Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2021 » Gegužės » 29

Naujame NSO vaizdo įraše matoma greitai į vandenį nerianti neaiški sfera (Video)

Pentagonas patvirtino, kad šis įrašas yra tikras. Laivas „USS Omaha“ su šiuo neatpažintu skraidančiu ir plaukiančiu objektu susidūrė 2019 metų liepos 15 dieną.

Neseniai išplitusiame vaizdo įraše matomas juodas kamuolys, skrendantis nedideliame aukštyje virš vandens. Apytiksliai skaičiuojama, kad šios sferos dydis - maždaug 2 metrai. Netoli „USS Omaha“ ji skraidė maždaug valandą, kartais skriedama 74, kartais - 254 km/val. greičiu. Kaip ir naug naujų NSO įrašų, šis buvo padarytas naktį, todėl nėra labai ryškus.

Vaizdo įraše girdimi jūreivių komentarai. Ji stebisi NSO manevrais ir jo staigiu dingimu vandenyje. Pentagonas patvirtino, kad įrašas yra tikras. Ir niekas nežino, koks objektas tai galėjo būti, bet vyksta tyrimas.

Vieta, kur sfera nėrė į vandenį, buvo kruopščiai apieškota - tam panaudotas ir povandeninis laivas. Jūreiviai tikėjosi rasti nuolaužų, nes atrodė, kad keistas objektas tiesiog sudužo. Tačiau nieko aptikti nepavyko.

JAV neseniai išslaptinta daugybė įrašų apie susidūrimus su NSO. Daug medžiagos yra tiesiog raportai ir atpasakojimai, surinkti per tris dešimtmečius. Bent dalis NSO atvejų buvo rimtai tiriami, baiminantis, kad tai - priešiškų šalių naudojamos šnipinėjimo technologijos.

Beje, anksčiau su NSO susidūrę kariai yra pasakoję, kad kai kurie iš tų objektų labai sėkmingai judėjo ir ore, ir po vandeniu, nors jų varomieji mechanizmai nebuvo matomi. Tiesą sakant, tie NSO laužo fizikos dėsnius - kai kurie iš jų neskleisdami jokio garso kerta garso greičio barjerą, kiti gali staigiai bėgėtis ir vis tiek neišskirti jokios šilumos.

Tekstas perpublikuojamas iš technologijos.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau