Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 16

Krienai įveiks peršalimą ir gripą

Krieno šaknis - tai ne tik maisto pagardas. Jis turi ir kitą vertingą savybę -krieno šaknyje yra stipraus baktericidinio poveikio fitoncidų. Kaip svogūnai ir česnakai, krienai išskiria lakiąsias medžiagas - augalinius antibiotikus, kurie naikina kenksmingus mikrobus. Šias krienų savybes aš ir naudoju, gydydama kvėpavimo takus.

Imu krieno šaknelę, nuvalau purvą, sutarkuoju smulkia tarka bulvėms, pridedu pusę 200 g stiklainiuko nuo garstyčių (pusę dėl to, kad būtų galima supurtyti stiklainiuko turinį). Stiklainį pakeliu prie nosies ir pradeda lėtai traukti kvapą.

Šviežias krienas yra labai aštrus ir gali nudeginti nosiaryklę, todėl reikia išmokti kvėpuoti teisingai, lėtai. Deginimas turi būti, be jo gydymas neįmanomas, bet deginimo stiprumą kiekvienas turi reguliuoti pats. Jei šaknis šviežia - aš darau trumpus įkvėpimus, o kai kvapas truputį sušvelnėja, giliai iškvepiu (kuo giliau), pakeliu stiklainiuką ir pradedu traukti krieno kvapą lėtai, tarsi gurkšneliais, truputį sulaikydama kvėpavimą (taip reguliuoju deginimo jėgą), be pertraukos! Paskui sulaikau kvėpavimą 20-30 sekundžių, kad plaučiai prisipildytų fitoncidų. Beje, iškvėpti reikia taip pat lėtai.

Jei anksčiau peršalimo problemos vargindavo gana dažnai, tai, kai susidraugavau su krienais, tas problemas beveik pamiršau.

Žinoma, daug kas peršalimų ligų profilaktikai ir gydymui naudoja svogūnus ir česnakus. Bet jie juk gali nudeginti burnos, skrandžio, žarnyno gleivinę. Tokiais atvejais reikia atkreipti dėmesį būtent į krieno šaknį.

Tokio gydymo svarbiausias uždavinys - išmokti teisingai įkvėpti, reguliuoti deginimo stiprumą, pakentėti jį.

Krienai iš parduotuvės netinka. Aš paprastai perku turguje. Vienos krieno šaknies man pakanka 7-19 dienų. Kaip dažnai ikvėpti krieno kvapo, reikia spręsti pagal savo savijautą, bet dažniau įkvėpti fitoncidų gerai.

Reikia apsišarvuoti kantrybe, tikėti tuo, ką darote, nuolat atlikti profilaktiką ir tada greičiau įveiksite gripą, ŪRVS, peršalimą.

Krienai Įveiks Peršalimą Ir Gripą

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.08.2020 laikas 20:03 Augalinis vaistas nuo dantų ir dantenų ligų
Dantų skausmas yra pažįstamas visiems. Jis atsiranda staiga, apsunkindamas gyvenimą. Gerai, jei jūs galite iškart apsilankyti pas gydytoją. O jei dantį skauda naktį arba, dar blogiau, kai išvažiavote į sodą? Tokiu atveju gali padėti liaudies medicina. Esant danties skausmui, burną skalaukite vaistin...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 19:30 Paslaptingasis Irem Ubaras
Pirmame tūkstantmetyje prieš mūsų erą pati galingiausia valstybė Pietų Arabijoje buvo Sabos karalystė. Klestėjimo laikotarpiu ji užėmė teritoriją nuo Raudonosios jūros iki Hadhramauto ir nuo centrinės Arabijos iki Indijos vandenyno. Per karalystę ėjo didieji prekybiniai keliai iš Viduržemio regiono ...

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 18:23 Skrandžiui padeda šaltalankiai
Su opa “susipažinau” seniai. Pirmas priepuolis nutiko, kai man buvo 21 metai. Nuo to laiko gyvenu su šia liga. Problemų buvo nemažai: ir dideli skausmai, ir ligoninėje teko pagulėti, ir begales visokių tyrimų iškęsti. Net prisiminti nesinori....

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 17:52 Kopūstai ir aitrusis pipiras prieš sąnarių skausmus
Daugelis, ko gero, žino, ką reiškia skausmas, sergant reumatizmu ar artritu - maudžiantis, įkyrus, varginantis. Norėčiau pasidalinti su žurnalo skaitytojais keliais receptais, kuriuos išbandžiau pati.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 09:52 Kaip tinkamai laikyti česnakus, kad šie negestų
Laikykite česnakus druskoje. Dėkite sausas česnakų galvutes į druską ir nepamirškite indo su druska laikyti sausoje vietoje.

Skaityti daugiau

11.08.2020 laikas 08:16 Natūrali pagalba sveikatai ir kvėpavimo takams

Štai keletas natūralių profilaktinių priemonių imunitetui, bendrai žmogaus sveikatai pagerinti, kurias reikėtų vartoti nuolatos – vienas ar du kartai vargu ar bus veiksmingi.

Skaityti daugiau