Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Balandžio » 16

Klaida, kurią santykiuose daro visos moterys: ką verta žinoti

Klaida, kurią santykiuose daro visos moterys: ką verta žinoti

Ekspertas atkreipė dėmesį, kad kuo daugiau vyras investuoja į moterį ir ką nors daro, tuo ji jam vertingesnė.

Sėkmingų santykių kūrimas yra sudėtingas procesas, kuriame klaidų daro ir moterys, ir vyrai. Vis dėlto moterys dažnai daro vieną dažną klaidą, kuri daro didelę įtaką santykiams. Apie tai instagrame pranešė psichologė ir psichoterapeutė Diane Beaver.

Dažna klaida

Psichologė sako, kad kai vyras pasiūlo ką nors padaryti, atnešti, nupirkti - dažnai moterys atsisako, nes joms nepatogu arba gėda.

"Atsisakymas sustabdo, parodo, kad jo iniciatyva jums nesvarbi, kad viską galite padaryti pati. Ir čia dažnai dingsta susidomėjimas moterimi", - sako ekspertas.

Reikėtų nepamiršti, kad vyrai mėgsta viską daryti už moteris, rodyti dėmesį ir palepinti jas skaniais skanėstais. O dar labiau juos džiugina mylimosios džiaugsmas ir teigiamas atspindys jos akyse.

Jei mergina vieną kartą pasako "ne", kiti du ar trys pasiūlymai iškart dingsta.

Ekspertas pažymėjo, kad kuo daugiau vyras investuoja į moterį ir ką nors daro - tuo ji jam vertingesnė.

Vyrų klaidos

Dažnai vyrai gali pavydėti savo merginai be jokios priežasties. Jei abejojate partnerės ištikimybe, turite nemažai šansų sugriauti meilę. Tokias aistras palikite paaugliams.

Suaugusieji turėtų elgtis atitinkamai. Jei yra objektyvi pavydo priežastis, turėtumėte su ja ramiai pasikalbėti, paaiškinti, kad jos elgesys jus neramina.

Be to, vyrai dažnai gali nekreipti dėmesio į savo antrosios pusės gyvenimą. Neatmestina, kad kai kurios temos gali būti neįdomios.

Tačiau verta pabandyti bent jau išklausyti. Taip pat svarbu visada girti jos pasiekimus ir užduoti jai klausimų. Apskritai reikia aktyviai dalyvauti gyvenime, kad moteris matytų, jog jums rūpi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2023 laikas 15:06 Receptai | Patiekalai Miltiniai abriedukai "ežiukai" su varške
Vaikystėje tokios išvaizdos varškinius virtinukus su visa šeima mes vadindavome "abriedukais". Mama iki šios dienos tik šitaip ir vadina. Man kažkas iš aplinkinių galiausiai įskiepijo pavadinimą "ežiukai", o kaip jie iš tikrųjų tu...

Skaityti daugiau

01.06.2023 laikas 15:00 Receptai | Patiekalai Morkų pyragas su maskarponės sūrio kremu
Turiu pripažinti, kad prieš kurį laiką į pyragus, keksus ir tortus su morkomis visada žiūrėjau ganėtinai kreivai. Ilgą laiką nebuvo noro net pamėginti, nes buvau įtikėjusi, kad skonis bus "prastas" arba bent jau "nieko įspūdingo"....

Skaityti daugiau

29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 18:59 Pakartotinė COVID-19 vakcinacija silpnina imuninę sistemą: Tyrimas
Naujo tyrimo duomenimis, pakartotinis skiepijimas COVID-19 silpnina imuninę sistemą, todėl žmonės gali tapti imlesni gyvybei pavojingoms ligoms, pavyzdžiui, vėžiui.

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 14:14 Žurnalo "Glamour" viršelio modelio nėščias "vyras", skirtas pasididžiavimo mėnesiui
Vaikinai, tai darosi šiek tiek juokinga. Nuo kada nėščias vyras yra tai, ką mes švenčiame per pasididžiavimo mėnesį? Tai kaip iš cirko, bet kažkodėl - nežinau, kada tai įvyko - mes švenčiame merginą, kuri nusipjovė krūtinę ir pasidarė panaši į vyrą, ...

Skaityti daugiau

04.06.2023 laikas 10:29 Žurnalas "The Atlantic" skelbia, kad be pedofilų pasaulis būtų ‘sterilus ir nuobodus‘
Žurnalas "Atlantic" paskelbė, kad pasaulis būtų "nuobodus ir sterilus" be pedofilų kuriamo meno, todėl turėtume vertinti ir remti gerą meną kuriančius pedofilus, pirkdami jų knygas ir bilietus į jų filmus.

Skaityti daugiau