Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 27

Moteris Operacijos Metu Išliko Sąmoninga Ir Viską Jautė

Viena ligoninė turės padengti savo pacientei nuostolius dėl to, kad šiai pasireiškė potrauminio streso sutrikimas, nes operacijos metu ji išliko sąmoninga ir jautė viską, ką jai darė chirurgai.

Ketvirtą dešimtį bebaigiančiai pacientei Jouvilio apskrities ligoninėje Jungtinėje Karalystėje 2018 metais buvo atlikta įprasta ginekologinė operacija. Kai medikų komanda pradėjo ją operuoti, ji sakė galėjusi justi, kaip chirurgai prapjovė jos pilvą, bet buvusi bejėgė, kad juos įspėtų.

„Aš, tiesą sakant, rėkiau, kai chirurgas prapjovė mano bambą, – prisiminė nenorėjusi būti įvardinta pacientė nusikalstamą medicininį aplaidumą tyrusiems Irwino Mitchellio grupės teisininkams. – Juk man buvo uždėta deguonies kaukė ir užtrauktos užuolaidos, tad niekas nereagavo.

Laparoskopas buvo įkištas į mane ir aš kentėjau, o baisiausia buvo, kai pilvą pripildė dujomis.

Kadangi gimdžiau vaikus, žinojau, kaip jaučiamasi pritaikius epidūrinę nejautrą. Prisimenu, pagalvojau, kad pojūtis tikrai ne tas pats. Jaučiau, kad anestetikai nesuveikė“.

Kad pacientė jautė diskomfortą medikai suprato, kai padidėjo jos kraujospūdis, bet procedūra buvo tęsiama iki galo, konstatavo teisininkai, pridūrę, kad ir Jouvilio apskrities ligoninė pripažino: pacientei reikėjo taikyti bendrąją, o ne vietinę nejautrą.

Moteris teigė, kad nuvežęs į operacinę chirurgas jai prisipažino dar niekada neatlikęs operacijos sąmoningam pacientui. Ji sakė, kad liko sutraumuota tokios patirties ir traumos pasekmes jaučia iki šiol.

„Labai kenčiu nuo potrauminio streso sindromo ir vis sapnuoju siaubingus košmarus, – pasakojo pacientė. – Miegant man iškyla vaizdai, kaip žmonės mane stebi, bet nesiklauso mano riksmų. Tai siaubinga ir dėl to iš miegų pabundu po maždaug triskart per savaitę.

Taip pat dabar pasidariau labai nervinga ir paranojiška gydytojų atžvilgiu – mano pasitikėjimas buvo pakirstas.

Nors niekas nepakeis to, kas nutiko man, tikiuosi, kad pamokos bus išmoktos ir niekas nieko panašaus nepatirs ateityje. Pastaraisiais metais buvo taip sunku. Nenorėčiau, kad taip nutiktų ir kam nors kitam“.

Jouvilio apskrities ligoninės atstovas portalui „The Guardian“ sakė: „Panašu, kad dėl komunikacijos spragų buvo panaudoti ne tokie anestetikai, kurių paprastai reikėtų tokiai operacijai. Atsiprašome, jeigu pacientė dėl to patyrė stresą“.

Parengta pagal „IFLScience!“ Publikuoja: lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 13:08 Prie artimiausios Saulei žvaigždės atrasta nauja „superžemė“
2016 metais astronomai atrado galimai gyvybei tinkamą planetą, kurią pavadino Proksima b. Ji skrieja aplink Kentauro Proksimą (apie 4,2 šviesmečio nuo Žemės) – artimiausią mums žvaigždę neskaitant Saulės. Dabar mokslininkai užfiksavo dar vieną signalą, kuris, manoma, priklauso „superžemei“, skriejan...

Skaityti daugiau