Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Kovo » 24

Kodėl neturėtumėte pirkti pjaustytos duonos: to tikrai nežinojote?

Kodėl neturėtumėte pirkti pjaustytos duonos: to tikrai nežinojote?

Toliau skaitykite, kodėl neturėtumėte pirkti pjaustytos duonos.

Prekybos centruose duona dažnai parduodama jau supjaustyta griežinėliais. Ji būna uždaryta pakuotėje ir tolygiai supjaustyta. Tačiau tokia duona yra ne kas kita, kaip rinkodaros triukas, kuriuo siekiama pritraukti pirkėjų.

Jos skonis niekuo nesiskiria nuo įprastos duonos ir kainuoja šiek tiek daugiau. Ji patogi, nes ją galima išimti iš pakuotės ir iš karto sunaudoti.

Toliau galite perskaityti, kodėl šios duonos neverta pirkti.

Greičiau genda

Pjaustyta duona genda greičiau nei nesupjaustyta, nes pelėsio ar mikrobų paveiktas plotas yra didesnis. Juolab kad tokią duoną namuose laikote ir plastikiniame maišelyje.

Į maišelį tinkamai nepatenka oras, sutrinka ventiliacija, todėl greitai kondensuojasi, ypač laikant šaldytuve. Dėl to duona greičiau genda.

Išėmus duoną iš maišelio, ji džiūsta kelis kartus greičiau, nes greičiau išskiria drėgmę.

Tokią duoną laikykite tik medžiaginiame maišelyje. Taip ji ilgiau išliks šviežia ir nepradės pelyti. Kraštutiniu atveju galite ją pamirkyti vandenyje ir pašildyti mikrobangų krosnelėje.

Blogas aliejus

Nustebsite, bet pjaustydami kepyklose jie naudoja specialius peilius, kurie yra patepti augaliniu aliejumi. Ir ne kiekvienas gamintojas naudoja kokybišką aliejų, juolab kad dabar jis brangus.

Paprastai naudojamas pigiausias analogas, dėl kurio galutiniam pirkėjui duona nebrangsta. Augalinis aliejus reikalingas tam, kad riekelės išeitų plokščios, nesutrupėtų ir nesuliptų.

Be to, peiliai gali būti apdorojami įvairiais kitais produktais - konservantais ir net etilo alkoholiu. Tai prailgina peilių tarnavimo laiką ir netgi pailgina duonos galiojimo laiką. Tačiau visi šie produktai yra labai kenksmingi žmogaus organizmui.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau