Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Astrologija, Horoskopai, Zodiako ženklai » Peržiūrų: (1.1K) Komentarų: (0) (22.08.2017 - 13:05) Spausdinti

Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi melagiai

Visiems pasitaiko šį tą nutylėti, šį tą pagražinti ar susikurti nebūtų planų. Vieni geba meluoti tobulai, kiti – kaipmat išrausta, pradeda drebėti ir per kelias minutes išsiduoda. Sužinok, kurie Zodiako ženklai išmano melavimo subtilybes, o kuriems tai neįkandamas uždavinys.

Kurie Zodiako ženklai yra didžiausi melagiai

Avinas
Puikiai išsisukinėja, ypač kai nori išvengti papildomo darbo ar pagalbos kitiems. Neretai prisiima svetimą garbę. Nors Avinai dažniausiai skelia tiesą, drąsiai išsako savo nuomonę ir meluoja retai, tai daro profesionaliai.

Jautis
Jaučių melas išsiskiria planuotumu, jie numato visus galimus žingsnelius, tai vienas gudriausių zodiako ženklų. Labai sunku askirti, ar Jautis sako tiesą, ar meluoja, o ypač tada, kai kalba pasisuka apie meilės reikalus ir finansus.

Dvynys
Dvyniai ne veltui taip vadinami, jie tikri dviveidžiai, o apsimetinėjimas jiems tarytum įgimtas. Dažniausiai Dvyniai meluoja norėdami kitų akyse atrodyti geresni, norėdami kilstelėti savo statusą. Jie nevengia faktų pagražinti ir meilės srityje.

Vėžys
Šis zodiako ženklas melu nepiktnaudžiauja, bet meluoja profesionaliai. Dažniausiai melo griebiasi norėdamas pridengti savo silpnybes arba vengdamas skaudinti artimuosius.

Liūtas
Tai melo karaliai įvairiausius dalykus išsigalvojantys tada, kai gyvenimas tampa nuobodus ir norisi jį paįvairinti. Meluoja dažnai ir savo melu greičiau įtiki patys, neretai tiek visko prisigalvoja, kad susipainioja, kur realybė, o kur pramanai.

Mergelė
Mergelės linkusios sakyti tiesą, net ir tada, kai ji yra nemaloni, skaudi. Kad kažką pameluotų joms tenka pasiryžti, deja, jų melas neįtikinamas, šias melagėles lengva pagauti.

Svarstyklės
Svarstyklės nepripažįsta tiesos, ypač tos, kuri joms yra nepalanki. Dažniausiai jos meluoja ne kitiems, o būtent sau, vis dėlto kai faktus pagražina ar pridengia kitiems, melas netrunka kaip yla išlįsti iš maišo.

Skorpionas
Dar vieni melo ekspertai. Į melą Skorpionai žiūri kaip į pramogą, jų melagystes išnarplioti nelengva, bet dėl melo šio ženklo atstovai visiškai nesijaudina ir nesuka galvos, jų sąžinės balsas miega.

Šaulys
Vieni sąžiningiausių Zodiako ženklų, kurie stengiasi išvengti melo. Jei ir sugalvoja ką nors pameluoti, dažniausiai patys nesuvokia, kodėl tai daro ir kokia iš to nauda.

Ožiaragis
Nelabai geri melagiai, paprastai jų melas netrunka išaiškėti. Ožiaragiai meluoja retai, dažnai melo priežastis – noras atrodyti geriau, pripažinimas.

Vandenis
Beveik nemeluoja, tiesą pasakius nelabai ir išmano melo meną. Geriausiu atveju gali kažką nutylėti, bet tai daro retai. Dažniausiai sako tiesą, nesvarbu ar ji maloni, ar ne itin.

Žuvys
Mėgsta liežuvauti, pagražinti dalykus, nuo pasiekimų iki meilės reikalų. Tačiau jų melas dažniausiai būna nekaltas, kadangi pačios nuoširdžiai tiki savo melu, kitus nebūtais dalykais taip pat gali lengvai įtikinti.

reklama
ŽYMĖS: melagiai, Zodiako ženklai, Astrologija, melas

Pasidalinkite su Paranormal.lt savo naujiena, mintimis, nutikimais! Registruokitės ir rašykite blog‘e. Turite sveikatai veiksmingą receptą, ligos istorija, pasidalinkite savo pasakojimu. Rašykite blog‘e

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be nuorodos į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar


//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Produktas, kuris naikina nagų grybelį ir bakterijas!...

Arbatos medžio aliejus - vienas iš efektyviausių priemonių kovojant su nagų grybeliu. Šis produktas tiesiogiai veikia ligos p...

Ligos, mutacijos
Informacija apie skiepus nuo medikų ir tėvų slepiama...

Ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse ėmė daugėti tėvų, kurie nusprendė neskiepyti vaikų, išgirdę informacijos apie pra...
Ligos, mutacijos
Norvegiška lašiša – toksiškiausias maistas visame pasau...

Keleto mėnesių eigoje prancūzų žurnalistai Nikolia Danielis ir Lui de Barbeirakas tyrė žuvies industriją iš vidaus. Jie kelia...

Medicinos naujienos
Kiek tiesos yra mituose apie plastinę chirurgiją?...

Grožį kiekvienas iš mūsų suprantame skirtingai, tačiau jis yra pakankamai svarbus kiekvienam norinčiam pritapti prie visuomen...