Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.1K) Komentarų: (0) (07.10.2018 - 15:40)

Keli lašai ryte ir vakare, prikels tave!

Nuo autoriaus: «Nuo vaikystės man nuolat skauda galva. Kai vyko apžiūra, gydytojas pasakė, kad man smegenų kraujagyslių susiaurėjimas. Paskyrė tabletes, kurios iš pradžių padėjo, o vėliau buvo dar blogiau.» (paranormal.lt)

galvos skausmas, skausmas, kraujo spaudimas, miegas, nemiga, spengimas

Žinodamas, kad man dažnai skauda galva, brolis atvežė vaistų, kuriuos pagamino pats, pagal kažkur skaitytą receptą. Kai jis man davė gerti, galvos skausmas praėjo beveik akimirksniu. Po to aš pradėjau vartoti šį vaistą 2 kartus per dieną, po 25 lašus.

Praėjo 6 mėnesiai, o aš nė karšto neišgėriau nė vienos tabletės.

O vaistas toks:

reikės po 100 ml tinktūros
- eukalipto
- valerijono
- sukatžolės
- gudobelės

po 50 ml tinktūros
- sibirinio bijūno
- pipirmėtės
- 10 vnt. gvazdikėlių
- 1 šaukštą medaus
- 1 maišelį imbiero miltelių (10 g).

Viską sudėti į litro butelį tamsios spalvos. Laikyti 25 dienas, periodiškai purtykite. Tada gerai perkoškite ir perpilti į buteliukus su dozatoriumi. Vartokite 25 lašus du kartus per dieną, ryte ir vakare.

2 receptas

- 100 ml tinktūros: bijūno, gudobelės, valerijono ir sukatžolės.
- 50 ml - eukalipto;
- 25 ml mėtos;
- 10 vnt gvazdikėlių.

Vartojimas galimas ir vakare. Nes labai migdo, ryte gali būti sunku. Pabandykite, jeigu ryte nejausite mieguistumo vartokite ir ryte.

Žinoma, galite medaus ir imbiero t.p nevartoti, nes medus ramina ir atpalaiduoja, o imbieras tonizuoja, todėl gali neleisti vakare užmigti. Nemiga garantuota. Todėl, imbieras tinka labiau ryte, o medus vakare.

Žinoma, poveikis kiekviena yra skirtingas.

galvos skausmas, skausmas, kraujo spaudimas, miegas, nemiga, spengimas

3 receptas

Jums reikės, tinktūros: sukatžolės, gudobelės, valerijono. Viską gerai išmaišykite, bet gerkite ne po 25 lašus, o po 35-40 lašų prieš miegą. Miegas taps normalus, kaip ir kraujo spaudimas.

4 receptas

Jums reikės po 1:1:1 ml tinktūros: sukatžolės, gudobelės, valerijono. Sumaišykite viską ir laikykite tamsios spalvos stikliniame inde.

Tinktūrą vartokite 3 kartus per dieną po 1 šaukštelį, užgerdami nedideliu kiekiu vandens.

Šis mišinys išgelbės jus spengimo ausyse, galvos skausmo, pagerins kraujo apytaką smegenyse, veikia, kaip raminančiai neurozės atveju, mažina intrakranijinį spaudimą ir sustiprina nervus.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: skausmas, nemiga, receptai, smegenų kraujo apytaka, kraujo spaudimas, Miegas, intrakranijinis spaudimas, galvos skausmas, spengimas ausyse

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar