Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 12

Matrica? Mandelos Efektas, Ar Slaptas Elito Ženklas?

2020 m. kovo 11d. visą parą veikiančiame „Sky News“ kanale pasirodė labai keistas vaizdo įrašas, kuris pirmiausia sutrikdė britus, o po to visą anglišką internetą.

Vaizdo įraše matomas britų konservatorių partijos politikas Rishi Sunak, kuris nuo 2020 m. dirba iždo vyriausiuoju sekretoriumi. Naujienose kalbama apie biudžetą, kurio projektas, aišku, buvo Didžiosios Britanijos parlamentaro aplanke.

Aplankas su biudžeto detalėmis išeinant parlamentaro buvo raudonos spalvos. Tačiau, kai Rishi Sunak praėjo automobilį, aplankas staiga pasidarė žalias. Kaip tai įmanoma?

Šis „Sky News“ televizijos kanalas transliuojamas visame pasaulyje. O nuo 1989 m. vasario mėn., tapo pirmuoju UK visą parą veikiančiu naujienų kanalu...

Klausymas, kodėl tokia rimta televizija, turinti 150 milijonų žmonių auditorija, turėtų rodyti tokius triukus? Ar tai nėra triukas, o realybė?

Yra keli šio stebuklo paaiškinimai:

1. Kalbama apie kažkokį „Mandelos efektą“, tačiau, tai tiktu, tik pagreitintame variante: kai pakeičiama pasąmonė, tiesiai priešais žiūrovus.

2. Kitas variantas mes gyvename „Matricoje“ ir dabar, galimai, jos programuotojai kažką keičia. Manoma dar, kad „Matricoje“ sutrikimai įvyko, dėl „Covid-19“ viruso. Žinoma, kompiuteriai su šiuo virusu neturi nieko bendro, tačiau taip būna: jeigu iš žaidimo erdvės vienu metu pasišalina labai daug vartotojų per labai trumpą laiką, tai žaidimas „mes matricoje“ trūkinėti, kol per tam tikrą laiką „Matricos“ serveris negauna duomenų apie pasišalinusius vartotojus.

3. Tiesa sakant, tai galimai „Sky News“ programuotojų manipuliacijos, ne tam sužavėti jų triukais, o turint tikslą, transliuojant slaptą ženklą, suprantamą tik jo gavėjams.

Tačiau, tai ne galutinė tiesa, bet kas įvyko, tai realiausias paaiškinimas. Manoma, spalvos pakeitimas yra savotiška slapta žinutė, o žinia, matyt, yra labai svarbi ir skubi, jei jie negalėjo palaukti, kol pasirodys naujas „The Economist“ leidimas, o paleido ją tiesioginiame eteryje.

Bet kokia tai žinutė? Komanda slėpkitės bunkeryje, laukdami artėjančio branduolinio karo? Artėjančios rinkos žlugimo signalas? „Covid-19“ epidemijos informacija?  Artėja prie Žemės Nibiru, ženklas, ar ateivių laivynas? Nežinome atsakymo į šiuos klausymus, todėl belieka tik stebėti įvykių seką.

Sąmokslo teorijos su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau