Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Astralinis Pasaulis » 2021 » Vasario » 24

Mirtis – tai tik šio gyvenimo laikotarpio kulminacija

Sen Žermenas – dabartiniu metu yra Pakylėtasis Valdovas, kitaip dar vadinamas Naujosios Epochos Hierarchu.
XVIII amžiuje savo paskutiniame įsikūnijime būdamas grafu Sen Žermenu darė didžiulę įtaką pasaulinės istorijos eigai.
 
Ką ši iškili istorinė figūra sakė apie mirtį? Žemiau pateikiame Violetos Petraitienės “priimtą” Sen Žermeno laišką apie mirtį ir tai kas mūsų laukia po jos.

 
Žmonės nuolat gauna mokymus. Jūs žinote visą tiesą apie gyvenimą čia ir dabar, ir apie gyvenimą anapus. Bet jūs nuolat ieškote informacijos ir tikitės atrasti kažką naujo, neįprasto, paslaptingo. Ir taip jūs darote esminę klaidą. Ieškote stebuklų išorėje.
 
Niekada neįmanoma pasiekti ar suvokti daugiau paslapčių, neįdėjus pastangų į savo charakterio formavimą, į gyvensenos formavimą. Tik savo vidinių pastangų dėka išmokę įvaldyti save ir suvaldyti savąjį ego, tik tada galima pasiekti žinojimą, išmintį, didžiąją Visatos paslaptį. Galite teoriškai daug ką žinoti, bet jūs gyvensite eilinį vienadienį gyvenimą, kuris įsikūnijusiai sielai neduoda naudos.
 
Tik jūsų pačių sugebėjimas suprasti save, sugebėjimas išjausti pačius geriausius jausmus atveria jums jūsų pažinimo vartus. Niekas kitas jums nepadės. Jeigu pats tingėsi keistis – kitas tau nepadės, nei energetiniu apvalymu, nei energijų papildymu. Žmogus yra savo gyvenimo valdovas. Ir jeigu jis mano, kad pačiam įdirbio suformuoti nereikia – tai tikrai niekas kitas to už jį nepadarys.

Todėl ir toliau gyvenimas slinks be prasmės ir be džiaugsmo. Jūs iš aplinkos (tiek materialios, tiek nematerialios) galite priimti tiek, kiek tai iš tikrųjų leidžiate. Ir tai nepriklauso nuo jūsų troškimų. Tai priklauso nuo vidinių pasiekimų, nuo ketinimų tyrumo, nuo motyvacijos.

Išmintingais žodžiais gali pasinaudoti tik išmintingi žmonės, kurie yra išgyvenę ir suvokę kiekvieną jiems duotą gyvenimo pamoką. Gyvenimas jums nuolat duoda pamokas. Ar jas matote, ar jas suprantate? Pamoką reikia išmokti. O jeigu jūsų diena praeina nesuvokus kas ir kodėl joje įvyko, tai jūs neišmokstate jums gyvenimo duotos pamokos.

Pamirškite idėją, kad gyvenate tik vieną gyvenimą ir kad jums jį reikia tik kažkaip išgyventi, atitinkant arba nelabai atitinkant nustatytas normas. O pagal jūsų normas – senas žmogus laukia mirties, kaip egzistencijos pabaigos. Taip negali būti. Mirtis nėra egzistencijos pabaiga. Tai kulminacija šio gyvenimo laikotarpio. Ir mirčiai reikia pasiruošti. Teisingiau pasakius, svarbu visą gyvenimą gyventi, kad įvykdytum visas sąlygas ir pasiruoštum tikram išėjimui į kitą plotmę. Mirtis – ne pabaiga. Tai tik vieno kelio pabaiga, kuri apibrėžia kito kelio pradžią.

Jeigu mirsite, kaip dvasiškai nusilpę ir ne laiku pasenę žmonės, tai jūsų kito kelio pradžia bus apsunkinta. Jau nuo jūsų gimimo prasideda pasiruošimas išėjimui – mirčiai. O visas jūsų gyvenimas – tai pamokos, kurios keičia viena kitą ir leidžia jums bręsti, leidžia prasiplėsti sąmoningumui ir leidžia išsiskleisti vidinėms galioms. Mirtis – nėra pabaiga. Tai perėjimas ir jis turi įvykti su aukščiausiu pasirengimu.

Žmogus turi sugebėti visiems atleisti, turi jausti vidinį džiugesį, kad išeina pas Dievą, kad įvykdė visas jam skirtas užduotis, kad įgyvendino visus savo tikruosius planus, kad išmokė kitus tinkamai gyventi ir jiems padėjo, kai to reikėjo. Mirties akimirka atspindi, koks iš tikro buvo žmogaus gyvenimas. Ar jis buvo pilnavertis ar tik vienadienis gyvenimas, kuris neatnešė visiškai jokios naudos sielos brandai.

Žmogus į gyvenimą ateina brendimui. Ateina išskleisti pačias aukščiausias savo vibracijas, vadinasi ateina išspinduliuoti geriausius jausmus ir atskleisti geriausius savo talentus. Negalima ignoruoti savo talentų, negalima atsisakyti savo svajonių. Tai atėjo su jumis iš praeitų gyvenimų. Vadinasi, čia jau buvo atliktas įdirbis ir galbūt, šiame įsikūnijime jau galite atverti savo talentą žmonėms, galite išskleisti tai, ką esate subrandinę per daugelį įsikūnijimų. Logika dažnai neleidžia pasireikšti jūsų talentui.

Logika ne visados teisingai pataria, nes ji yra jūsų sąmoningumo dalis, kuris gali būti labai suvaržytas, užblokuotas. O įgimtas talentas – tai jau buvęs įdirbis. Ir nesvarbu ar tai talentas muzikai, dailei, ar žmonių gydymui, aplinkos priežiūrai ir t.t. Svarbu daryti tai, ką iš tikro mėgsti ir kai tavo darbas/kūryba tave džiugina ir kitiems suteikia malonumo.

Jūs nuolat gaunate pamokymus iš savo gyvenimo erdvės. Ji dažnai atsako į jūsų klausimus ar teisingai darote pasirinkimus. Ir jeigu pastebėtumėte kaip su jumis kalba aplinka, tai suvoktumėte kur darote savo klaidas. Viskas turi eitis lengvai ir paprastai. Jeigu jaučiate sunkumą ar didžiulę aistrą, tai pažiūrėkite, ką sako aplinka: palaiko jūsų idėją ar trukdo jai įsigyvendinti.

Jei viskas klostosi lengvai ir paprastai – jūs teisingame kelyje. Jei kažkas stabdo, tai gal jūs ne tą kelią pasirinkote, gal ne tokia jūsų gyvenimo užduotis. Stebėkite kur jus veda jūsų gyvenimas ir eikite tuo keliu. Eikite garbingai, eikite mylėdami jį ir visados prisiminkite: mirtis – tai ne kelio pabaiga, tai tik pasiruošimas naujai kelionei. Ir tam perėjimui į kitą būtį ir į kitą kelią, turite būti sąmoningai pasiruošę, kaip ir sąmoningai pragyvenę visą savo gyvenimą.

Sen Žermenas

Išvertė: Violeta Petraitienė, šaltinis: gyvenimokeliu.ucoz.com

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:28 Paslaptinga į ateivį panaši būtybė pastebėta vaikštinėjanti viduryje kelio
Bauginantį vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota į ateivį panaši būtybė, nufilmavo keli naktį keliu važiavę dviratininkai. Į ateivį panaši figūra buvo pastebėta virš Čadvos užtvankos (Chadwa Dam) tilto Džarkhando Hazaribagho (Hazaribagh) mieste...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 21:48 ŠOKAS: Sloan Kettering mokslininkai nustatė, kad mRNA inaktyvuoja vėžį slopinančius baltymus, o tai reiškia, kad ji gali skatinti vėžį
Ląstelėse yra slaptas informacijos sluoksnis, vadinamas pasiuntinių RNR, esantis tarp DNR ir baltymų, kuris yra labai svarbi jungtis. Dabar Sloano Ketteringo universiteto mokslininkai, sukrėtę visą vakcinų filosofijos pasaulį, nustatė, kad pati mRNA atlieka vėžį sukeliančius pokyčius - pokyčius, kur...

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 18:08 «Žmogus gali gyventi iki 280 metų»: Gydytojo Neumyvakino ilgaamžiškumo paslaptis
"Ginčų metu jie puola ne jus, o jūsų energiją, kurios trūksta skriaudėjui ir kurią jis, "suvalgęs", kuriam laikui atstato savąją. Jei mokėsite susilaikyti bet kokioje situacijoje, daugelis problemų išsispręs savaime....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau