Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 8

Kodėl prie Mėnulio atitempė „Mirties žvaigždę“?

2020 m. gegužės 7 d. Video Feed paskyroje, Facebooke buvo surengta tiesioginė mėnulio transliacija per teleskopą, kurio metu vaizdo įrašo autorius parodė didžiulį sferinį objektą šalia mėnulio. Negalime pristatyti vaizdo įrašo, nes tai tiesioginė transliacija, vaizdo įrašą galima rasti šia nuoroda:

Kadangi mėnulio skersmuo, kaip rašo enciklopedijos yra 3500 kilometrų, šio rutulio skersmuo bus apie 300 kilometrų, dvigubai didesnis nei Mirties žvaigždės, kuri, pasak „Žvaigždžių karų“ scenaristų, buvo 100 mylių skersmens. Natūralu, kad kyla klausymas: kas tai yra? Nepaisant to, mums labiau rūpi kažkas kitą: kas iš tikrųjų vyksta?

Viskas prasidėjo 2020 m. balandžio mėn., kai NASA staiga į savo tinklalapius išmetė daugybę ankščiau pamirštų vaizdų, pavyzdžiui, Marso nuotraukas:

Arba Veneros nuotraukas:

Kospirologija, sąmokslo teorijos, NSO

Tada prie jų prisidėjo ir Mėnulio nuotraukos, darytos Apollono misijos metu:

Kodėl Prie Mėnulio Atitempė „Mirties Žvaigždę“?

Kospirologija, sąmokslo teorijos, NSO

Tarkim, kad tai artefaktas, tačiau, kaip paaiškinti šias grybų kolonijas tolimoje Mėnulio pusėje?

Kodėl Prie Mėnulio Atitempė „Mirties Žvaigždę“?

Kospirologija, sąmokslo teorijos, NSO

Vis dėlto, visus rekordus sumušė Charles Conrad (Pete Conrad), Apollo 12 misijos vadas, vaikščiojęs mėnulyje su aureole (halu), kaip tai nutiko niekas negali paaiškinti. NASA teikia, kad misijos metu į Apollo 12 trenkė dukart žaibas, kaip tai įmanoma?:

Kospirologija, sąmokslo teorijos, NSO

Kas tai? Aštuntojo dešimtmečio fotošopas? Ar tai koks „vabzdys“ prieš kamerą?

Dar Mėnulis, kuriame užfiksuota piramidė ir prie jos skraidantis NSO:

Kodėl Prie Mėnulio Atitempė „Mirties Žvaigždę“?

Kospirologija, sąmokslo teorijos, NSO

Tai visos oficialios NASA nuotraukos, kurios dėl tam tikrų priežasčių nebuvo parodytos moksliniuose žurnaluose. Tikriausiai drovėjosi?

Paprastai, tokios vienos nuotraukos visada pakakdavo, kad visi galėtų apie tai diskutuoti su didele jėga, o čia – visas kaklas artefaktų su kažkokiais įrengimais Marse, mėnulyje ir netgi Veneroje. Ir tuo pačiu metu Pentagonas oficialiai patvirtina faktą, kad žemės atmosferoje sklando keletas keistų dalykų, gąsdindami Amerikos pilotus.

Be to, Mėnulis, 2020 m. kovo 26 d.:

Jūs matėte šiandienos mėnulį? Taigi, jei ankščiau ten važinėjosi, objektai, primenantys „žvaigždžių naikintojus“, tai dabar šia Mėnulio kabo jau natūrali „Mirties žvaigždė“. Ir kokia priežastis, tokios informacijos šuolio?

Nepaisant to, kyla rimtų įtarimų, kad netrukus Lukas „Skywalkeris“ nusileis iš dangaus ant debesies, pradės mojuoti šviečiančiu lazeriu ir visi juo žavėsis tiek, kad pareikalaus, kad Lukas visus sučipuotu ir vadovautų pasauliui, nes be Luko pasaulio vyriausybė niekaip nesusitvarkys.

paranormal.lt

 

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau