Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 20

Per ateinančius ketverius metus iš darbo gali išeiti 20 proc. slaugytojų, rodo apklausa

Per pastaruosius dvejus metus bendras Amerikos slaugytojų skaičius sumažėjo 3,3 %, tačiau ekspertai tikisi, kad ši tendencija sparčiai stiprės - iki 2027 m. kas penkta slaugytoja gali mesti darbą.  

"Dideli darbo krūviai ir precedento neturintis perdegimo lygis per COVID-19 pandemiją sukėlė stresą JAV slaugytojų darbo jėgai, ypač jaunesniems, mažiau patyrusiems RNs", - rašo ketvirtadienį žurnale "Journal of Nursing Regulation" paskelbto tyrimo autoriai. 

Sustojame ir klausiame... ar kas nors iš to perdegimo įvyko dėl choreografinių šokių repeticijų TikTok? 

Per pandemiją slaugą paliko daugiau nei 100 000 žmonių, o mokslininkai teigia, kad per kelerius ateinančius metus iš jos gali pasitraukti dar 800 000 žmonių. Šiam dokumentui buvo skirtas dėmesys Nacionaliniame spaudos klube vykusioje diskusijoje, kurią surengė Nacionalinė valstijų slaugos tarybų taryba (NCSBN), praneša "MedPage Today".   

Toks pasitraukimas turėtų didelį poveikį visai sveikatos priežiūrai, sakė Brendanas Martinas, NCSBN slaugos reguliavimo direktorius. 

Apklausoje dalyvavo daugiau kaip 54 000 respondentų, iš kurių 92,5 proc. buvo moterys. Pagrindinės išvados: 

50,8 proc. respondentų jaučiasi emociškai išsekę
56,4 proc. jaučiasi išnaudoti
49,7 proc. jaučiasi pavargę
45,1 proc. jaučiasi perdegę arba "baigia išsekti".
Tai grėsmingas ženklas, kad iš darbo išeina daug jaunų slaugytojų: 41 % po pandemijos išėjusių slaugytojų vidutinis amžius buvo 36 metai, o jų darbo stažas - mažiau nei 10 metų. Tyrimo autoriai teigia, kad amžius ir darbo krūvis yra pagrindiniai veiksniai: 

"Ryškiausi skirtumai išryškėjo lyginant pradedančias karjerą slaugytojas, kurioms tenka didesnis darbo krūvis, su jų labiau patyrusiomis kolegėmis, kurioms tenka įprastas darbo krūvis. Lyginant šiuos duomenis, pradedančios karjerą respondentės, kurių darbo krūviai buvo dideli, daugiau nei tris-keturis kartus dažniau nurodė, kad dažniau jaučiasi emociškai išsekusios, išsekusios, pavargusios, perdegusios ar atsidūrusios ties riba."  

Pandemijos įkarštyje ši Rusijos slaugytoja nusprendė dėvėti tik liemen
Pandemijos įkarštyje ši Rusijos slaugytoja nusprendė dėvėti tik liemenėlę ir kelnaites po permatomomis asmeninėmis apsauginėmis priemonėmis. Nepaisant to, kad pacientai "neturėjo jokių nusiskundimų", jai buvo skirta drausminė nuobauda. (New York Post)

ir t.t.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Dabar, kai viskas paaiškėjo.... jums neatrodo slaugytojos, kad tokie šokiai... tai buvo iš jūsų pasityčiojimas? Kai, dauguma ir taip numanė ir žinojo kas vyksta? Tik nesupratau, šie šokiai, tam kad žmonių daugiau mirtu, po nepatvirtintu medikamentu ir butų suluošinti? Ar kam  jis buvo reikalingas? Turi savo nuomone pasidalinkite.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau