Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Vasario » 27

Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė:

Šiais metais susidūrėme su labai rimta, nors ir visiškai suplanuota, ekonomine krize. Pirmą kartą politikai šia tema pradės kalbėti balandžio mėnesį, įtikindami visus, kad viskas yra kontroliuojama. Ir visi galvos, kad krizę yra valdoma ir, kad politikai viską kontroliuoja.

Bet toliau, aš jaučiu, kad vieną gražią dieną, kuri ateis kažkur liepos mėnesį, viskas sugrius, kaip buvo 1929 m. Nors krizė yra visiškai suplanuota, masėms tai bus staigi. Tai bus siaubinga akcijų rinkoms. Tai bus tikra ekonominė katastrofa.

Šalys beviltiškai bandys taupyti savo valiutas (dolerį, svarą, eurą). Bandymas bus epiškas ir šių pastangų suvaldyti situaciją užteks 2–3 mėnesiams. Bet galų gale pasaulio valiutos žlugs, ir šiame kontekste tai, kas įvyko 2008 m., atrodys, kaip ekonomikos bumu, pakilimu.

Krizė bus antroji problema po pandemijos. Manau, kad Europos ir JAV politikai yra tam pasirengę, jie žino, kad tai įvyks, ir apie tai signalizuos.

Tiesą sakant, mes visi, žinome, kad įvyks krizė ir ji yra neišvengiama, o tai akivaizdu kiekvienam, turinčiam prieigą prie interneto ir šiek tiek smegenų galvose. Pažiūrėkime, ką JAV vyriausybė praneša apie M1 pinigų pasiūlą:

pranašystės, Krzysztofas Jackowskis, konspirologija, finansinė krizė

Pinigų kiekis, masė - apyvartoje esančių grynųjų pinigų ir negrynųjų pinigų, esančių fizinių, juridinių asmenų ir valstybės sąskaitose, visuma. Pinigų agregatai yra pinigų pasiūlos atmainos, kurios skiriasi likvidumo laipsniu.

Pinigai M1 - pagrindiniai šalies pinigai, kurie naudojami, kaip mainų priemonė. M1 apima indėlius iki pareikalavimo ir atsiskaitomąsias sąskaitas, kurios yra dažniausiai naudojamos keitimo priemonės naudojant debeto korteles ir bankomatus. Iš visų pinigų pasiūlos komponentų M1 nustatomas labai mažose pozicijose. Į M1 neįeiną finansiniai aktyvai, tokie, kaip taupomosios sąskaitos ir obligacijos. Pinigai M1- pinigų pasiūlos matas, kurį dažniausiai naudoja ekonomistai, norėdami nustatyti pinigų apyvartą šalyje.

Paprasčiau tariant, M1 yra grynieji pinigai, čekiai ir kreditinės kortelės pinigai. Todėl, kaip matyti iš aukščiau pateikto grafiko, JAV ne tik įjungė spaustuvę, bet atsivežė papildomų spausdinimo mašinų ir jas įjungė, spausdindama pinigus dieną ir naktį.

Greičiausiai panaši situacija dabar yra ir su kitomis šalimis, ypač, tose šalyse, kur valstybė dalija kompensacijas tai į dešinę, tai į kairę, kovodama su krize, todėl čia bet kuri Meksikos namų šeimininkė supranta, kad pasaulinis įsipareigojimų nevykdymas yra laiko klausimas, ir gan ne ilgo. Bet, kada ateis tas laikas?

Padidinkime aukščiau pateiktą grafiką:

pranašystės, Krzysztofas Jackowskis, konspirologija, finansinė krizė

Kaip, dabar gerai matoma, pagrindinę, didžiąją dalį pinigų kiekį Amerika atspausdino, 2020 m. balandžio – gegužės mėn., todėl, galvojant, pavyzdžiui, apie 1998 m. įsipareigojimų nevykdymą „defoltą“ arba p. Pavlovo reformą, doleris turėjo virsti į popieriumi jau 2020 m. rugpjūtį. Tačiau, kažkokiu stebuklu tai neįvyko ir neįvyksta.

Pinigų pasiūlos atgarsiai akivaizdūs: JAV valstybėse, kuriose gyvenama gerai, visas nekilnojamasis turtas, kurie žmonės pardavinėjo ir kurio vis dar negalėjo parduoti, pasitraukė iš rinkos, pakilo automobilių plovyklų ir kirpyklų kainos, kilo maisto produktų kainos. Kitose šalyse, kainos DOLERIAIS taip pat kilo - nekilnojamojo turto, maisto, paslaugų ir pan.

Nepaisant to, nelaimės, katastrofos nepastebima, todėl yra tikimybė, kad krizę pavyks suvaldyti iki galo. Tai reiškia, kad sprogs kelios dešimtys finansinių burbulų, tokių kaip „Facebook“ ir kriptovaliutos, keliose didelėse ir mažose šalyse paskelbs „defoltą“, įvyksta, dar kai kurie kiti judėjimai (pavyzdžiui, Iraną supjaustys ir privatizuotas), rezultate, papildomų pinigų turėtojai juos praras, atspausdinti pinigai vėl pradės suktis  ir viskas susitvarkys. Na, gal doleris nukris penkiasdešimt procentų.

Deja, mes nežinome, ką planuoja pasaulio vyriausybė, lygiai taip pat negalime tiksliai pasakyti, ar galima pasitikėti lenkų ekstrasensu. Galbūt jie kurį laiką laiko šį Damoklo kardą, o po to visus nuleis ir perkels į skaitmeninę valiutą. O gal planuojamas Trečiasis pasaulinis karas, kuris viską nurašys. Arba iš viršaus jie laukia meteorito smūgio, o dabar jiems viskas vienodai jau, kas ir kiek atspausdiną šių pinigų – kad, tik gelbėjimo arkų statytojai būtų patenkinti, eitų į darbą, o likusieji nesusipainiotų po kojų. Gali būti įvairių variantų ir mes nežinome, kuris iš jų yra teisingas. Tačiau, pasak Krzysztofo, liepos mėnuo bus kritinis, todėl stebime įvykių eigą ir ruoškimės tam, kas nuo mūsų nepriklauso.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.04.2021 laikas 08:54 Tatuiruotės ir jų magiška galia
Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame....

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 22:23 Svarbus Tarptautinis Mokslinis Perspėjimo Pranešimas | 4 Dalis

4 dalis - Prie pasaulio mokslininkų, demaskuojančių didžiausią XXI amžiaus aferą, prisijungė ir lietuvių mokslininkė AUŠRA BLAŽĖNIENĖ. Mokslininkės komentaras laidoje. SUSTABDYKITE: terorą, beprotybę. manipuliavimą, diktatūrą, melą ir didžiausią 21 amžiaus sveikatos apsaugos apgaulę.

...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 18:18 Viena žiauriausių avarijų istorijoje: kaip įvyko „Byford Dolphin“ katastrofa
Norint vykdyti naftos ir dujų operacijas jūroje, reikia įrengti ir prižiūrėti dideliame, maždaug 50 metrų gylyje esančią įrangą. Tam, kad nardytojai pasiektų tokį gylį, jie turi nusileisti ir pakilti ypač atsargiai. Taip pat reikia skirti laiko slėgio sumažinimui, kad išvengtų siaubingos dekompresin...

Skaityti daugiau

22.04.2021 laikas 17:51 Jei įvyktų tokia nelaimė - skristi į kosmosą taptų nebeįmanoma

Kosminės šiukšlės – neveikiantys palydovai, raketos ir jų dalys – tampa vis didesne problema. Vienas iš didžiausių pavojų yra jų susidūrimai: du objektai, lekiantys kilometrų per sekundę greičiu vienas kito atžvilgiu, susidūrę pažyra į šipulius, kurie gali sunaikinti gretimus objektus...

Skaityti daugiau

21.04.2021 laikas 21:13 Dinozauras kieme: padaras, kuris atrodo kaip „Velociraptorius“, užfiksuotas kameroje
Krokodilas ar didelis pitonas gali tikrai ateiti į Floridos gyventojo kiemą, tačiau vietoj to, kad pamatytume būtybę, labai panašią į dviejų kojų dinozaurą iš filmo „Jūros periodo parkas“, yra dar vienas nervų sistemos išbandymas....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 08:18 Genetic vaccines: Are they the new thalidomide?
Many Americans have heard the news account of Dr. Gregory Michael, a 56-year-old Florida physician who, after receiving his first dose of a Pfizer COVID vaccine on December 18 of last year, was hospitalized three days later....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 At least 60 percent of all new Covid-19 “cases” are occurring in people who were already vaccinated
Dr. Harvey Risch, a professor of epidemiology at Yale University, has calculated that upwards of 60 percent of all new “cases” of the Wuhan coronavirus (Covid-19) are occurring in people who were already “vaccinated” for the disease....

Skaityti daugiau

23.04.2021 laikas 06:54 Trump email announcement says refusing Covid-19 vaccination is “deranged pseudoscience”
In an email blast sent out to his supporters on Monday, former President Donald Trump bashed those who are just saying no to the experimental Wuhan coronavirus (Covid-19) gene therapy injections being administered under his “Operation Warp Speed” mass vaccination scheme....

Skaityti daugiau