Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 15

Ekvadoro prezidentas ragina piliečius įsigyti ginklų: ‘Ginkluoti žmonės negali būti pavergti elito’

Ekvadoro prezidentas ragina piliečius įsigyti ginklų

Ekvadoro prezidentas Guillermo Lasso paragino milijonus Ekvadoro gyventojų kuo greičiau apsiginkluoti, kad galėtų apsiginti nuo tironiško elito, kuris nori juos pavergti.

"Mes turime bendrą priešą!" pareiškė G. Lasso, nes jo administracija leido visiems šalies civiliams nešioti ir naudoti šaunamuosius ginklus, kad apsisaugotų nuo tironijos.

"Pakeitėme dekretą, kuriuo leidžiama turėti ir nešiotis ginklus", - sakė jis. "Kitaip tariant, bendrais bruožais... leidžiama laikyti ir nešiotis ginklus civiliams, skirtus asmeninei gynybai, laikantis įstatymų ir taisyklių reikalavimų."

Apie tai praneša Bigleaguepolitics.com: Lasso iš pradžių paskelbė MercoPress nepaprastąją padėtį "Santa Elenos (vakaruose), Los Rioso (centre) provincijose ir 8 zonoje, į kurią įeina Gvajakilio, Durano ir Samborondono miestai pakrantės provincijoje Gvajase (pietvakariuose)". AWR Hawkinsas pažymėjo, kad "nukentėjusiuose miestuose ir provincijose paskelbta komendanto valanda nuo 1 val. iki 5 val. ryto".

Be komendanto valandos ir priemonės, leidžiančios civiliams gyventojams būti ginkluotiems, Lasso paskelbė, kad jo vyriausybė pradeda "kryžiaus žygį saugumo labui", kurio metu bus surasta ir suimta "15 didelės vertės taikinių", kurie, kaip įtariama, yra susiję su nusikalstamų grupuočių vadovais.

Nuo tada, kai buvęs Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro (Jair Bolsonaro) savo prezidentavimo laikotarpiu (2018-2022 m.) Brazilijoje įgyvendino ginklus remiančias reformas, Lotynų Amerika, atrodo, pamažu perima teisėto ginklo turėjimo, kaip kovos su nusikalstamumu priemonės, koncepciją. Tikėkimės, kad šis postūmis išliks ir toliau, nes Lotynų Amerika yra nusikalstamumo užkrėstas regionas, kuriam, atsižvelgiant į tai, kokia nekompetentinga tame regione yra teisėsauga, labai reikia tam tikros nusikalstamos veiklos kontrolės priemonės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau