Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 16

NASA visuomenei pristatė slaptas planetos Nibiru nuotraukas

Fotografijos buvo perduotos Stivenui nežinomo astronomo (apie taip buvo rašoma anksčiau). Visa informacija buvo perduota šifruotame „Microsoft Excel“ failo formatu, kurį Stivenas demonstruoja studijos ekrane:

Nibiru, NASA, Planeta, Kosmosas

Nibiru, NASA, Planeta, Kosmosas

Nibiru, NASA, Planeta, Kosmosas

Nibiru, NASA, Planeta, Kosmosas

Pirmą nuotrauką visi žino – manoma, kad ji buvo padaryta infraraudonųjų spindulių teleskopu Antarktidoje 2009 m. Likusios nuotraukos buvo padarytos vėliau, kai naujoji planetinė sistema artėja prie mūsų. (paranormal.lt)

Šios sistemos centras yra ruda nykštukė, kuriai yra 10-12 kartų didesnė už Jupiterį.

Nibiru, NASA, Planeta, Kosmosas

Septyni palydovai sukasi aplink centrinę žvaigždę, kurios didžiausia – Jupiterio masė ir mažiausia – Mėnulio masė. Taip pat sistemoje yra kažkas panašaus į asteroidinį žiedą ir dauguma kometų / meteoritų, kurių kritimas pastaraisiais metais tampa vis dažnesnių, atskrenda iš tenai.

Dėl didelės tamsios žvaigždės, Žemės palydovo, kyla problemų, nes ji sukasi tarp rudo nykštuko ir Saulės, sukeldama magnetinius ir gravitacinius Saulės svyravimus. Akivaizdu, kad būtent šis didžiausias palydovas yra Nemezidė / Nibiru, nes 2023-2030 m. ji prie mūsų priartės arčiausiai, sukeldama chaosą Žemėje.

Atrodo, kad visos pasaulio vyriausybės slaptai ruošiasi šiam chaosui, stato tuščius miestus Afrikoje ir Kinijoje, požemines bazes ir pan. NASA astronomai rudos nykštukės priartėjimo ciklą prie saulės sistemos vertina apie 2000 metų.

Sunku pasakyti, ar ši informacija patikima, nes Stivenas, ką tik pradėjo teikti slaptas nuotraukas, ir kol kas pats dar nesusigaudo šiame faile didelės informacijos kiekio ir duomenų. Daugiau galite susipažinti UfoSpace.net


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar