Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2023 » Balandžio » 21

Pagrindinės žiniasklaidos priemonės pagaliau pripažino: "Vyriausybė manipuliuoja mūsų orais"

Pagrindinės žiniasklaidos priemonės pagaliau pripažino

Pagrindinė žiniasklaida pagaliau pripažino tai, apie ką alternatyvioji žiniasklaida rašė daugelį metų: viso pasaulio vyriausybės slapta manipuliuoja orais naudodamos visiškai slaptą geoinžinerijos technologiją. 

Daugelio amerikiečių dėmesį patraukė naujas ABC naujienų tarnybos pranešimas, kuriame raginama naudoti orų keitimo technologiją, vadinamą debesų sėja, siekiant išgelbėti tokias teritorijas kaip Kolorado upė, kuri kenčia nuo sausros.

Newswars.com praneša: ABC News vyriausiasis meteorologas Džindžeris Zee (Ginger Zee) sakė auditorijai: "Šiuo metu Amerikos vakaruose vykdomi 42 debesų sėjos projektai, pavyzdžiui, šis projektas Jutoje, kur pakeliami tokie lėktuvai su pritvirtintomis raketomis. Jie skrenda tiesiai į audrą ir siunčia mikroskopines [sidabro jodido] daleles į debesis."

Vėliau Zee papasakojo pagrindinei naujienų auditorijai, kad nuo XX a. ketvirtojo dešimtmečio atliekami tyrimai esą neparodė jokio purškimo poveikio aplinkai ar sveikatai.

Savo kolegos paklausta, ar yra "kas nors blogo, kai taip manipuliuojama gamta", Zee keistai palygino debesų sėjos operacijas su automobilių stovėjimo aikštelėmis ir pastatais.

"Šį klausimą turėjome užduoti, kai statėme kiekvieną automobilių stovėjimo aikštelę ir kiekvieną stogą, mes labai ilgai manipuliuojame orais savo... mumis", - sakė ji.

Baigdama savo pasisakymą, Zee pripažino, kad turime stebėti, kaip orų modifikavimo operacijos veikia žmones "pasroviui".

Kai kurie mokslininkai debesų sėjos dronams programuoti ir valdyti netgi naudoja dirbtinį intelektą.

ABC būtinai pasakojo žiūrovams, kad "tyrimai" neparodė jokio neigiamo debesų sėjos operacijų poveikio aplinkai.

"Tačiau ačiū, kad dar vieną sąmokslo teoriją pavertėte pagrindine naujiena", - juokavo hiphopo atlikėjas An0maly.

Pagrindinės žiniasklaidos vedėjai stebėjosi technologijomis, naudojamomis manipuliuoti orais, tačiau net ABC pranešė, kad 2001 ir 2016 m. JAV buvo vykdoma debesų sėja.

2001 m. laida aiškino, kad Teksaso valstijoje debesys buvo sėjami trečdalyje valstijos, "maždaug 45 milijonų akrų regione".

2016 m. ABC tiesiai šviesiai pareiškė: "Taip, žmonės iš tikrųjų gali keisti orus ir tai vyksta jau dešimtmečius. Štai kaip veikia debesų sėja".

Straipsnyje, kaip ir Zee, buvo pažymėta, kad orų modifikavimas "vyksta visame pasaulyje jau dešimtmečius", o 1940-ieji buvo nurodyti kaip laikotarpis, nuo kurio prasidėjo šiuolaikinė debesų sėja.

Vyriausybė manipuliuoja mūsų orais

Tuo tarpu, kai mokslininkai manipuliuoja orais, neturėdami visų žinių, kaip tai gali pakeisti klimatą kitur, vidutinis amerikietis yra gėdinamas politinės valdžios už tai, kad geria iš plastikinių šiaudelių ir vairuoja automobilius su benzininiais varikliais.

Tikėtina, kad 42 žinomos debesų sėjos operacijos ir nežinia kiek kitų manipuliavimo orais schemų yra labiau atsakingos už pastaruoju metu padažnėjusius ekstremalius orus nei "visuotinis atšilimas".

ABC žurnalistas konkrečiai aprašė debesų sėjos organizaciją Jutoje, kur slidinėjimo kurorte ką tik nuslinko didžiulė lavina.

Interneto naudotojai šaipėsi iš žiniasklaidos už tai, kad ji iš esmės patvirtino tai, ką daugelis vadino sąmokslo teorija.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Taigi, kas buvo sąmokslas, kažkaip tampa tiesa.... Ar ne tiesa?
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau