Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 2

Būrimas, kas jums labiausiai neduoda ramybės?

Žvakučių testas atskleis jūsų vidinę būseną ir padės geriau suprasti savo paties jausmus. Tereikia pasirinkti vieną spalvą.

Kiekvienas žmogus turi mėgstamas spalvas, o kartais jo prioritetai keičiasi. Tai nėra lengvabūdiškumas – pasirinkta spalva atspindi žmogaus nuotaiką ir mintis. Taigi pasirinkę žvakutės spalvą, sužinosite, kokios mintys šiuo metu nepalieka jūsų ramybėje.

Juoda žvakė

Be reikalo juoda spalva laikoma nelaimės simboliu. Daugelį žmonių jį slegia, bet tai nebūtinai reiškia kažką blogo. Visgi jūsų pasirinkimas byloja, kad šiuo metu jaučiatės netvirtai ir jums reikia aplinkinių pagalbos ir palaikymo. Jo dėka pasijustumėte turintys daugiau jėgų šiais nelengvais laikais.

Violetinė žvakė

Šis atspalvis byloja, kad jums trūksta pasitikėjimo savimi. Jus šiomis dienomis daug kas baugina, bet jūs stengiatės nerimą įveikti. Taip pat jūsų pasirinkimas byloja apie nuovargį ir saugumo poreikį. Jums vertėtų įsiklausyti į save ir mažiau dėmesio kreipti į aplinkinių nuomones.

Balta žvakė

Ši spalva byloja apie dvasinį tyrumą. Balta žvakė padės jums susigaudyti savo mintyse ir teisingai susidėlioti prioritetus. Jūs ir pats stengiatės save geriau suprasti. Užsidekite žvakelę, kai norėsite rasti atsakymą į ramybės neduodantį klausimą – ji turėtų padėti.

Mėlyna žvakė

Ši spalva bylioja apie valios jėgą. O jei manote, kad valios jums trūksta, vertėtų susirasti mėlyną žvakutę ir ją kartais užsidegti. Tai ir sukurtų raminančią atmosferą, ir pagerintų nuotaiką. Juk jūs neretai jaučiatės aplinkinių išvargintas ir jums trūksta poilsio.

Žalia žvakė

Ši spalva simbolizuoja ramybę ir tuo pačiu suteikia gyvybinės energijos. Galbūt ją pasirinkote todėl, kad jums šiuo metu dvasinės ramybės trūksta, o gal tiesiog norėtumėte gražiai praleisti laiką gamtoje.

Geltona žvakė

Jūs nuolat viskuo domitės ir siekiate įgyti naujų žinių. Geltona spalva tai skatina, tad verta pasistengti, kad, kai mokotės, jos būtų jūsų aplinkoje. Geltoni akcentai stimuliuos už žinių įsisavinimą atsakingas smegenų dalis.

Raudona žvakė

Raudona spalva reiškia, kad esate ryškaus charakterio asmenybė. Dažnai užsipliekiate, bet nesunkiai ir nurimstate. Nors raudona spalva – ugnies simbolis, reikia atminti, kad ugnis ne tik degina, bet ir šildo.

Šaltinis lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
04.12.2020 laikas 21:27 Namų vaistinėlė: Putinai gelbsti nuo peršalimo
Putinų arbatos skonis ir aromatas man pažįstami nuo vaikystės. Močiutė visada ruošdavo šį gėrimą, kai šeimoje kas nors susirgdavo peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 21:04 Citrina prieš hipertoniją ir reumatizmą
Jei pajutote nemalonius pojūčius gerklėje, perštėjimą, neskubėkite griebtis medikamentų. Jums puikiai gali padėti citrinų nuoviras. Į nedidelį emaliuotą puodą išspauskite 3 citrinų sultis, truputį pašildykite ant mažos ugnies, nevirinkite....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 20:37 Namų vaistinėlė: 4 receptai nuo kosulio
ik kosuliui prasidėjus, padės imbieras, iš tarkuotos imbiero šaknies (1 šaukštas), citrinos ir medaus paruoškite arbatą. Ją gerkite kas 1-1,5 valandos. Sloga praeis po 1-2 stiklinių, o kosulys - po 5-6. Dar patartina sukramtyti česnako skiltelių....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:58 Johns-Hopkins researcher says CDC data show COVID-19 has NO effect on percentage of death in older people
When all is said and done, Americans — and the world — are going to discover that while the COVID-19 virus is real as was the pandemic, virtually nothing we’ve been told about the infection morbidity rates has been accurate....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:38 Election findings could ‘Easily’ overturn 3 states, data analyst concludes
WASHINGTON—The former data and strategy director for President Donald Trump’s 2016 election campaign says he has found enough evidence to suggest the election results could be “easily” turned to favor the current president....

Skaityti daugiau

04.12.2020 laikas 22:03 Moderna to start testing its mRNA COVID-19 vaccine on children – are parents really letting their kids serve as guinea pigs?
Moderna has announced that it will start testing its COVID-19 vaccine in children in a large, late-stage trial. The U.S. National Library of Medicine’s registry indicates that the study will include 3,000 participants aged 12 to 17....

Skaityti daugiau