Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Balandžio » 9

Šios šeimininkės visai negadina maisto: maisto išlaikymo šaldytuve paslaptis

maisto išlaikymo šaldytuve paslaptis

Pasirodo, kai kurie maisto produktai turi būti laikomi tam tikroje vietoje.

Šaldytuvas yra esminė bet kurių namų dalis. Tačiau ne visi žino, kaip laikyti maistą šaldytuve, kad jis ilgiau nesugestų. Iš tikrųjų kiekviena lentyna yra skirta konkrečiam maisto produktui.

Kaip šaldytuve teisingai sutvarkyti maistą - kur ir ką laikyti

Kad maistas nesugestų ir neįgautų kitų šaldytuve esančių produktų skonio, svarbu žinoti, ką galima laikyti viršutinėje lentynoje, o ką - apačioje:

  • Viršutinėje lentynoje turėtumėte laikyti tik tuos maisto produktus, kurie yra paruošti gaminti. Čia galite palikti jau pagamintą maistą arba maisto likučius. Viršutinėje lentynoje tinka viskas, ką galite išsinešti ir tuoj pat suvalgyti.
  • Vidurinėje lentynoje galite laikyti greitai gendančius maisto produktus. Čia taip pat galima palikti kiaušinius, pieną ar grietinėlę.
  • Žemiausia lentyna kaip tik tinka laikyti žalią mėsą ar žuvį.
  • Šaldytuvo durelėse galite laikyti prieskonius, vandenį, actą, saulėgrąžų aliejų, padažus ir gėrimus. Daugelis žmonių nežino, kad durelės yra šilčiausia šaldytuvo vieta, todėl ten tikrai neturėtumėte palikti maisto produktų, kuriuos reikia laikyti žemoje temperatūroje.
  • Maisto laikymo stalčiai šaldytuve dažniausiai skirstomi į du tipus: didelio ir mažo drėgnumo stalčius. Jei suprasite skirtumus, klausimas, kaip laikyti maistą šaldytuve, kad jis nesugestų, nebus painus.
  • Didelio drėgnumo skyriuje daržoves galite dėti į plastikinius indus su sandariu dangteliu arba maistą popieriuje. Į mažo drėgnumo skyrių geriau dėti vaisius (atskirai nuo daržovių).

Kokiuose induose galima laikyti maistą šaldytuve - patarimai

Iš anksto paruoštą maistą geriausia laikyti stikliniuose induose. Įpraskite visus paruoštus patiekalus iš puodų ir keptuvių perkelti į stiklinius indus. Tačiau jei kotletų ar kepsnių neketinate ilgai laikyti keptuvėje, galite juos palikti šaldytuve ir būtinai uždengti dangčiu.

Laikyti maistą plastikiniuose induose galima, jei tai yra daržovės ar vaisiai - nieko kito juose palikti negalima. Indus, kuriems neturite dangčio, reikėtų uždengti folija ar bent jau maistine plėvele.

Taip pat griežtai draudžiama maistą laikyti melaminu išklotuose induose. Iš termoreaktyvaus plastiko pagaminti indai šaldytuve netinka. Taip pat geriausia iš tokių indų apskritai nevalgyti.

Aliuminio ir ketaus indai taip pat netinka laikyti maistą šaldytuve. Pasirodo, aliuminis gali oksiduotis ir "užnuodyti" maistą, o ketaus indai dažnai rūdija, todėl juose geriau nepalikti maisto.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau