Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Hipotezės » 2020 » Gruodžio » 11

Kur po Pasaulinio tvano dingo vanduo?

1 VERSIJA

Ledynų susiformavimas. Kai kuriose Žemės dalyse iš karto po tvano temperatūra ženkliai nukrito, tuose rajonuose vanduo ėmė virsti ledu. Taip susiformavo Grenlandijos ir Antarktidos ledynai. Dabar mokslininkai teigia, jei šie ledynai ims staigiai tirpti, tai Pasaulinio vandenyno lygis pakils, prasidės naujas tvanas, dėl kurio iš Europos, Amerikos ir Australijos liks tik salų grupės (archipelagai), o visa likusi sausumos dalis bus apsemta.

2 VERSIJA

Vandens ciklas gamtoje. Po liūčių Nojus dar 150 dienų plaukiojo savo arka, tačiau niekur nėra patikslinta, koks tuo metu buvo oras. Jeigu buvo labai karšta, didžioji dalis vandens galėjo paprasčiausiai išgaruoti ir pasilikti atmosferoje. Niekam nėra paslaptis, kad per 5 karštos vasaros mėnesius kai kuriuose rajonuose išdžiūsta gana gilūs ežerai, žymiai susiaurėja upių vagos.

Jonosferoje yra didžiulės vandens atsargos, kurių užtektų trims tokiems tvanams. Ne vienas yra pastebėjęs, kad iš, atrodo, nedidelio debesies iškrenta tiek lietaus, jog jo kiekis per pusvalandį viršija mėnesio normą. Jeigu dėl kokių nors priežasčių visas šis atmosferoje esantis vanduo užpils žemę, sausumos vėl nebeliks.

3 VERSIJA

Planetos reljefo pokyčiai. Seniau kalnai nebuvo tokie aukšti, kaip kokie yra dabartiniu metu. Anduose 5,6 km aukštyje buvo aptiktos jūrų uostų liekanos. Šie uostai buvo pastatyti maždaug prieš 3-4 tūkstančius metų, t. y. Pasaulinio tvano metu. Gali būti, kad kalnų aukštis buvo ne daugiau kaip 500-600 m, o vandens jiems paslėpti reikėjo žymiai mažiau.

Šios hipotezės šalininkai teigia, kad vanduo niekur nedingo, o paliko žemės paviršiuje. Po tvano planetos paviršiuje įvyko žymių pokyčių - iškilo kalnai, o įdubose susiformavo jūros ir vandenynai. Taip galima paaiškinti tą faktą, kad yra nemažai ežerų, kurių vanduo sūrus, tačiau patys ežerai yra toli nuo jūros ir niekaip su ja nesusisiekia.

Jeigu būtų sugrąžintas „prieštvaninis“ reljefas, t. y. nuleisti kalnai, pakeltos lygumos ir visų jūrų ir vandenynų dugnas, to vandens, kuris dabar yra mūsų planetoje, pakaktų užlieti sausumą 2,5 km storio vandens sluoksniu.

4 VERSIJA

Vanduo subėgo į žemę. Kaip ir atmosferoje, taip ir žemės gelmėse yra didžiuliai vandens kiekiai, panašiai tiek pat, kiek yra visame Pasauliniame vandenyne, o tai 1,33 milijardo kubinių kilometrų. Preliminariais mokslininkų skaičiavimais, mantijoje yra 10 kartų daugiau vandens.

Yra įskaičiuojami ir amžinojo įšalo rajonai. Jeigu pakils temperatūra (iki tvano temperatūra mūsų planetoje buvo žymiai aukštesnė), ims tirpti įšalas. Žemės gelmėse ištirpęs ledas ims formuoti naujas upes ir užpildys jau esamus vandens telkinius. To pakaks, kad žymiai pakiltų Pasaulinio vandenyno lygis.

5 VERSIJA

Ši versija apjungia visas prieš tai minėtas. Jeigu pakils vidutinė oro temperatūra, ims tirpti ledynai ir amžinas įšalas, tuo pačiu metu įvyks reljefo pokyčiai ir ant žemės iškris visas atmosferoje esantis vanduo, naujasis tvanas, ko gero, būtų dar baisesnis už aprašytąjį Biblijoje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2019-08-20 laikas 12:20 Receptai Virtinukai su bulvėmis ir šonine

Gaminame namuose. Virtinukai su bulvėmis ir šonine. Virtinukai su bulvių ir šoninės įdaru tiekiami su grietinės-sviesto arba grietinės-spirgučių padažais. Skanaus!

Skaityti daugiau

2020-02-15 laikas 18:57 Receptai Klasikinis Blynų Su Varške Receptas Nežinantiems
Noriu su jumis pasidalinti klasikiniu savo močiutės blynų su varške receptu. Vaikystėje man tai buvo geriausi pusryčiai. Prisipažinsiu, kad ir dabar kartais mėgstu prisiminti vaikystę ir juos pasigaminti.

Skaityti daugiau

2019-07-12 laikas 18:36 Receptai Skanus ir purus omletas “su paslaptim”
Bandžiau gaminti pagal įvairiausius receptus – kartais rezultatas džiugindavo, kartais nelabai. Ir štai pagaliau aš sugalvojau savo puikaus, puraus omleto receptą! Išeina tiesiog burnoj tirpstantis, nessmenga aušdamas, nebėga, sk...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-04 laikas 07:22 Kavos Tirščių Nauda Sode ir Namuose: 10 Praktinių Būdų

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip kūrybiškai panaudoti kavos tirščius sode ir namuose, kokia jų nauda ir galimi trūkumai. Pasiruoškite atrasti ekologiškus sprendimus, kurie sutaupys pinigų ir suteiks jūsų kasdienybei natūralumo!

...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 18:24 NLO paslaptys: ar vyriausybės slepia tiesą apie ateivius?
Ar NLO yra tikra pas slapts, ar vyriausybės dezinformacija? Sužinokite apie nutekėjimus, politikų susidomėjimą ir galimas ateivių technologijas!

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:45 Vaikų auklėjimas: kaip ugdyti pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą
Kaip ugdyti vaikų pasitikėjimą savimi? Sužinokite, kaip skatinti iniciatyvą, emocijų valdymą ir leisti vaikams būti savimi! Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsime jums suprasti, kaip ugdyti vaikų savivert...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:32 Zodiako ženklai ir mokslas: kuriems vaikams mokykloje sekasi lengviausiai?
Kuriems Zodiako ženklams mokykloje sekasi lengviausiai? Sužinokite, kaip Liūto, Mergelės, Šaulio ir Ožiaragio vaikai pasiekia akademinę sėkmę! Pasitelkdami astrologinius įžvalgas, naujus pavyzdžius ir praktinius patarimus, padėsime tėvams ir mokytoja...

Skaityti daugiau

2025-07-03 laikas 17:08 Meilė – tai ne kančia: griauname mitus apie santykius
Meilė nėra kančia! Šiame straipsnyje griauname mitus apie santykius, dalinamės patarimais, kaip kurti sveiką partnerystę, ir aptariame, kodėl priklausomybė nėra meilė. Pasitelkdami naujus pavyzdžius, užsienio šaltinius ir praktinius patarimus, padėsi...

Skaityti daugiau