Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 25

Malda iš tikrųjų turi galią gydo visas ligas!

Malda gali išgydyti, ir tai kalba mokslas!

Daktaras Endriu Niubergas, JAV Tomo Džefersono universiteto profesorius, atliko magnetinio rezonanso tyrimus ir pastebėjo, kad malda ir meditacija tikrai galingos.

Kai mes atliekame šias praktikas reguliariai, mūsų smegenys didina kaktinės dalies ir kalbos srities, kaip ir bendravimo, aktyvumą.

Tai reikia suprasti kaip fizinę treniruotę protui, kas įtakoja įvairių susirgimų išgijimą ir net smegenų vystymąsi.

Gerai, kad jums nereikia būti vienuoliu ar vienuole, kad mėgautumės gėriu., kurį teikia malda ir meditacija.

Rūpinkitės savimi, vertinkite savo gyvenimo akimirką ir būkite sveiki skaitydami paranormal.lt!

Kad prieitų išvados, jog šios praktikos iš tiesų svarbios, daktaras Endriu atliko šį eksperimentą:

Jis pasiūlė pagyvenusiems žmonėms, kurie turėjo problemų su atmintimi, dalyvauti tyrime, kad stebėtų juos maldų ir meditacijų metu bei po jų.

Anlizę atliko kasdien po 12 min 8 savaites.

Rezultatas buvo ypač teigiamas prioritetams, kuriems malda ir meditacija darė įtaką.

Įdomiausia, kad daktaras Endriu tvirtina, kad mūsų smegenys tikrai turi struktūrą, kuri kinta nepriklausomai nuo religijos.

Kitas tyrimas, publikuotas žurnale Cancer Society, parodė, kad pacientai su stipriais dvasiniais įsitikinimais geriau reaguoja į gydymą ir turi mažiau simptomų.

Tyrimas buvo atliekamas su 40000 pacientų.

Tyrėjai iš Vėžio Centro Moffitt Florodoje pastebėjo, kad tie, kurie tiki maldos ir meditacijos galia, turi geresnę fizinę ir psichinę sveikatą, nei netikintys ir nepraktikuojantys meditacijos.

Šitie žmonės taip pat turi geresnį santykį su socialine aplinka.

Iš viso to mes galime apibendrinti, kad tikėjimas ir meditacija daro mus sveikais žmonėmis.

Ir kad žmogus remiasi į tris atramas: fizinę, mentalinę ir dvasinę.

Argi tai ne stebuklas?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.09.2020 laikas 22:23 Organizmo valymas: pasiruošimas šaltajam sezonui
Ežiuolė ne veltui dar vadinama „kraujo valytoja“. O švarus kraujas - sveikas organizmas. Šis augalas aktyviai valo limfinę sistemą, kraują, inkstus ir kepenis.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 21:43 Kaip padidinti hemoglobino kiekį be vaistų

Sumalkite (praleiskite per) mėsmalę, tada sumaišykite 0,5 kg džiovintų abrikosų, razinų, nuluptų graikinių riešutų ir citrinų (su žievelė). Įdėkite 0,5 l medaus. Laikyti šaldytuve. Vartokite po vieną šaukštą 3 kartus per dieną. Galima užtepti ant batono ar duonos ir užsigerti arbata su citrina.

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 19:44 Filipas Šnaideris ir požeminės NSO bazės
Ateiviai jau seniai turi požemines bazes Žemėje. Jie sudarė slaptą sutartį su JAV vyriausybe. Jų tikslas – įtvirtinti savo viešpatavimą planetoje, pakeisti žmonių prigimtį ir paversti juos būtybėmis su tam tikromis užprogramuotomis. Šią neįtikėtiną programą viešai demaskavo amerikiečių inžinierius F...

Skaityti daugiau

29.09.2020 laikas 08:23 Geriausi liaudies medicinos gydymo būdai nuo sąnarių skausmo

Sąnariai - labai svarbi mūsų organizmo dalis. Juk kaip sakoma, netepsi - nevažiuosi. Kaip sąnarius tausoti ir jais rūpintis, jeigu pradeda skaudėti, pataria liaudies medicina.

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:38 Piratai ir lobiai „Lutine“
Ant krėslo kuriame sėdi anglų „Lloyd“ draudimo kompanijos prezidentas, išrėžtas užrašas: „Šis krėslas padarytas iš Jos Didenybės laivo „Lutine“ vairo, laivas sudužo 1799 metų spalio 9 dieną, žuvo visi laive buvę žmonės, išskyrus vieną“....

Skaityti daugiau

28.09.2020 laikas 21:02 Antpilas apsaugo nuo insulto
Šis augalas yra absoliučiai nepakeičiamas gydant ir atsigaunant po insulto, nes sumažina cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoja medžiagų apykaitą, tonizuoja nervų ir širdies bei kraujagyslių sistemas.

Skaityti daugiau