Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 22

Koks Bus Naujas Ir Nuostabus Pasaulinis Pasaulis?

Kas yra Naujoji Pasaulio Tvarka (NWO) šiandiena žino kiekvienas sąmokslo teoretikai ir eschatologai, be to eschatologai taip pat žino, kad senovės pranašysčių realizavimo laikas jau atėjo. NWO planai taip pat yra žinomi, bent jau bendrais bruožais - NWO idėjos yra propaguojamos visur, nors jos nebuvo skelbiamos atvirai. Nors apie tai, tiesiogiai niekas nekalba, kodėl? Šiaip ar taip - taip visi galvojo anksčiau.

Tačiau, paaiškėjo, kai atrado ponas Amnon Yitzhak , vienas garsiausių Izraelio rabinų, apie kurį galima perskaityti čia - planai sukurti naują ir nuostabų pasaulį jau buvo išdėstyti JT dokumentuose paprastu tekstu. Pateikiamas vaizdo įrašas su vokiečių kalbos subtitrais, teko truputi paversti:

Priešais mane yra JT dokumentas, su pavadinamu „nauja pasaulio tvarka“, kurio įgyvendinimas skaičiuojamas nuo 2021 iki 2030 m. laikotarpiui. Šiam laikotarpiui nustatomi šie tikslai:

- vieningos pasaulio vyriausybės įsteigimas;

- negryni pinigais bendra pasaulio valiuta;

- centrinis / jungtinis, vienas pasaulio bankas;

- vieninga pasaulio kariuomenė;

- nacionalinio suvereniteto panaikinimas;

- privačios nuosavybės panaikinimas;

- šeimos instituto panaikinimas;

- pasaulio gyventojų skaičiaus mažinimas;

- gyventojų skaičiaus augimo ir tankumo kontrolė;

- privalomos daugkartinės vakcinacijos;

- universalios bazinės pajamos;

- atlyginimų panaikinimas;

- mikroschemos implantavimas į žmogaus kūną, kad būtų galima pirkti, mokėti, keliauti ir kontroliuoti asmens judėjimą;

- socialinio reitingo įvedimas (kaip Kinijoje);

- daugybė elektroninių prietaisų bus prijungti prie 5G sistemų;

- vyriausybė perims teisę auginti vaikus;

- privačios mokyklos, universitetai ir kitos švietimo įstaigos. institucijos atiteks valstybei;

- privačių transporto priemonių panaikinimas;

- visų privačių įmonių panaikinimas;

- oro transporto srityje keleivių skaičius bus ribojamas iki minimumo;

- žmonių koncentracija specialiose zonose (priemiesčiuose);

- drėkinimo sistemų panaikinimas;

- privačių įmonių žemės ūkio sektoriuje panaikinimas, įskaitant gyvūnų nuosavybės draudimą;

- privataus būsto panaikinimas;

- žemės naudojimo apribojimas;

- uždrausti visas natūralias (ne sintetines) priemones;

- draudimas taikyti visus netradicinius gydymo metodus (natūropatija);

- visų rūšių iškastinio kuro draudimas.

Tai yra dokumento turinys. Kas turi ausis, tegul girdi. Net Egipto faraonas buvo gailestingesnis už šią šėtonišką sistemą. Negaliu patikėti savo akimis, kas parašyta šiame dokumente. Tačiau giliai įkvėpkite ir nenusiminkite, nes valdžios vairas yra Dievo rankose.

Jei mes arba vienas iš mūsų skaitytojų būtų susipažinęs su šiuo planu prieš 10 ar daugiau metų, jo įgyvendinimo galimybę įvertintume kaip 2100 metus ar net daug vėliau - labai sunku atlikti aukščiau išvardytas užduotis. Tačiau sprendžiant iš COVID-19 pandemijos dinamikos, viskas įgyvendinama tiesiai prieš mūsų akis. Smulkus verslas po pavasario užsikimšimo jau beveik nestovi ant kojų, tačiau dar vienas karantinas jį tikrai užbaigs.

Tada liks valstybės, kurias teks panaikinti. Tačiau net ir čia, kaip sakė ponas Gorbačiovas, procesas prasidėjo. Taigi, jei anksčiau žemės rutulyje reikėjo pažymėti šalis vėliavomis, kur nėra protestų ir riaušių, tai dabar, matyt, be vėliavos liko tik Antarktida. Jei globalistams pavyks palaužti ir JAV - tada jie su kitomis šalimis susitvarkys labai greitai, pakaks surengti nedidelį pasaulinį karą. Nors jie gali ir pradėti nuo karo, todėl stebime įvykių raidą. Ši, nuomonė mano asmeninė, todėl nereiškia, kad taip gali būti... Tačiau, reiktu patiems pasidomėti ir paskaityti šiuo dokumentus... ir patiems stebėti įvykių eigą, pagal šiuos pateiktus tikslus...

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
23.10.2020 laikas 10:24 Kodėl protingos merginos atsisako sekso per pirmąjį pasimatymą
Retai kada merginos eina į pirmąjį pasimatymą su vaikinu nusiteikusios vienos nakties nuotykiui. Dauguma jų trokšta užmegzti ilgalaikius santykius ir nori, kad patinkantis vaikinas pakviestų susitikti dar kartą.

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:12 Skruzdėlės – ilgiausiai gyvenantys vabzdžiai pasaulyje
Ar galite įsivaizduoti, kad viename vidutinio dydžio skruzdėlyne gyvenančių rudųjų miško skruzdėlių skaičius prilygsta visos Lietuvos gyventojų skaičiui?

Skaityti daugiau

23.10.2020 laikas 08:03 Supergigantė žvaigždė „Betelgeizė“ yra mažesnė, nei buvo manyta
riono žvaigždyne matoma Betelgeizė yra viena ryškiausių nakties dangaus žvaigždžių. Ji yra daug kartų masyvesnė už Saulę ir jau artėja prie gyvenimo pabaigos, o astronomiškai netolimoje ateityje sprogs supernova.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 22:10 Poros santykiai baigiasi po romantikos. 7 meilės žingsniai. 7 vedybinio gyvenimo etapai

Poros santykiai susideda iš 7 etapų – jei žmonės tai žinotų, nebūtų 80 proc. skyrybų. Santuokinis gyvenimas susidaro iš 7 etapų. Norint pajusti tikrą meilę šeimyniniame gyvenime, reikia vienas kitą pažinti, susidraugauti, o paskui jau pamilti. Daugelis meile laiko pirmą susižavėjimo fazę.

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 19:15 Pagrindinis Rusijos mūšis su COVID prasidės gruodžio 15 dieną?

Kaip praneša MK, 2020 metų spalio 15 d., Sterlitamako mieste, Baškirijoje, pagreitintu tempu buvo pradėta statyti „nauja infekcinių ligų ligoninė“, kuri bus statoma visą parą ir bus baigta iki gruodį. Ne gana to, gruodžio 15 d., ligoninė priims pirmuosius klientus.

...

Skaityti daugiau

22.10.2020 laikas 17:35 Liaudiška Išsmintis Nuo Įvairių Negalavimų
Motulė gamta visada turi daugybę receptų nuo įvairių negalavimų. Tik reikia žinoti ir tinkamai naudotis šiais turtais. Ne paskutinę vietą, gydant daug ligų, užima baltažiedės robinijos.

Skaityti daugiau