Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Paslaptys Suaugusiems » 2023 » Balandžio » 22

"Naujoji pasaulio tvarka"? Irano, Rusijos ir Kinijos ašis Bideno administracijos metu

Irano, Rusijos ir Kinijos ašis Bideno administracijos metu

Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill) pastebėjo: "Aš niekada nesijaudinu dėl veiksmų, o tik dėl neveikimo".

Bideno administracijos neveiklumas paskatino sukurti naują tironijų ašį: Rusija, Kinija ir Iranas, nuo kurių neatsilieka Šiaurės Korėja.

Kaip rašė laikraštis "Tehran Times", glaudžiai susijęs su Irano užsienio reikalų ministerija: "[Šiandien mes matome, kaip formuojasi nauja pasaulio tvarka....".

Iranas, Kinija ir Rusija neseniai Omano jūroje surengė bendras karinio jūrų laivyno pratybas, pavadintas "Jūrų saugumo juosta 2023". Irano valstybės kontroliuojama "Press TV" gyrėsi, kad siekdamos pasipriešinti Jungtinėms Valstijoms, Kinija ir Rusija pastaraisiais metais taip pat suintensyvino "bendras karines pratybas, kurios yra jų užsienio politikos derinimo dalis".

"Dar gruodžio mėnesį Kinijos ir Rusijos karinės jūrų pajėgos prie Kinijos Džedziango provincijos krantų Rytų Kinijos jūroje pradėjo savaitės trukmės bendras pratybas. Kinijos Liaudies išlaisvinimo armijos Rytų teatro vadavietė tuo metu teigė, kad bendros pratybos buvo skirtos pademonstruoti abiejų šalių ryžtą ir gebėjimą kartu reaguoti į grėsmes jūrų saugumui ir toliau gilinti Kinijos ir Rusijos visapusišką naujųjų laikų strateginę koordinavimo partnerystę."

Kai pasaulyje tarp autoritarinių režimų susiformuoja tokios kritinės ašys, jos greičiausiai tęsis daugelį metų, jei ne dešimtmečių. Kaip JAV Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milley (Markas Milis) sakė įstatymų leidėjams, Kinijos, Rusijos ir Irano aljansas būtų problema JAV. Kalbėdamas Atstovų Rūmų ginkluotųjų pajėgų komitete kartu su gynybos sekretoriumi Lloydu Ostinu, M. Milley sakė, kad Rusija ir Kinija "suartėja.... Ir tada... Iranas yra trečias. Taigi, manau, kad šios trys šalys kartu bus problemiškos dar daugelį metų, ypač Rusija ir Kinija dėl savo pajėgumų".

Ypač Irano režimas visapusiškai naudojasi šia ašimi; jis parduoda ginklus Rusijai, parduoda naftą ir prekiauja su Rusija bei Kinija, nepaisydamas sankcijų, ir tikisi Pekino ir Maskvos paramos JT Saugumo Taryboje. Kaip netikėtai pripažino Irano aukščiausiojo lyderio ajatolos Ali Khamenei (Ayatollah Ali Khamenei) vyresnysis patarėjas Ali Akbar Velayati (Ali Akbar Velayati) Irano valstybės kontroliuojamam laikraščiui "Tasnim News":

"Esame viena iš nedaugelio pasaulio šalių, kuri aiškiai pasisako prieš Jungtines Valstijas, ryžtingai tęsia savo politinį gyvenimą, užmezga santykius ir sudaro sandorius su kitomis šalimis. Taigi, kas blogo, kad mes palaikome santykius su tokiomis šalimis kaip Rusija, Kinija ir Indija?! Šios šalys turi pažangių technologijų ir daug kartų, skirtingai nei Vakarai, reagavo į mūsų prašymus ir siūlė mums savo pajėgumus. Ko dar turėtume tikėtis iš šalies sąjungininkės?.....Taip, sankcijų metais geriausias mūsų klientas buvo Kinija, o kai kuriais metais su ja prekiavome prekėmis, kurių vertė siekė net 52 mlrd. dolerių....Pastaruoju metu, kai Vakarai, vadovaujami Jungtinių Valstijų, ėmėsi paskutinio žingsnio, prieš mus (JT Saugumo Taryboje) turėjo būti priimta rezoliucija, tačiau ją vetavo ir Rusija, ir Kinija."

Bideno administracija sukūrė lyderystės vakuumą pasaulinėje arenoje.

Jei JAV ir toliau trauksis iš Azijos, Indijos ir Ramiojo vandenyno regiono, Artimųjų Rytų, Ukrainos, Lotynų Amerikos - bet kur kitur - susidariusį vakuumą neabejotinai užpildys nauja Kinijos, Rusijos ir Irano ašis. JAV pasitraukimas greičiausiai yra tai, ko jie tikisi ir laukia.

Jei Putinas pamatys kokių nors laimėjimų Ukrainoje, Kinija bandys užgrobti Taivaną.

Buvęs JAV nacionalinio saugumo patarėjas Džonas Boltonas (John Bolton) tiksliai pasakė radijo laidos "WABC 770" ryto laidos vedėjui Džonui Katšimatidžiui (John Catsimatidis):

"Mes sėdime vietoje, o kinai, rusai, Iranas, Šiaurės Korėja ir kelios kitos šalys stengiasi sustiprinti savo santykius ir grasina mums daugelyje skirtingų vietų... Tai rodo, kad Saudo Arabija ir kiti [taip pat] bando apsidrausti su Kinija ir Rusija, nes nemano, kad Jungtinės Valstijos turi pakankamai ryžto ir tvirtybės, kad padarytų tai, ką reikia padaryti siekiant apsaugoti pasaulį nuo Irano ir jo ketinimų."

"Kinai, - pridūrė Boltonas, - turi strategiją, kurios laikosi... Mes tarsi klaidžiojame diena iš dienos."

Dėl lyderystės stokos ir vakuumo, kurį Bideno administracija sukūrė - ir, atrodo, toliau kuria (čia, čia ir čia) - pasaulinėje arenoje, naujoji Irano, Kinijos ir Rusijos ašis buvo suformuota su Pekinu, Maskva ir valdančiaisiais mulomis, o ne su žiauriais Irano žmonėmis.

Ašis perima vadovavimą naujajai pasaulio tvarkai, arba - jei pasaulio komunistams pavyks nugalėti pasaulio demokratus, kaip jie, regis, atkakliai pasiryžę padaryti, - tiksliau, tai bus naujoji pasaulio netvarka.

Autorius: Majid Rafizadeh iš The Gatestone Institute,

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Sveiki, o ką jūs manote? Ar, tai Nauja pasaulio tvarka? Ką darys, šiuo atveju Lietuva?
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau