Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2021 » Balandžio » 20

Kokių Zodiako ženklų vyrai yra tikri melo profesionalai, o kurie jų verčiau sako tiesą?

Vieni vyrai moka puikiai meluoti, o kiti išsiduoda vos tik pradėję regzti melagingą istoriją, todėl nė nebando to daryti. Taigi, kokių Zodiako ženklų vyrai yra tikri melo profesionalai, o kurie jų verčiau sako tiesą?

Avinas

Šio Zodiako ženklo vyrai yra labai charizmatiški, todėl kelia didelį dailiosios lyties susižavėjimą. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad Avinas yra puikus manipuliatorius, kuris gali tiesiog užburti, ir nė nepastebėsite, kad jau esate įsipainiojusios į gudraus melo pinkles. Avinai mano, kad jų melas yra šventas, todėl pagražindami ar visiškai iškreipdami tiesą nejaučia nė menkiausios sąžinės graužaties. Šio Zodiako ženklo vyrai labai vertina savo asmeninę erdvę, todėl gudriai meluos, kad vyksta į komandiruotes, nors iš tiesų leis laiką visai kitur.

Jautis

Po Jaučio ženklu gimę vyrai meluoja tada, kai paprasčiausiai nenori ilgo aiškinimosi, kuris neretai yra tiesiog beprasmis. Jaučio ženklo vyras mieliau pasakys, kad užtruko darbe, nors iš tiesų padėjo draugo žmonai pasikeisti automobilio padangą. Net jei tai buvo nekaltas noras padėti, tačiau antroji pusė tikriausiai pagalvos priešingai. Taigi, kam reikalingi tie nesusipratimai?

Dvyniai

Dvynių ženklo vyrai yra puikūs manipuliatoriai, kurių iškalba yra tiesiog pavydėtina. Dvynių melas toks įtikinamas, kad rasti bent vieną logikos spragą yra tiesiog neįmanoma. Blogiausia yra tai, kad Dvyniai net ir patys įtiki savo melu, todėl nemato reikalo prisipažinti sakius netiesą. Šio Zodiako ženklo vyrai meluoja tam, kad atkreiptų į save dėmesį, o užmezgę santykius meluoti nesustoja. Dvynių antrosioms pusėms labi sunku atskirti, kas yra melas, ir kur yra bent krislelis tiesos.

Vėžys

Po Vėžio ženklu gimęs vyras meluoja tik tada, kai įvertina, kad sakyti tiesą yra blogiau nei meluoti. Melas šio Zodiako ženklo vyrui yra reikalingas tik tam, kad apsaugoti savo mylimą moterį nuo skausmo, tačiau Vėžio ženklo vyrų kuriamos melagingos istorijos neretai yra gana naivios, ir jomis tiki tik vaikai.

Liūtas

Liūto ženklo vyras meluoja tam, kad pavyktų išsaugoti tobulą įvaizdį ar puikią reputaciją. Šio Zodiako ženklo vyrai pasižymi puikia atmintimi, todėl visada prisimena, kokias smulkmenas paminėjo meluodami. Pagauti Liūtą už ūsų – be galo sunku, tačiau jų melas dažniausiai nėra žalingas, ir santykiams niekaip nepakenks.

Mergelė

Nors Mergelės ženklo vyrai meluoja dažnai, tačiau tą daro net labai nevykusiai. Meluodami šio Zodiako ženklo vyrai dažnai užsikerta, gali pradėti mikčioti, neretai pamiršta detales. Kai kurios Mergelės žino, kad melas vis tiek nepasiteisins, todėl verčiau renkasi sakyti tiesą. Taip dar geriau – juk atvirumas ir yra santykių pagrindas.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo vyrai sunkiai atsispiria pagundai pameluoti, tačiau už tai sau priekaištauja. Šio Zodiako ženklo vyrai dažniausiai renkasi melą tik tada, kai mano, kad taip bus geriau, tačiau sąžinės graužatis anksčiau ar vėliau priverčia prisipažinti apie melą. Vis dėlto, Svarstyklės visada jaučia, kada geriausia tiesą nutylėti, tačiau tai – juk ne melas, ar ne?

Skorpionas

Skorpiono ženklo vyrai labai vertina dėmesį, todėl gali meluoti vien tam, kad sukeltų kito žmogaus gailestį ar kitas emocijas. Šio Zodiako ženklo vyrai stengiasi iš visų jėgų, kad jų melas būtų kuo įtikinamesnis, o tuomet, jei jais kas nors suabejoja, Skorpionas stengiasi iš paskutiniųjų įrodyti savo „tiesą“.

Šaulys

Šaulio ženklo vyras meluoja dažnai, tačiau negalėtų įvardinti, kodėl elgiasi būtent taip. Kartais Šauliai pasitelkia melą vien tam, kad apsuktų patikusiai moteriai galvą, tačiau tuo jų melagystės nesibaigia. Šio Zodiako ženklo vyrai mėgsta švaistysis neįtikėtinais pažadais, kurių, žinoma, niekada neįstengs išpildyti. Kam to reikia? Deja, į šį klausimą negalėtų atsakyti net pats Šaulys.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo vyrai tiki savo melu, todėl nesunkiai gali įtikinti ir kitus. Šio Zodiako ženklo vyrai yra tikri garbėtroškos, todėl gali meluoti vien tam, kad pagerintų savo įvaizdį. Ožiaragių fantazijų pasaulis yra kur kas gražesnis nei realybė, todėl jie meluoja ne tik kitiems, bet taip pat ir sau. Dėl paskleistų melagysčių Ožiaragiams niekada nebūna gėda, tad net ir tada, jeigu moteris supranta, kad yra apgaudinėjama, Ožiaragio ženklo vyras to niekada nepripažins.

Vandenis

Vandenio ženklo vyrai nėra dideli melagiai – jie mieliau renkasi nesakyti visos tiesos. Dažnais atvejais Vandeniai tą daro ne iš piktos valios, bet paprasčiausiai stengiasi išvengti barnių ar ilgo aiškinimosi. Šio Zodiako ženklo vyrai yra gana uždari, todėl apie save stengiasi pasakoti kuo mažiau. Vis dėlto, apgauti patį Vandenį yra beveik neįmanoma, todėl net ir nedidelė melagystė gali reikšti santykių pabaigą.

Žuvys

Žuvų ženklo vyrai ne meluoja, bet fantazuoja, o savo melagingomis istorijomis šventai tiki. Pykti nereikėtų – šio Zodiako ženklo vyrai gyvena savo susikurtame pasaulyje, kuriame viskas yra kur kas gražiau nei realybėje. Taigi, jei pastebėsite melą, geriau apie tai nieko nesakyti, nes sugriuvęs fantazijų pasaulis jautrias Žuvis net labai įskaudins.

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau