Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Spalio » 29

Nuodai dantų pastoje

Šiuolaikinės dantų pastos žada apsaugą nuo ėduonies ir dantenų kraujavimo. Tačiau puse lūpų kalbama, kad ant pakuočių nerašomas vienas svarbus dalykas: kad daugelio dantų pastų sudėtyje yra medžiagų, sukeliančių alergijas ir net vėžį. 

Straipsnis apie tai 2009 m. buvo paskelbtas solidžiausiame Vokietijos dienraštyje "Süddeutsche Zeitung". Pateikiame straipsnio santrauką iš minėto dienraščio. 

dantys, dantų pasta, žalingas poveikis

Rytais ir vakarais, o geriausia - dar ir dieną... Jei tikėsime televizinėmis reklamomis, dantis valytis reikia kuo dažniau. Taip, pedantiška higiena gali būti naudinga burnos sveikatai - tačiau poveikis visam organizmui gali būti visiškai kitoks.

Pasak tyrimų, kuriuos inicijavo vokiečių laikraštis "Öko-Test", dantų pastose yra medžiagų, sukeliančių alergijas ir net vėžinius susirgimus. Po nuodugnios laboratorinės analizės Iš patikrintų 36 dantų pastų tikrai nekenksmingomis buvo pripažintos tik 14 (mažiau negu pusė!). Pastebėtina, kad brangiausios ir labiausiai reklamuojamos pastos per tyrimus nebūtinai pasirodė esančios geriausios. Net priešingai. Dantų pastos, turinčios ilgus ir sudėtingai skambančius pavadinimus gali būti apgaulingos sveikatingumo požiūriu. 

Pvz., paskutines vietas pagal šį tyrimą užėmė tokie produktai kaip "Blend A Med Complete extra fresh", "Odol med 3 40 Plus" arba "Dentagard su natūraliomis vaistažolėmis". 

Nepalankų vertinimą jos gavo dėl to, kad jų sudėtyje yra bakterijų žudiko triklozano, kuris gali ateityje mažinti antibiotikų veiksmingumą. Daugybę kartų įrodyta ir tai, kad dantų pastose esantis agresyvusis cheminis komponentas tensido natrio laurilsulfatas, užuot ką nors naudingo daręs burnos higienai, viso labo tik dirgina gleivinę. 

Apibendrinant: daug žadantys prekių ženklai dažnai tik tuština piniginę, bet neprisideda prie dantų ir dantenų sveikatos. 

Neatsitiktinai šiuo metu pasaulyje pažangiausias dantų valymo metodas (specialus "vieno danties" šepetukas plius individualiai parinkti tarpdančių šepetukai) visiškai išsiverčia be jokios dantų pastos. Tai ne tik kraujuojančių dantenų problemos pašalinimas, bet ir jokių nuodų iš pastos tūtelės. Aš turiu prisipažinti, gėda bet nežinau apie tokį valymo būdą... bet reikės pasidomėti...

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
06.07.2020 laikas 20:15 Kaip Atsikratyti Kojos Nykščio Deformacijos Liaudies Metodu. Dėl tam tikrų priežasčių gydytojai apie tai nutyli!

Nuospaudos yra labai dažna problema, kuria dažniausiai serga moterys nei vyrai. Susikaupusios druskų nuosėdos, atsirandančios dėl kai kurių uždegiminių procesų arba dėl nešiojamų nepatogių, aptemptų batų.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 18:56 Pasirinkite žibintą: štai kas jūsų laukia artimiausioje ateityje

Tai psichologinis testas – pranašystė. Pažvelkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą žibintą, kuris jums patiko pačią pirmą sekundę.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 16:01 Didžiulis paukštis pagavo "ryklį" prie JAV krantų

Paukštis, sugavęs didžiulę žuvį buvo nufilmuotas Mertl paplūdimyje (Mertl Bičas), kuris randasi rytinėje JAV pakrantėje, Horry grafystėje, pietų Karolinoje.

Skaityti daugiau

06.07.2020 laikas 11:23 Nepaaiškinama apie: Skrajojantis olandas
Iš kartos į kartą, iš lūpų į lūpas jūreiviai pasakoja legendą apie Skrajojantį olandą. Jo paveikslas visada priverčia dažniau plakti širdį. Su juo susijusi paslaptis ir romantika visada audrindavo fantaziją. Ir ne veltui: legenda iš tikrųjų yra labai poetiška. Kasmet pasaulio vandenynuose pradingsta...

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 17:10 Q naujienos: Infodemija - tylėk, arba aš tave nužudysiu

Q Naujienos: Infodemija - Tylėk, Arba Aš Tave Nužudysiu. Laidos tema - Trampas, Russian, Hussein, Delusion, Coup, Obama, Trump, Q Naujienos, News.

Skaityti daugiau

05.07.2020 laikas 14:40 Liaudies gydytojas: kaip išvengti skydliaukės ligų
Skydliaukė – belatakė liauka, esanti priekinėje kaklo srityje, kuri sintetina ir išskiria į kraują hormonus, reguliuojančius augimą, vystymąsi, medžiagų apykaitos intensyvumą, psichinę ir lytinę veiklą. Jei skydliaukės veikla sutrinka, sutrinka ir vidaus organų darbas, todėl žmogų pradeda kamuoti įv...

Skaityti daugiau