Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 22

"Naujoji pasaulio tvarka"? Irano, Rusijos ir Kinijos ašis Bideno administracijos metu

Irano, Rusijos ir Kinijos ašis Bideno administracijos metu

Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill) pastebėjo: "Aš niekada nesijaudinu dėl veiksmų, o tik dėl neveikimo".

Bideno administracijos neveiklumas paskatino sukurti naują tironijų ašį: Rusija, Kinija ir Iranas, nuo kurių neatsilieka Šiaurės Korėja.

Kaip rašė laikraštis "Tehran Times", glaudžiai susijęs su Irano užsienio reikalų ministerija: "[Šiandien mes matome, kaip formuojasi nauja pasaulio tvarka....".

Iranas, Kinija ir Rusija neseniai Omano jūroje surengė bendras karinio jūrų laivyno pratybas, pavadintas "Jūrų saugumo juosta 2023". Irano valstybės kontroliuojama "Press TV" gyrėsi, kad siekdamos pasipriešinti Jungtinėms Valstijoms, Kinija ir Rusija pastaraisiais metais taip pat suintensyvino "bendras karines pratybas, kurios yra jų užsienio politikos derinimo dalis".

"Dar gruodžio mėnesį Kinijos ir Rusijos karinės jūrų pajėgos prie Kinijos Džedziango provincijos krantų Rytų Kinijos jūroje pradėjo savaitės trukmės bendras pratybas. Kinijos Liaudies išlaisvinimo armijos Rytų teatro vadavietė tuo metu teigė, kad bendros pratybos buvo skirtos pademonstruoti abiejų šalių ryžtą ir gebėjimą kartu reaguoti į grėsmes jūrų saugumui ir toliau gilinti Kinijos ir Rusijos visapusišką naujųjų laikų strateginę koordinavimo partnerystę."

Kai pasaulyje tarp autoritarinių režimų susiformuoja tokios kritinės ašys, jos greičiausiai tęsis daugelį metų, jei ne dešimtmečių. Kaip JAV Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milley (Markas Milis) sakė įstatymų leidėjams, Kinijos, Rusijos ir Irano aljansas būtų problema JAV. Kalbėdamas Atstovų Rūmų ginkluotųjų pajėgų komitete kartu su gynybos sekretoriumi Lloydu Ostinu, M. Milley sakė, kad Rusija ir Kinija "suartėja.... Ir tada... Iranas yra trečias. Taigi, manau, kad šios trys šalys kartu bus problemiškos dar daugelį metų, ypač Rusija ir Kinija dėl savo pajėgumų".

Ypač Irano režimas visapusiškai naudojasi šia ašimi; jis parduoda ginklus Rusijai, parduoda naftą ir prekiauja su Rusija bei Kinija, nepaisydamas sankcijų, ir tikisi Pekino ir Maskvos paramos JT Saugumo Taryboje. Kaip netikėtai pripažino Irano aukščiausiojo lyderio ajatolos Ali Khamenei (Ayatollah Ali Khamenei) vyresnysis patarėjas Ali Akbar Velayati (Ali Akbar Velayati) Irano valstybės kontroliuojamam laikraščiui "Tasnim News":

"Esame viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kuri aiškiai pasisako prieš Jungtines Valstijas, ryžtingai tęsia savo politinį gyvenimą, užmezga santykius ir sudaro sandorius su kitomis šalimis. Taigi, kas blogo, kad mes palaikome santykius su tokiomis šalimis kaip Rusija, Kinija ir Indija?! Šios šalys turi pažangių technologijų ir daug kartų, skirtingai nei Vakarai, reagavo į mūsų prašymus ir siūlė mums savo pajėgumus. Ko dar turėtume tikėtis iš šalies sąjungininkės?.....Taip, sankcijų metais geriausias mūsų klientas buvo Kinija, o kai kuriais metais su ja prekiavome prekėmis, kurių vertė siekė net 52 mlrd. dolerių....Pastaruoju metu, kai Vakarai, vadovaujami Jungtinių Valstijų, ėmėsi paskutinio žingsnio, prieš mus (JT Saugumo Taryboje) turėjo būti priimta rezoliucija, tačiau ją vetavo ir Rusija, ir Kinija."

Bideno administracija sukūrė lyderystės vakuumą pasaulinėje arenoje.

Jei JAV ir toliau trauksis iš Azijos, Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono, Artimųjų Rytų, Ukrainos, Lotynų Amerikos - bet kur kitur - susidariusį vakuumą neabejotinai užpildys nauja Kinijos, Rusijos ir Irano ašis. JAV pasitraukimas greičiausiai yra tai, ko jie tikisi ir laukia.

Jei Putinas pamatys kokių nors laimėjimų Ukrainoje, Kinija bandys užgrobti Taivaną.

Buvęs JAV nacionalinio saugumo patarėjas Džonas Boltonas (John Bolton) tiksliai pasakė radijo laidos "WABC 770" ryto laidos vedėjui Džonui Katšimatidžiui (John Catsimatidis):

"Mes sėdime vietoje, o kinai, rusai, Iranas, Šiaurės Korėja ir kelios kitos šalys stengiasi sustiprinti savo santykius ir grasina mums daugelyje skirtingų vietų... Tai rodo, kad Saudo Arabija ir kiti [taip pat] bando apsidrausti su Kinija ir Rusija, nes nemano, kad Jungtinės Valstijos turi pakankamai ryžto ir tvirtybės, kad padarytų tai, ką reikia padaryti siekiant apsaugoti pasaulį nuo Irano ir jo ketinimų."

"Kinai, - pridūrė Boltonas, - turi strategiją, kurios laikosi... Mes tarsi klaidžiojame diena iš dienos."

Dėl lyderystės stokos ir vakuumo, kurį Bideno administracija sukūrė - ir, atrodo, toliau kuria (čia, čia ir čia) - pasaulinėje arenoje, naujoji Irano, Kinijos ir Rusijos ašis buvo suformuota su Pekinu, Maskva ir valdančiaisiais mulomis, o ne su žiauriais Irano žmonėmis.

Ašis perima vadovavimą naujajai pasaulio tvarkai, arba - jei pasaulio komunistams pavyks nugalėti pasaulio demokratus, kaip jie, regis, atkakliai pasiryžę padaryti, - tiksliau, tai bus naujoji pasaulio netvarka.

Autorius: Majid Rafizadeh iš The Gatestone Institute,

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Sveiki, o ką jūs manote? Ar, tai Nauja pasaulio tvarka? Ką darys, šiuo atveju Lietuva?
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 08:44 Receptai – Patiekalai Drėgnas šokoladinis pyragas “negriukas”!
Gardaus šokoladinio pyrago gamyba ir receptas. Drėgnas pyragas “negriukas”! Gardaus šokoladinio pyrago receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 19:56 Receptai – Patiekalai Blynai su obuoliais

Gaminame namuose. Blynai su obuoliais. Keptuvėje įkaitiname augalinį aliejų, šaukštu formuojame blynus ir apkepame juos iš abiejų pusių. Blynai tiekiami su skystu medumi arba cukraus pudra ir cinamonu. Skanaus!

...

Skaityti daugiau

20.05.2019 laikas 14:19 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams

Kojų skausmai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai esant kojų skausmams, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
20.05.2024 laikas 16:02 Paslaptingi megalitai Sulavesio saloje (Indonezija)
Indonezijos Sulavesio saloje, 15 km į pietus nuo Lore Lindu nacionalinio parko, driekiasi Bada slėnis, kuriame galima pamatyti didžiulius megalitus - iškaltas akmenines figūras, primenančias Velykų salos Moai statulas....

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 15:30 „Vyrų juodais drabužiais“ paslaptis vis dar neišspręsta

Ufologų archyvuose yra daugybė liudijimų apie tam tikrų „vyrų juodais drabužiais“, kurie medžioja su NSO susijusius objektus, pasirodymą ir apie liudininkus, kurie tikriausiai matė tai, ko žmonės neturėtų matyti.

...

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 13:44 Kodėl jauni vyrai dažnai renkasi vyresnes moteris (aiškina psichologai)
Jaunų vyrų ir brandžių moterų romanų nuolat daugėja. Jaunų vyrų norai gali skirtis nuo jų amžiaus moterų norų, todėl tai iš dalies paaiškina, kodėl brandžias moteris traukia jaunesni vyrai.

Skaityti daugiau