Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 26

Ar L. Linkevičius pagal JT dokumentus uždegė Lietuvai žalią šviesą?

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, vykstant Jungtinių Tautų (JT) Generalinei Asamblėjai, jos paraštėse nuotoliniu būdu dalyvavo „Daugiašališkumo aljanso“ renginyje. Renginio tikslas – aptarti daugiašališkumo vaidmenį atsigaunant po COVID-19 pandemijos.

„Daugiašalės institucijos privalo rasti technologinius sprendimus, kurie padėtų užtikrinti jų darbą nenumatytomis aplinkybėmis. Tik gebėjimas prisitaikyti lems tarptautinių organizacijų gebėjimą išlikti efektyviomis“, – teigė užsienio reikalų ministras L. Linkevičius.

Renginio metu pagrindinis dėmesys, kaip praneša Užsienio reikalų ministerija, buvo skirtas sveikatos apsaugos, skaitmenizavimo, lyčių lygybės klausimams bei kovai su klimato kaita.

L. Linkevičius: po pandemijos pasikeitus pasauliui, turime galvoti apie inovatyvius tarptautinio bendradarbiavimo sprendimus.

Ministras L. Linkevičius dar kartą patvirtino Lietuvos įsipareigojimą daugiašališkumui, kalbėjo apie poreikį užtikrinti lyčių lygybę pandemijos kontekste, ragino tarptautinę bendruomenę mažinti technologinę atskirtį tarp valstybių.

„Daugiašališkumo aljansas“ (angl. Alliance for Multilateralism) tai Vokietijos ir Prancūzijos užsienio reikalų ministrų 2019 metais įsteigta iniciatyva – neformalus tinklas šalių, kurias vienija tikėjimas ir parama taisyklėmis pagrįstai tarptautinei tvarkai.

Daugiašališkumo aljanso šalys siekia globalius iššūkius spręsti daugiašaliuose formatuose, nes tai yra tarptautinio stabilumo garantas.

konspirologija, eschatologija, naujoji pasaulio tvarka, prognozės, Lie

Komentaras: pagalvojus, galbūt klystu, tai tik mano asmeninė nuomonė, ar tik šiuo pasisakymu šis ponulis pradėjo vykdyti Naujosios Pasaulio Tvarkos (NWO) reikalavimus? Vykdo pagal JT pasirašytus dokumentus su pavadinimu "nauja pasaulio tvarka", kurio įgyvendinimas skaičiuojamas nuo 2021 iki 2030 m. laikotarpiui. Šiam laikotarpiui nustatomi šie tikslai (išskyriau jų vadinamą „Daugiašališkumo aljansas“, turbūt tai pirma fazė):

- vieningos pasaulio vyriausybės įsteigimas;

- negryni pinigais bendra pasaulio valiuta;

- centrinis / jungtinis, vienas pasaulio bankas;

- vieninga pasaulio kariuomenė;

- nacionalinio suvereniteto panaikinimas;

- privačios nuosavybės panaikinimas;

- šeimos instituto panaikinimas;

- pasaulio gyventojų skaičiaus mažinimas;

- gyventojų skaičiaus augimo ir tankumo kontrolė;

- privalomos daugkartinės vakcinacijos;

- universalios bazinės pajamos;

- atlyginimų panaikinimas;

- mikroschemos implantavimas į žmogaus kūną, kad būtų galima pirkti, mokėti, keliauti ir kontroliuoti asmens judėjimą;

- socialinio reitingo įvedimas (kaip Kinijoje);

- daugybė elektroninių prietaisų bus prijungti prie 5G sistemų;

- vyriausybė perims teisę auginti vaikus;

- privačios mokyklos, universitetai ir kitos švietimo įstaigos. institucijos atiteks valstybei;

- privačių transporto priemonių panaikinimas;

- visų privačių įmonių panaikinimas;

- oro transporto srityje keleivių skaičius bus ribojamas iki minimumo;

- žmonių koncentracija specialiose zonose (priemiesčiuose);

- drėkinimo sistemų panaikinimas;

- privačių įmonių žemės ūkio sektoriuje panaikinimas, įskaitant gyvūnų nuosavybės draudimą;

- privataus būsto panaikinimas;

- žemės naudojimo apribojimas;

- uždrausti visas natūralias (ne sintetines) priemones;

- draudimas taikyti visus netradicinius gydymo metodus (natūropatija);

- visų rūšių iškastinio kuro draudimas.

Ir dar klausymas, nuo kada užsienio reikalų ministerija yra atsakinga už sveikatos apsaugą, skaitmenizavimą, lyčių lygybę, bei kovai su klimato kaita? Na dėl, skaitmenizavimo, lyg galimas dar variantas, tačiau dėl kitų... kyla didelių klausymų, ką iš tikro jie ten nagrinėjo ir kokius klausimus... Nebedaug liko, kad vaikai, būtų perimti valstybės, bei šeimos instituto panaikinimas, ateina lyčių lygybė. Kiek liko iš šio sąrašo? nebedaug... tai kur tie žmogeliai, kuriai, teigė, kad tai nesąmonė... Tad, reiktų labiau pasidomėti... Todėl, vertėtų vis labiau sekti šio ponulio pasisakymus... o mums stebėti įvykių raidą. Tai mano asmeninė nuomonė, kuri gali ir nesutapti su jūsų. Bet šį sąrašą reiktu pasidėti... ir braukti, kas bus įgyvendinta, o jis tikrai bus. O, ką jūs manote, apie tai? Pasidalinkite komentaruose, tai labai įdomu... gal tik man tokia paranoja?!

Daugiau skaitykite Koks Bus Naujas Ir Nuostabus Pasaulinis Pasaulis?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.10.2020 laikas 09:07 Ligų diagnostika pagal veidą

Ligų diagnostika iš veido bruožų buvo taikoma dar senovės Graikijoje. Dėl to kartais ši sritis vadinama graikų medicina. Pastebėta, kad veido išraiška ir bruožai išduoda ne tik emocijas, bet ir sveikatos būklę. Neretai veidas išduoda ligą gerokai prieš pasirodant jos simptomams.

...

Skaityti daugiau

28.10.2020 laikas 08:24 Ko vyrai labiausiai gailisi po skyrybų?
Jūs susiriejote. Tu raudi užsidariusi vonioje, mylimasis ramiai įsijungia televizorių. Beširdis ožys! Ne. Jis dėl to jūsų kivirčo ir apskritai santykių problemų sielojasi dar stipriau nei tu.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 18:58 Požeminiai senųjų žmonių “keliai” - nuo Turkijos iki Škotijos
Yra kelios teorijos, aiškinančios, kodėl buvo sukurtos šios tunelių sistemos. Viena teorija teigia, kad jos buvo pastatytos apsaugai sunkiais laikais. Kita teorija aiškina, kad kažkas lėtai keliaudavo šiais senoviniais keliais iš punkto A į punktą B ir t.t. Galimai tai buvo prekybiniai keliai tarp s...

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 09:53 Kaip tinkamai paruošti žiemai jurginus
Vienos iš gražiausių rudens gėlių – jurginai lauke nežiemoja. Apie tai, kaip juos iškasti ir tinkamai paruošti žiemos saugojimui, pasakoja gėlininkė Aliona Ušanovienė, kuri pati augina šias  gėles.

Skaityti daugiau

27.10.2020 laikas 08:57 Viena civilizacija šią technologiją naudojo dar prieš tūkstantmečius
Mokslininkai išsiaiškino, kad majai į savo miestą Tikalį gabenosi mineralą ceolitą ir naudojo jį vandens filtravimui tūkstančius metų prieš tai, kai tai sugalvojo kitos civilizacijos. Vandens filtravimas majų mieste greičiausiai buvo daug geresnis už bet ką, ką žinojo europiečiai, po 1500 metų užkar...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau