Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 9

Europos Sąjungos prezidente pripažįsta, kad CBDC bus naudojamas ‘žmonijos kontrolei’

CBDC bus naudojamas ‘žmonijos kontrolei’

Europos centrinio banko prezidentas pripažino, kad CBDC suteiks globalistiniam elitui daugiau galių kontroliuoti žmoniją.

Plačiai paplitusiame ECB prezidentės Christine Lagarde vaizdo įraše matyti, kaip ji pripažįsta, kad skaitmeninis euras bus naudojamas "ribotai", siekiant kontroliuoti žmonių atliekamus mokėjimus.

Apie tai praneša Infowars.com: Į šį vaizdo įrašą balandžio 6 d. dėmesį atkreipė naujienų paskyra "Watcher Guru" ir jis sukėlė nemažai diskusijų socialiniuose tinkluose. Jame Lagarde minėjo norą nebūti priklausomai nuo "nedraugiškų šalių valiutos" arba valiutos, kurią teikia "privatus korporacinis subjektas, pavyzdžiui, "Facebook" arba "Google".  Ji sakė esanti "asmeniškai įsitikinusi, kad turime judėti pirmyn" su skaitmeniniu euru.

Cointelegraph atsekė pirminį šio vaizdo įrašo šaltinį - kovo 17 d. išdykusį vaizdo įrašą, kuriame Lagarde, regis, kalba atviriau nei įprastai, nes manė, kad kalbasi su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu (Volodymyr Zelensky).

Panašių pokalbių juokdariai yra surengę ir su kitais visuomenės veikėjais, įskaitant Hario Poterio autorę J. K. Rowling ir buvusį Jungtinių Valstijų prezidentą George'ą W. Bushą.

Kai "Zelenskis" pažymėjo, kad "problema ta, kad jie [Europos protestuotojai] nenori būti kontroliuojami" centrinio banko skaitmeninės valiutos, Lagarde pripažino, kad "kontrolė bus, jūs teisi. Jūs visiškai teisus", tačiau užsiminė, kad tai bus "ribota kontrolė", ir pridūrė:

"Svarstome, ar labai mažoms sumoms, t. y. maždaug 300 ar 400 eurų, galėtume sukurti mechanizmą, pagal kurį kontrolė būtų nulinė. Tačiau tai gali būti pavojinga."

Tačiau Lagarde pažymėjo, kad teroristiniai išpuoliai gali būti ir buvo visiškai finansuojami nedidelėmis anoniminėmis operacijomis.

Lagarde komentarus smarkiai kritikavo kriptovaliutų bendruomenė, ypač susijusius su jos paminėjimu, kad skaitmeninis euras leistų kontroliuoti žmones ir mokėjimus.

Kai kurie naudotojai įžvelgė šviesiąją pusę, teigdami, kad aiškiai parodžius, "kur visa tai eina", žmonės bus pastūmėti naudotis decentralizuotomis valiutomis, pavyzdžiui, bitkoinais.

ECB dar 2021 m. liepos mėn. pradėjo dvejus metus truksiantį tyrimą dėl skaitmeninio euro ir teikė ataskaitas apie jo pažangą.

Tyrimas turėtų baigtis rugsėjo 29 d., o, pasak Lagarde, sprendimas, ar jis bus įvestas, bus priimtas spalio mėn.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau