Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 8

CDC patvirtina, kad žmonių stebėjimui naudojami nauji medicininiai kodai COVID-19 vakcinacijos būklei nustatyti

žmonių stebėjimui naudojami nauji medicininiai kodai COVID-19 vakcinac

COVID-19 pandemijos metu įvesti medicininiai kodai, rodantys, kada žmonės neskiepyti arba nepakankamai skiepyti nuo COVID-19, naudojami žmonėms sekti, patvirtino aukščiausioji JAV visuomenės sveikatos agentūra.

JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) tai patvirtino elektroniniuose laiškuose, kuriuos laikraštis "The Epoch Times" gavo gavęs informacijos laisvės akto prašymą.

CDC dokumentuose ir viešuose pareiškimuose teigė, kad naujųjų kodų Tarptautinės ligų klasifikacijos (TLK) sistemoje tikslas - "sekti žmones, kurie nėra skiepyti arba yra skiepyti tik iš dalies".

Dabar CDC teigia, kad ji neturi prieigos prie duomenų, tačiau sveikatos priežiūros sistemos turi prieigą prie jų.

"ICD kodai buvo įdiegti 2022 m. balandį, tačiau CDC neturi jokių duomenų apie kodus ir šios informacijos neseka", - elektroniniuose laiškuose teigė CDC pareigūnai.

"Kodai buvo sukurti tam, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai galėtų juos sekti savo praktikoje", - pridūrė pareigūnai.

Elektroniniai laiškai buvo išsiųsti naujienų agentūroms. CDC neatsakė į "The Epoch Times" užklausas apie kodus, kuriuos CDC įtraukė į JAV TLK sistemą 2022 m.

Vienas iš CDC elektroninių laiškų dėl naujų medicininių kodų

Vienas iš CDC elektroninių laiškų dėl naujų medicininių kodų. (CDC iš "The Epoch Times")

Kaip paslaugų teikėjai naudoja kodus

CDC kodus pasiūlė 2021 m. "Buvo išreikštas susidomėjimas galimybe stebėti žmones, kurie nėra skiepyti arba yra tik iš dalies skiepyti", - sakė CDC medicinos pareigūnas daktaras Davidas Berglundas per susitikimą dėl pasiūlymo.

Vienas iš kodų yra "neskiepytas nuo COVID-19". Kitas kodas - "iš dalies paskiepytas" arba "nepaskiepytas pirmine COVID-19 vakcinos serija".

CDC pateiktose pastabose dėl pasiūlymo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai teigė pritariantys kodų įtraukimui - kai kurie iš jų išsamiai nurodė, kaip jie būtų naudojami.

Neskiepytų arba nepakankamai paskiepytų nuo COVID-19 asmenų nustatymas "padės sveikatos draudimo paslaugų teikėjams nustatyti, kam gali būti naudinga informuoti ir toliau šviesti apie skiepijimą", - bendrame laiške CDC teigė Danielle Lloyd, "America's Health Insurance Plans" (AHIP) vyresnioji viceprezidentė, ir Adam Myers, "Blue Cross Blue Shield Association" vyresnysis viceprezidentas.

"Sukūrus TLK-10 kodus, kuriuos būtų galima stebėti pagal prašymus, sveikatos draudimo paslaugų teikėjai gautų svarbios informacijos, kuri padėtų padidinti skiepijimų skaičių", - pridūrė jie.

Kitame laiške "Kaiser Permanente Health Plan and Hospitals" direktorė Nancy Andersen ir "The Permanente Federation LLC" vykdomoji direktorė Erica Eastham sakė CDC: "Šie kodai suteikia vertingų duomenų, padedančių suprasti imunizacijos rodiklius ir stebėti nepakankamai skiepytus pacientus".

Andersenas ir Eastham paragino CDC patarti paslaugų teikėjams, įvedantiems vieną iš naujų kodų, taip pat įvesti papildomą kodą, nurodantį, kodėl asmuo buvo neskiepytas arba nepakankamai skiepytas, įskaitant priežastis dėl kontraindikacijų arba dėl "įsitikinimų ar grupės spaudimo".

Šias pastabas "The Epoch Times" gavo pagal Informacijos laisvės įstatymą.

Dauguma komentarus pateikusių paslaugų teikėjų ir kitų sveikatos priežiūros grupių, įskaitant Amerikos sveikatos informacijos vadybos asociaciją (AHIMA), į užklausas neatsakė.

AHIP atsisakė pasakyti, kokį švietimą ji siūlė žmonėms, sekamiems pagal naujus kodus. Atstovė spaudai nurodė 2022 m. vasario 28 d. straipsnį, kuriame aprašomi veiksmai, kurių ėmėsi paslaugų teikėjai, siekdami skatinti skiepijimą.

Kodai yra TLK 10-ojo leidimo dalis. Jungtinių Tautų Pasaulio sveikatos organizacijai priklauso ICD-10 autorinės teisės, tačiau CDC teigimu, ji leido JAV vyriausybei priimti šį leidimą. Naujieji kodai nėra Pasaulio sveikatos organizacijos TLK dalis.

Visi sveikatos priežiūros subjektai, kuriems taikomas Sveikatos draudimo portabilumo ir atskaitomybės įstatymas, privalo naudoti JAV ICD versiją. JAV versija atnaujinama bent kartą per metus. CDC teigimu, iš paslaugų teikėjų gaunami koduoti TLK duomenys leidžia visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnams "vykdyti daugelį su ligomis susijusių veiksmų". Pavyzdžiui, gydytojas, priimantis naują pacientą, gali lengvai gauti paciento ligos istoriją.

Autorius: Zachary Stieber iš "The Epoch Times",

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau