Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (365) Komentarų: (0) (03.10.2018 - 14:09)

Gudrybė pamiršti adatos baimę

Retas iš mūsų mėgsta lankytis pas gydytojus, o jei tenka skiepytis ar atlikti kraujo tyrimus, kuriuose yra sąlytis su adatomis, neretai pagalvojame, kad išvis to nevertėtų daryti. Injekcijų ar gydytojų naudojamų adatų baimė yra labai dažna, tačiau yra triuku, kaip nuo jos apsisaugoti.

Ši baimė vadinama tripanofobija, galinti sukelti rimtų fiziologinių reakcijų, pavyzdžiui, kraujo spaudimo sumažėjimą ar alpimą teikiant kraujo mėginį ar gavus vakciną.

tripanofobija, injekcija, baimė, dūris, švirkštas, baimė adatoms

Būdai nukreipti dėmesį

Naivu galvoti, kad mes galime visiškai kontroliuoti savo kūną ir atsikratyti turimų baimių. Dažniau mes reaguojame į kūno reakcijas ir negalime sustabdyti tam tikrų procesų. Laimei, daug ką galime pakeisti, radę tinkamą požiūrį į savo kūną.

Nors ir negalite visiškai atsikratyti visų nemalonių pojūčių injekcijos metu, tačiau galite situaciją palengvinti paprastu triuku.

Didžiosios Britanijos plastikos chirurgijos žurnalas patarė atlikti triuką, kuris padės atsikratyti nemalonaus pojūčio injekcijos metu. Jei pradėsite kosėti, kai tik adata bus įdurta, tai sumažins skausmą. Gydytojai tvirtina, kad tai yra dėl to, kad asmens dėmesys pereina prie kažko kito ir akimirksniu padidina kraujospūdį.

tripanofobija, injekcija, baimė, dūris, švirkštas, baimė adatoms

Pasirodo, šis paprastas metodas yra efektyvesnis nei muzikos klausymasis, filmo žiūrėjimas, pokalbis ar kitas paciento blaškymo būdus prieš duriant adatą.

naujienos

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: švirkštas, Baimė, adatos, praktiniai patarimai, dūris, baimė adatoms, tripanofobija, injekcija

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar