Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 11

Magija. Žvakių spalvų reikšmės

Geltonos, žalios, mėlynos, rožinės ar violetinės periodai... Būna juk visokių, kai pirmenybę atiduodame tam tikrai spalvai. 

Šįkart apie žvakes, kurias uždegame namuose. Kai kada jų spalvą deriname prie interjero, retkarčiais renkamės jas intuityviai (taip galėsime sužinoti, kokį slaptą mūsų sielos norą jos atskleidžia), o galime pirkti tikslingai, kai siekiame numatyto efekto.

spalvos reikšmė, žvakių spalvos, žvakių magija, magija, žvakės,spalvos

Balta

Magiška spalvos reikšmė: plačiai suvoktas moteriškumas, įvairiausi reikalai, susiję su moterimis, motinyste, partneryste, namais, šeima, vaikais. Ši spalva gydo, taip pat simbolizuoja saugumą, intuiciją.

Baltų žvakių magija. Padeda išvalyti namus nuo juose tvyrančios blogos energijos. Balta skleidžia saugumą ir harmoniją. Ji saugo sveikatą ir gerina pašlijusią. Balta taiso santykius su kitais žmonėmis. Baltas žvakes galima uždegti ir už mirusių žmonių sielas, kad jos keliautų sau ramybėje, ypač jei tie žmonės mirė kentėdami, patyrė daug skausmo. Jeigu mums svarbiame rituale pritrūkstame kokios nors spalvos žvakės, ją gali pakeisti balta, nes ji savyje turi visas spektro spalvas. Baltas žvakes tinka deginti namuose, kai laukiamės ir vaikams gimus, kai pereiname iš vieno gyvenimo etapo į kitą, kai vieni santykiai baigiasi, o kiti prasideda.

Raudona

Magiška spalvos reikšmė: drąsa, kerštas, priešų nugalėjimas, seksas, vaisingumas, kraujo ligų gydymas.

Raudonų žvakių magija. Jos simbolizuoja vaisingumą. Galima uždegti, kai atliekami ritualai patraukti tam tikro asmens dėmesį ar tiesiog siekiant meilės, sekso arba keršto. Raudonos žvakės tinka, kai jūs ar jūsų artimieji, gyvenantys bendruose namuose, yra pervargę, jiems trūksta energijos, kai serga tam tikromis kraujo ligomis, kai būna perbalę, nusilpę, kai trūksta drąsos ar kūrybinių impulsų.

Geltona

Magiška spalvos reikšmė: intelektualumas, pasitikėjimas savimi, darbo keitimas, atmintis, mokesčiai, gydymas, baimė.

Geltonų žvakių magija. Žadina, aktyvina protinę veiklą, tinka mokslininkams, mokiniams, studentams ir bet kam, kai reikia įsisavinti naują informaciją, kai laukia labai svarbus pokalbis. Geltonos žvakės didina fizinį patrauklumą, dėl to sulaukiame daugiau dėmesio. Jos naudojamos ritualuose, kuriais norima pritraukti turtus, pinigus, didinti optimizmo savyje ir aplinkoje. Geltonas žvakes galime uždegti prieš kelionę, tada ji bus saugi ir sėkminga.

Oranžinė

Magiška spalvos reikšmė: kūrybingumas, spontaniškumas, sėkmė, bendravimas, komunikacija.

Oranžinių žvakių magija. Šios spalvos prireiks, kai norėsime pataisyti santykius su žmonėmis, gerinti komunikaciją, kai prašysime pagalbos, įveikiant kasdienius rūpesčius. Oranžinės žvakės leis priartėti prie to, ko trokštame, pavyzdžiui, sutikti svajonių partnerį ar gauti išsvajotą darbą. Jos taip pat padeda įveikti tingulį, užsispyrimą.

Violetinė

Magiška spalvos reikšmė: išmintis, sąmoningumas, įkvėpimas, nušvitimas, moteriškumas, atsinaujinimas.

Violetinių žvakių magija. Padeda vystyti dvasingumą, medituoti, stiprinti intuiciją, nusiraminti. Violetinės žvakės naudojamos ritualuose, kai stengiamės nuimti užkerėjimą, kai norime išgydyti fizines ir dvasines ligas. Violetinę pasitelkiame, kai siekiame vidinės ramybės, atsipalaidavimo, sumažinti kaltės jausmą ir padidinti savivertę.

spalvos reikšmė, žvakių spalvos, žvakių magija, magija, žvakės

Mėlyna / žydra

Magiška spalvos reikšmė: vyrų vaisingumas, sveikata, turtas, teisiniai reikalai, vystymasis, sėkmė.

Mėlynų žvakių magija. Visų mėlynos atspalvių žvakės gali būti naudojamos ritualams, skirtiems dvasiniam vystymui, tobulėjimui, kai siekiame ramybės. Jos taip pat tinka saugoti namų židinį, pritraukti laimę ir harmoniją, išvalyti namų atmosferą. Mėlynos žvakės padeda atsikratyti blogų įpročių. Po audringų ginčų ar pykčių jos atkuria ramybę namuose. Taip pat padeda įveikti skrydžio baimę ir nerimą prieš kelionę.

Žalia

Magiška spalvos reikšmė: patrauklumas, gausa, malonumas, meilės ryšys.

Žalių žvakių magija. Šios spalvos žvakių liepsna atneša palengvėjimą, susitaikymą, ramybę, turtus, taip pat – atjaunėjimą, gerovę, fizinę stiprybę ir sveikatą. Jas naudojame, kai siekiame atstatyti emocinę pusiausvyrą, kai ieškome darbo ar norime didesnio atlyginimo. Žalia taip pat saugo mus darbo vietoje.

Rožinė

Magiška spalvos reikšmė: intuicija, jaunystė, harmonija, ištikimybė, lytinis potraukis.

Rožinių žvakių magija. Padeda atkurti nutrūkusius santykius, santarvę ir šiltą bendravimą poroje ir su draugais, kitais žmonėmis. Jei rožines žvakes deginame, kai laukia sunkus pokalbis ar jis vyksta, jos padeda išsiaiškinti nesusipratimus, nesusikalbėjimus. Rožinės žvakės, jei dažnai jas uždegsime, pagreitins trokštamo kūdikio atsiradimą namuose.

Juoda

Magiška spalvos reikšmė: sunkumų įveikimas, savidisciplina, drausmė, pasveikimas nuo ligų, psichikos apsauga.

Juodų žvakių magija. Išlaisvina nuo blokadų (vidinių slenksčių, kuriuos susikuriame savyje), leidžia išspręsti užstrigusias situacijas, taip pat stumia, varo ligas iš organizmo, naikina juodosios magijos poveikį. Deginamos juodos žvakės saugo nuo nepageidaujamų permainų.

Ruda

Magiška spalvos reikšmė: stabilumas, solidumas, atsakingumas, šeima, sąžiningumas.

Rudų žvakių magija. Gerina finansinius reikalus, padeda susikaupti, harmoningai veikia pasąmonę, aštrina aiškiaregiškus gebėjimus. Rudos žvakės padeda įgyti žinių, atitaisyti žalą, kurią patys padarėme, taip pat mažinti stresą. Jos padeda išvengti finansinių sunkumų.

Auksinė

Magiška spalvos reikšmė: gydymas, viltis, individualumas, valdžia.

Auksinių žvakių magija. Jos naudojamos finansus, turtinę padėtį gerinančiuose ir ją saugančiuose ritualuose. Auksinės žvakes deginame, kai siekiame į gyvenimą pritraukti laimę ir pataisyti ar gerinti materialinę padėtį. Jos gali pasitarnauti šalinant ligas ir stiprinant aurą. Verta uždegti auksines žvakes, kai jaučiamės vieniši, jos į mūsų gyvenimą pakvies įdomių žmonių.

Pilka

Magiška spalvos reikšmė: saugumas, solidumas, savikontrolė, profesionalumas, diplomatiškumas.

Pilkų žvakių magija. Šalina baimę ir nerimą, neutralizuoja neigiamų blogų jėgų poveikį. Padeda išsaugoti socialinį statusą, įtaką ir valdžią.

Sidabrinė

Magiška spalvos reikšmė: pusiausvyra, ramybė, apsivalymas.

Sidabrinių žvakių magija. Simbolizuoja neigiamų jėgų naikinimą ir pusiausvyros atstatymą. Deginamos sidabrinės žvakės aštrina intuiciją, padeda medituoti, apvalo ir saugo. Šios spalvos žvakės suteikia visokeriopą apsaugą – gina nuo blogio, destruktyvių jėgų, neutralizuoja sudėtingas situacijas. Pritraukia laimę, romantinę meilę, grožį ir meną.

Purpurinė

Magiška spalvos reikšmė: intuicija, gilus susikaupimas, ištikimybė, atsakingumas.

Purpurinių žvakių magija. Simbolizuoja meilę, grožį ir didina savigarbą, savivertę. Jei deginame vieną purpurinę žvakę, ši sukelia greitas dvasines permainas ir gydo. Šios spalvos žvakės naudojamos ritualuose, kai norime išsilaisvinti iš praeities, sustiprinti savo aurą, padidinti savivertę.

Astromanija.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.09.2020 laikas 07:35 Vangos pasekėjai įsitikinę: „Ji pranašavo, kad korona bus tarp mūsų“
Teigiama, kad akloji mistikė Baba Vanga išprognozavo koronaviruso protrūkį 1996 m. Manoma, kag Bulgarijoje gimusi Baba numatė rugsėjo 11-osios katastrofą ir „Brexit“, o dabartinė pandemija yra viena iš jos pranašysčių....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau