Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 3

Gudrybė pamiršti adatos baimę

Retas iš mūsų mėgsta lankytis pas gydytojus, o jei tenka skiepytis ar atlikti kraujo tyrimus, kuriuose yra sąlytis su adatomis, neretai pagalvojame, kad išvis to nevertėtų daryti. Injekcijų ar gydytojų naudojamų adatų baimė yra labai dažna, tačiau yra triuku, kaip nuo jos apsisaugoti.

Ši baimė vadinama tripanofobija, galinti sukelti rimtų fiziologinių reakcijų, pavyzdžiui, kraujo spaudimo sumažėjimą ar alpimą teikiant kraujo mėginį ar gavus vakciną.

tripanofobija, injekcija, baimė, dūris, švirkštas, baimė adatoms

Būdai nukreipti dėmesį

Naivu galvoti, kad mes galime visiškai kontroliuoti savo kūną ir atsikratyti turimų baimių. Dažniau mes reaguojame į kūno reakcijas ir negalime sustabdyti tam tikrų procesų. Laimei, daug ką galime pakeisti, radę tinkamą požiūrį į savo kūną.

Nors ir negalite visiškai atsikratyti visų nemalonių pojūčių injekcijos metu, tačiau galite situaciją palengvinti paprastu triuku.

Didžiosios Britanijos plastikos chirurgijos žurnalas patarė atlikti triuką, kuris padės atsikratyti nemalonaus pojūčio injekcijos metu. Jei pradėsite kosėti, kai tik adata bus įdurta, tai sumažins skausmą. Gydytojai tvirtina, kad tai yra dėl to, kad asmens dėmesys pereina prie kažko kito ir akimirksniu padidina kraujospūdį.

tripanofobija, injekcija, baimė, dūris, švirkštas, baimė adatoms

Pasirodo, šis paprastas metodas yra efektyvesnis nei muzikos klausymasis, filmo žiūrėjimas, pokalbis ar kitas paciento blaškymo būdus prieš duriant adatą.

naujienos

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau