Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 11

Kur po Pasaulinio tvano dingo vanduo?

1 VERSIJA

Ledynų susiformavimas. Kai kuriose Žemės dalyse iš karto po tvano temperatūra ženkliai nukrito, tuose rajonuose vanduo ėmė virsti ledu. Taip susiformavo Grenlandijos ir Antarktidos ledynai. Dabar mokslininkai teigia, jei šie ledynai ims staigiai tirpti, tai Pasaulinio vandenyno lygis pakils, prasidės naujas tvanas, dėl kurio iš Europos, Amerikos ir Australijos liks tik salų grupės (archipelagai), o visa likusi sausumos dalis bus apsemta.

2 VERSIJA

Vandens ciklas gamtoje. Po liūčių Nojus dar 150 dienų plaukiojo savo arka, tačiau niekur nėra patikslinta, koks tuo metu buvo oras. Jeigu buvo labai karšta, didžioji dalis vandens galėjo paprasčiausiai išgaruoti ir pasilikti atmosferoje. Niekam nėra paslaptis, kad per 5 karštos vasaros mėnesius kai kuriuose rajonuose išdžiūsta gana gilūs ežerai, žymiai susiaurėja upių vagos.

Jonosferoje yra didžiulės vandens atsargos, kurių užtektų trims tokiems tvanams. Ne vienas yra pastebėjęs, kad iš, atrodo, nedidelio debesies iškrenta tiek lietaus, jog jo kiekis per pusvalandį viršija mėnesio normą. Jeigu dėl kokių nors priežasčių visas šis atmosferoje esantis vanduo užpils žemę, sausumos vėl nebeliks.

3 VERSIJA

Planetos reljefo pokyčiai. Seniau kalnai nebuvo tokie aukšti, kaip kokie yra dabartiniu metu. Anduose 5,6 km aukštyje buvo aptiktos jūrų uostų liekanos. Šie uostai buvo pastatyti maždaug prieš 3-4 tūkstančius metų, t. y. Pasaulinio tvano metu. Gali būti, kad kalnų aukštis buvo ne daugiau kaip 500-600 m, o vandens jiems paslėpti reikėjo žymiai mažiau.

Šios hipotezės šalininkai teigia, kad vanduo niekur nedingo, o paliko žemės paviršiuje. Po tvano planetos paviršiuje įvyko žymių pokyčių - iškilo kalnai, o įdubose susiformavo jūros ir vandenynai. Taip galima paaiškinti tą faktą, kad yra nemažai ežerų, kurių vanduo sūrus, tačiau patys ežerai yra toli nuo jūros ir niekaip su ja nesusisiekia.

Jeigu būtų sugrąžintas „prieštvaninis“ reljefas, t. y. nuleisti kalnai, pakeltos lygumos ir visų jūrų ir vandenynų dugnas, to vandens, kuris dabar yra mūsų planetoje, pakaktų užlieti sausumą 2,5 km storio vandens sluoksniu.

4 VERSIJA

Vanduo subėgo į žemę. Kaip ir atmosferoje, taip ir žemės gelmėse yra didžiuliai vandens kiekiai, panašiai tiek pat, kiek yra visame Pasauliniame vandenyne, o tai 1,33 milijardo kubinių kilometrų. Preliminariais mokslininkų skaičiavimais, mantijoje yra 10 kartų daugiau vandens.

Yra įskaičiuojami ir amžinojo įšalo rajonai. Jeigu pakils temperatūra (iki tvano temperatūra mūsų planetoje buvo žymiai aukštesnė), ims tirpti įšalas. Žemės gelmėse ištirpęs ledas ims formuoti naujas upes ir užpildys jau esamus vandens telkinius. To pakaks, kad žymiai pakiltų Pasaulinio vandenyno lygis.

5 VERSIJA

Ši versija apjungia visas prieš tai minėtas. Jeigu pakils vidutinė oro temperatūra, ims tirpti ledynai ir amžinas įšalas, tuo pačiu metu įvyks reljefo pokyčiai ir ant žemės iškris visas atmosferoje esantis vanduo, naujasis tvanas, ko gero, būtų dar baisesnis už aprašytąjį Biblijoje.

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 203
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
03.03.2021 laikas 22:47 Nepakeičiamas magnis mūsų kūnui
Magnis dalyvauja daugybėje organizme vykstančių procesų - energijos gamyboje, gliukozės įsisavinime, nervų signalų perdavime, baltymų sintezėje, kaulinio audinio kūrime, kraujagyslių bei raumenų atsipalaidavimo ir įtempimo reguliavime. Jis daro raminamąjį poveikį, slopindamas nervų sistemos jaudrumą...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 22:26 Išgydykite padidėjusią prostatą, diabetą, gastritą ir ne tik! Gerkite šią gydomąją arbatą iš 1 komponento!
Neįtikėtina gydomoji priemonė! Moliūgas yra labai sveika daržovė, tačiau jo sėklos yra dar sveikesnės. Kaip vieno ingrediento arbata gydo padidėjusią prostatą, diabetą ir gastritą

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 20:27 Krzysztofas Jackowskis apie ateitį, geopolitiką ir karą Viduriniuose Rytuose

Kaip pirmadienį, 2021 m. kovo 1 d. pranešė „DW, NY Times“ ir visa kita svarbi žiniasklaida, atrodo, kad Iranas atsitraukia iš branduolinių derybų su Jungtinėmis Valstijomis: Teheranas atsisakė susitikti su JAV ir keliomis Europos šalimis dėl atnaujinto 2015 m. dėl branduolinio susitar...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:57 Skiepytis atsisakęs G.Akelaitis: „Aš - gydytojas, ne avinas“

Nors Lietuvoje nuo COVID-19 pirmiausiai buvo skiepijami medikai, tačiau „Vakaro žinios" jau rašė, kad, pavyzdžiui, Marijampolės ligoninės chirurgas-ortopedas Gediminas Akelaitis skiepytis nesutiko. Gal jau persigalvojo ir gavo dozę? Juk kai kurie žmonės net be eilės vakcinuotis veržias...

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 11:00 Kur galima panaudoti bananų žievę?
Suvalgius bananą – neišmeskite jo. Pasirodo, jo žievę galima panaudoti įvairioms reikmėms.

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Veganišku Įdaryta Saldžioji Bulvė Su Grikiais Ir Rudosiomis Pupelėmis
Šį kartą noriu Jums pristatytą veganišką patiekalą (patiks ne veganams ar vegetarams), kuris labai tinka tingiai dienai, kai norisi, kad orkaitėje didžiąją darbo dalį padarytu už Jus. Pastaruoju metu vienas iš mano pačių mėgstamiausių patiekalų tapo orkaitėje kepta saldžioji bulvė....

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:40 Žaliavalgiškos Apelsinų Ir Kivi Salotos Su Razinomis Ir Medumi
Jei kas kada nors pasakė, kad žaliai valgyti būna neskanu, tai tikrai dar negamino tokių vaisių salotų. Tokios salotos yra ne tik labai skanios, bet tuo pačiu tai gali būti patys skaniausi pusryčiai, kuriuos kada valgysite. Pamėginkite nuostabiai dienos pradžiai....

Skaityti daugiau

03.03.2021 laikas 17:28 Skaniausias omletas su rūkyta šonine, sūriu ir svogūnų laiškais
Visai nedaug ingredientų, o šis omletas su šonine, sūriu bei svogūnų laiškais gaunasi pasakiškai skanus. Tikrai rekomenduoju išmėginti ir pasilepinti.

Skaityti daugiau