Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Lapkričio » 15

Ar Nibiru planeta sukels Žemės pražūtį lemsiančią katastrofą

Sąmokslo teorijų skleidėjai eilinį kartą pareiškė, esą, paslaptingoji Nibiru planeta labai greitai turėtų sukelti Žemės pražūtį lemsiančią katastrofą.

Ar Nibiru planeta sukels Žemės lemsiančią katastrofą?

Kiek anksčiau Žemės egzistavimui lemtinga diena buvo įvardyta rugsėjo 23-ioji. Toks įsitikinimas buvo grindžiamas vieno krikščionių numerologo teiginiu, kad Nibiru atsidūrė mūsų planetos skrydžio aplink Saulę trajektorijoje. Su pasaulio pabaiga susijusios pranašystės sulaukė tokio aktyvaus žiniasklaidos dėmesio, kad NASA buvo priversta viešai jas paneigti, rašoma svetainėje untold-universe.org.

Remiantis naujausiomis sąmokslo teorijomis, pražūtingų Nibiru poveikio nulemtų žemės drebėjimų bangos turėtume sulaukti lapkričio 19 d. Jų mastas, esą, bus toks didelis, kad pasmerks pražūčiai visas Žemėje tarpstančias gyvybės formas.

Kartkartėmis su X planeta tapatinamos Nibiru egzistavimas pagrįstas vien hipotezėmis. Tai neva kas 3 600 metų prie vidinės Saulės sistemos dalies priartėjanti pačiu jos pakraščiu skriejanti planeta. Hipotezių šalininkai įsitikinę, kad prieš begalę metų Nibiru skriejant aplink Saulę dėl jos gravitacijos pakito kai kurių Saulės sistemos planetų orbitos. Jie tvirtina, kad kitos masinius sutrikimus sukelsiančios akistatos su Nibiru galima tikėtis bet kurią akimirką – planeta arba trenksis tiesiai į Žemę, arba nulems apokaliptines jos klimato permainas.

Hipotetinis Nibiru planetos egzistavimas dvidešimt pastarųjų metų davė peno ne vienai sąmokslo teorijai. Naujausi gandai buvo paskleisti svetainėje planetxnews.com.

Svetainėje besireiškiantys sąmokslo teorijų skleidėjai stengėsi atkreipti dėmesį į pastaraisiais mėnesiais vis dažnėjančius žemės drebėjimus ir ugnikalnių išsiveržimus. Jie tikino, kad katastrofų priežastis – Nibiru gravitacijos jėga, o jų gausą aiškino nesustabdomu planetos artėjimu prie Žemės.

„Yra pagrindo prognozuoti pasaulinio seisminio aktyvumo piką per dvi ateinančias lapkričio savaites, – teigė rašytojas ir tyrinėtojas Terralas Croftas. – Lemtingas drebėjimas turėtų supurtyti Žemę 2017 m. lapkričio 19 d. – tada, kai ši skries pro Saulę ir atsidurs grėsmingai arti Juodosios žvaigždės [Nibiru].“

Šių metų rugsėjį, siekdama išsklaidyti apokaliptinių pranašysčių sėjamą nerimą, NASA turėjo viešai konstatuoti, kad tokios planetos kaip Nibiru nėra.

„Nibiru planeta, apie kurią vis užsimenama, neegzistuoja, – pareiškė kosmoso tyrimų agentūra išplatintame pranešime. – Su Nibiru ir kitomis neprognozuojamomis planetomis susijusius pasakojimus reikia laikyti internetu plintančiomis apgavystėmis. Tokio pobūdžio tvirtinimai nėra pagrįsti jokiais realiais faktais. Jei Nibiru arba X planeta iš tiesų egzistuotų ir galėtų trenktis į Žemę, astronomai apie tai būtų žinoję bent prieš dešimtmetį, be to, dabar tokie dangaus kūnai jau būtų matomi plika akimi, taigi, akivaizdu, kad jų tiesiog nėra.“

Kai NASA tvirtinimai pasiteisino ir rugsėjo 23 d. jokios apokalipsės neįvyko, krikščionių numerologu prisistatantis Davidas Meade`as, ne viename „YouTube“ įraše skelbęs apie Nibiru artėjimą, vėliau pamėgino paaiškinti savo pranašystę. Svetainėje planetxnews.com dažnai rašantis D. Meade‘as pareiškė, kad apokalipsė buvo tiesiog atidėta, be to, niekada nebuvo tvirtinta, kad ji ištiks būtent rugsėjo 23 d.

Kalbėdamas su dienraščiu „Washington Post“, D. Meade`as pasakė, kad ta konkreti diena tebuvo pražūties laikų pradžios data. „Pasaulio egzistencija nesibaigia – baigiasi tik pasaulio, kokį mes pažįstame, egzistencija“, – aiškino jis.

Savo apskaičiavimą, kad rugsėjo 23 d. Nibiru trenksis į Žemę, D. Meade`as grindė skaičiumi 33, kuris Biblijoje laikomas reikšmingu, ir Naujojo testamento Pranašysčių knygos interpretacija. Pasak D. Meade`o, mįslingosios planetos poveikis sukels begalę kataklizmų, ir tai įvyks praėjus 33 dienoms po visiško Saulės užtemimo. Savo skelbiamoje analizėje D. Meade`as pamini ir 33 metų trukusį Jėzaus gyvenimą.

„Kalbu ir kaip astronomas, ir kaip Biblijos aiškintojas“, – sakė D. Meade‘as „Washington Post“ žurnalistui. Rugpjūčio pabaigoje jis teigė, kad Nibiru trenksis į Žemę ne anksčiau kaip rugsėjo 20 ir ne vėliau kaip 23 dieną. Tokias išvadas, anot jo, galima daryti atsižvelgiant į Egipto piramidėse ir Biblijoje randamas užuominas.

„Kad ir kaip keista beatrodytų, tiek 12 apreiškimas, tiek Didžioji Gizos piramidė nurodo tą patį laikotarpį, būtent – 2017 m. rugsėjo 20–23 d. Ar tai gali reikšti krikščionybės eros pabaigą ir perėjimą prie Paskutinio teismo dienų? Dviejų akivaizdesnių įrodymų, šiaip ar taip, būti negali“, – sakė hipotezės autorius.

Nepaisant įrodymų apie nematomus dangaus kūnus stygiaus ir NASA bei mokslininkų bendruomenės verdikto dėl internetu plintančių melagysčių, nemažai žmonių tiki, kad mįslingosios planetos iš tiesų egzistuoja.

Ar Nibiru planeta sukels Žemės pražūtį lemsiančią katastrofą

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau