėra, pasitaiko netikėtumų. Pavyzdžiui, žmona nenori prisidėti prie bendro biudžeto, pasilikdama savo atlyginimą atostogoms arba brangiam kailiniui įsigyti. Tokio elgesio priežastys gali būti įvairios:

  • Prieš vestuves jaunieji ką nors pirko bendram gyvenimui, tačiau išleista suma nebuvo atskleista;
  • Draugės šeimoje vyras nereikalauja, kad žmona investuotų;
  • taip buvo jos tėvų šeimoje;
  • moteris yra savanaudė ir nori pagerinti savo gyvenimo lygį vyro sąskaita;
  • sutuoktiniai nesusitarė, kaip išleisti pinigus.

Moteris savo elgesį paprastai aiškina tuo, kad yra ištekėjusi ir turi buitinių pareigų. Todėl vyras turi mokėti už jos išlaikymą, kaip ir už namų tvarkytoją. Toks teiginys yra neatsakingas, nes vyras dėl šeimos daro tiek pat, bet nereikalauja užmokesčio už savo paslaugas. Be to, vyras remia visą šeimą motinystės atostogų metu arba jei žmonai reikia vesti namų ūkį ir rūpintis vaikais.

Įdomu: Naujasis bioterorizmas: Savaime plintančios vakcinos

Kai abu dirba, jie turėtų kuo daugiau prisidėti prie bendro biudžeto, nes vyras ir moteris gyvena kartu ir kiekvienas iš jų yra vienodai atsakingas už šeimos finansus. Vyras ir žmona turėtų susitarti, kaip leisti pinigus. Grubus pinigų reikalavimas iš žmonos yra nepriimtinas; skandalai dėl finansų neigiamai veikia vaikus, traumuoja jų psichiką. Be to, šeimos narių tarpusavio santykių vaikai paprastai mokosi iš tėvų. Todėl verta paaiškinti moteriai, kaip galima išspręsti problemą, ir paskatinti ją susimąstyti apie savo elgesį bei tinkamai paskirstyti finansus.

Jei moteris ir toliau leis vyro pinigus, neprisidėdama nė centu, vargu ar jai pavyks išsaugoti šeimą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau