Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 11

Kopūstai Gydo Odą, Nudegimus, Žaizdas, Opas

Šį receptą žinau seniai. Sužinojau iš senelės. Mano mama, baigusi mokyklą, išvažiavo į miestą, ištekėjo, pagimdė tris vaikus, paskui išsiskyrė, nes tėvas girtavo. Viena iš visų jėgų stengėsi išmaitinti vaikus, aprūpinti juos, o tėvas siųsdavo kapeikas alimentų, tarsi kokia išmaldą. Mes dažnai važiuodavome į kaimą pas senelę. Ji turėjo didelį ūkį, kuris maitino visą šeimą. Padėdavome senelei ruošti šieną, pašarus, kaime darbų tikrai netrūksta. Mamai tai būdavo savotiškas poilsis. Nuveždavo mus vasarai į kaimą, tai bent po darbo nebereikėdavo dirbti antros pamainos prie viryklės. Todėl kaimas mums su broliais buvo antrieji namai.

Receptu, kurį minėjau, senelė kelis kartus gydė mūsų nudegimus. Nemokėjome elgtis su krosnimi, tai ir nutiko nemalonių dalykų. Kartą aš verdančiu vandeniu apsipyliau koją-nenulaikiau puodo rankose. Bet senelė mane išgydė. Toks kompresas gydo ne tik nudegimus. Senelei ant kaklo išaugo kažkoks guzas: kietas, raudonas, kartkartėmis iš jo kažkas sunkėsi. Pas gydytoją eiti senelė nenorėjo - bijojo. Slėpė tą skaudulį nuo visų, kol mama kartą vis dėlto pastebėjo. Ji iškart nuvežė senelę į miestą. Gydytojai pasakė, kad tai yra kažkoks piktybinis darinys, reikia gultis į ligoninę ir išpjauti tą guzą. Senelė kategoriškai nesutiko. Netikėjo, kad padės, nenorėjo kęsti skausmo. Grįžo namo į kaimą ir ėmė daryti kažkokius kompresus, o aš jai padėdavau. Per vasarą, kurią praleidau kaime, padėdama senelei, tas skaudulys visai pasikeitė: apdžiuvo, odos spalva pasidarė normali. Guzas visai neišnyko, šioks toks sukietėjimas liko, bet senelė po to dar pragyveno 12 metų.

kopūstai, oda, nudegimai, opos, žaizdos, guzai, liaudies medicina

Manau, kad tie kompresai labai padėjo. Taigi, tai universali priemonė nuo nudegimų, įvairių pūlingų žaizdų, opų. Ką daryti? Imame kelis šviežių kopūstų lapus ir susmulkiname. Geriausia sutarkuoti smulkia tarka. Daug kopūstų nereikia, jie turi tik apdengti žaizdą.

Į kopūstų košelę įmaišome šviežią kiaušinio baltymą. Jis sujungia kopūstus ir neleidžia jiems išsisklaidyti. Tokį paplotėlį dedame ant skaudančios vietos, pritvirtiname ir taip vaikštome kelias valandas. Procedūrą galima daryti ir prieš naktį. Ji - nekenksminga, todėl galite daryti tol, kol žaizda ar nudegimas visai užgis. Linkiu visiems geros ir stiprios sveikatos!

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau